Kaip pašalinti reklamas iš iPhone/iPad įrenginio?

 

Įkyrūs reklaminiai pranešimai (reklaminės programos) iPhone telefonuose ar iPad planšetiniuose kompiuteriuos veikia šiek tiek kitaip nei paprastuose kompiuteriuose. Kadangi visas į šiuos įrenginius įdiegiamas programėles tikrina Apple (programėles galite atsisiųsti tik iš App Store, o App Store galima įsigyti tik legalias ir veikiančias programėles), reklamos jūsų telefone at iPad planšetėje yra rodomos ne dėl netinkamų programėlių, o dėl kenksmingų puslapių.

Jei kaskart atsidarius Safari naršyklę matote įvairius reklaminius pranešimus, atlikite žemiau nurodytus žingsnius ir išspręskite šią problemą.

1. Paspauskite “Home” mygtuką ir eikite į namų ekraną.

 

Home_Screen

 

2. Pasirinkite Nustatymus palietę Nustatymų piktogramą (“Settings”).

3. Nustatymų meniu įjunkite lėktuvo rėžimą.

 

Airplane_Mode

 

4. Išeikite iš nustatymų meniu ir įjunkite Safari naršyklę.

5. Kadangi prieš tai nustatėte lėktuvo rėžimą, naršyklė neužkraus jokių puslapių, todėl nematysite jokių reklamų. Uždarykite visus Safari naršyklės skirtukus.

Safari_Tabs

6. Uždarykite Safari naršyklę ir išjunkite lėktuvo rėžimą.

Sveikiname! Jūs katik išvalėte visas įkyrias reklamas iš savo naršyklės. Jei reklaminiai pranešimai pasirodys vėl, iš naujo atlikite viršuje pateiktus žingsnius.

 
 
 - Internetinių projektų vadovas
Aš - Lietuvoje gyvenantis projektų vadovas, kuriam itin svarbu rūpintis man priklausančia įmone. Stengiuosi aktyviai domėtis temomis, kurios atskleidžia naujienas apie inovatyvius projektus bei tendencijas saugumo, sveikatos bei technologijos srityse. Mūsų įkurtas 2-viruses.com projektas žengė pirmuosius žingsnius jau 2007 metais, kuomet nusprendėme atsiriboti nuo monopolijos saugumo programų kūrimo industrijoje.