Įvertinimas ir trumpas aprašas

Spyhunter
Pavadinimas: Spyhunter
Tipas: Antikenkėjiškos programos,
Kompanija: http://www.enigmasoftware.com
Kaina: 39.99$ (yra ribota bandomoji versija)
Įvertinimas:
91/100

Gerosios Spyhunter pusės

  • SpyHunter užbaigia agresyvius kenkėjiškus procesus prieš įdiegimą
  • SpyHunter pavyksta įdiegti net labai stipriai užkrėstuose kompiuteriuose
  • Didžiulė parazitų ir kenkėjiškų programų duomenų bazė
  • Netrikdo kitų antivirusinių programų darbo
  • Nemokamas techninis palaikymas

Blogosios Spyhunter pusės

  • Neturi antiviruso
  • Nėra pigiausias kenkėjiškų programų naikinimo, ir apsaugojimo įrankis
Mes esame šios programos partneriai.  

Spyhunter Apžvalgos detalės

SpyHunter yra vienas geriausių šiandienos komercinių kenkėjiškų programų pašalinimo įrankis. Jo pagrindiniai privalumai yra kenkėjiškų programų pašalinimas iš jau užkrėstų sistemų ir integruota pagalba, padedanti rasti sprendimus pačioms blogiausioms infekcijoms. Nors SpyHunter galimybės yra pažangios, bet jis naudojamas greitai ir visai paprastai. Be visa tai, jis gali būti naudojamas kartu su jau esančiomis antivirusinėmis programomis kaip skanavimo pagal reikalimą įrankis, arba kaip papildoma apsauga nuo kenkėjiškų programų ir šnipinėjinčių parazitų.

Vienas svarbiausių SpyHunter privalumų yra jo įdiegimo procesas. Kai kurios kenkėjiškos programos stengiasi neleisti anti-kenkėjiškų programų paleidimo, užbaigdamos jų procesus. Labiausiai pastebimi pavyzdžiai tokiems veiksmams yra WinWebSec šeimos „rogue“ apsimetėles programos. SpyHunter diegiklis tai išspendžia užbaigdamas nenorimus procesus, įrašydamas Spyhunter programą ir ją paleisdamas.

Po įdiegimo SpyHunter parsiunčia kenkėjiškų programų duomenų bazės atnaujinimus. Tai yra labai svarbu, nes naujos kenkėjiškos programos atsiranda kasdien, o šie įrašai padeda su jomis kovoti ir jas pašalinti. Galiausiai paleidžiamas skanavimas.

SpyHunter numatytasis skanavimo greitis yra neblogas lyginant su kita programine įranga. Jis aptinka Trojos arklius, melagingas apsimetėles ativirusines programas, ir net nemokama versija suteikia daug informacijos, įskaitant grėsmių pinus kelius sistemoje. Kaip jas pašalinti lieka spręsti vartotojui.

SpyHunter yra vienas keleto pasirinkimų, kai reikia kompiuterį išvalyti nuo agresyvių parazitų. Jį galima naudoti kaip įrankį laikinam kenkėjiškų programų atjungimui, arba kaip pagrindinį jų pašalinimo įrankį. Bet kuriuo atveju SpyHunter yra labai vertingas įrankis kovoje su kenkėjiškomis programomis.

2004 metais SpyHunter prastai nuskambėjo viešumoje del prastų ar agesyvių partnerių veiksmų. Tais metais blogais partneriais buvo atsikratyta. Nuo tada buvo išleistos kelios naujos, geresnės SpyHunter versijos. Šiuo metu naujausia versija yra 4.2.

Video kaip Spyhunder užbaigia Security Shield įdiegimo metu:

 
 
 
   
 

Internetinių projektų vadovas |       

Aš - Lietuvoje gyvenantis projektų vadovas, kuriam itin svarbu rūpintis man priklausančia įmone. Stengiuosi aktyviai domėtis temomis, kurios atskleidžia naujienas apie inovatyvius projektus bei tendencijas saugumo, sveikatos bei technologijos srityse. Mūsų įkurtas 2-viruses.com projektas žengė pirmuosius žingsnius jau 2007 metais, kuomet nusprendėme atsiriboti nuo monopolijos saugumo programų kūrimo industrijoje.

rugpjūčio 22, 2013 14:46, rugsėjo 1, 2014 08:52