Malwarerid.lt rūpi jūsų privatumas. Mes neatskeisim jokios informacijos trečiosioms šalims, išskyrus tuos atvejus, kai tai būtų reikalaujama įstatymų nustatyta tvarka arba jūs viešai publikuosite kokią nors informaciją.

Jūs taip pat turėtumėte žinoti, kad bet kokia informacija, kurią pateikiate komentuodami yra matoma viešai (išskyrus jūsų elektroninio pašto adresas, kurį įvedate į tam nurodytą laukelį). Trečiosios šalys gali pasinaudoti šia informacija be mūsų žinios. Mes to negalime kontroliuoti.

Malwarerid.lt nerenka jokios informacijos, kuri galėtų padėti jus identifikuoti (vardas, el. p. adresas, IP adresas ir t.t.), išskyrus tą, kurią pateikiate komentaruose ar kontaktų formoje, bei tą informaciją, kuri pasiekiama pagal jūsų prisijungimus.

Malwarerid.lt gali publikuoti informaciją iš kitų puslapių ar publikuoti nuorodas į kitus puslapius, kurie gali turėti kokia nors informacijos sekimo programas.

Atminkite, kad trečiosios šalys gali turėti savo privatumo ir duomenų rinkimo politiką. Malwarerid.lt nera atsakingi už kitų privatumo nuostatus.