Pagrindinis mūsų tikslas – pateikti skaitytojams nemokamas bei veiksmingas virusų šalinimo instrukcijas. Taip pat siūlome programinę įrangą, paspartinančią šį procesą. Kai kurios mūsų rekomenduojamos programos turi mokamas versijas.

Naujausių virusų stebėjimas bei testavimas, antivirusinių programų išbandymai bei virusų šalinimo instrukcijų rašymas užima nemažai laiko, kuris kainuoja pinigus, todėl išlaidų padengimui gauname pajamas iš šių šaltinių, susijusių su tinklapio veikla:

  • Google AdSense reklamos;
  • Partnerystė su įmonėmis kuriančiomis patikimas anti-kenkėjiškas programas – Malwarebytes, PCTools, Superantispyware, Enigma Software (Spyhunter), IS3 (Stopzilla);
  • Partnerystė su įmonėmis kuriančiomis patikimas anti-virusines programas – Symantec, ESET, Comodo;
  • Smulkios pajamos iš kitų šaltinių.

Kiekvieną kartą kai lankytojas nusiperka įrankį padedantį išspręsti jo problemas, mums sumokama komisinė išmoka. Nors ir gauname pinigus iš partnerių už kiekvieną parduotą produktą, negauname nieko už produktų siūlymą, reklamavimą ar kitokią panašaus pobūdžio veiklą, taip pat nesame pavaldūs nei vienai iš aukščiau paminėtų kompanijų. Be to, jei klientai lieka nepatenkinti produktu ir susigrąžina sumokėtus pinigus, komisinių išmokų negauname.

Piniginės išmokos nėra pagrindinis kriterijus siūlant ar rekomenduojant įrankius lankytojams. Visada patariame tik tuos įrankius, kurie yra patys tinkamiausi konkrečios problemos atveju ir gali suteikti nemokamą pagalbą.


Niekada nerekomenduojame programinės įrangos kurios patys nesame išbandę.

Visa rekomenduojama programinė įranga atitinka šiuos kriterijus:

  1. Mūsų nuomone, yra viena iš geriausių savo nišoje. Viena ir ta pati programa negali būti pati geriausia visais atvejais, todėl skirtingais atvejais tinka skirtingi sprendimai;
  2. Programa NEMOKAMAI aptinka virusus arba pasiūlo nemokamą bandomąjį laikotarpį. Taip pat neskleidžia realybės neatitinkančios informacijos (pvz. geriausios apsaugos nuo virusų visais atvejais);
  3. Programa turi gerą klientų aptarnavimo paslaugą bei, jei programa mokama, pinigų grąžinimo garantiją;
  4. Programa turi gerą reputaciją;
  5. Patys naudojame arba naudojome programą netolimoje praeityje.

Visus mūsų lankytojus prieš įsigyjant programinę įrangą raginame ją išbandyti ir įvertinti jos patikimumą. Jūs nesate suvaržytas jokiais įsipareigojimais pirkti programinę įrangą iš mūsų ar mūsų rekomenduotų kompanijų.