Mes siekiame kovoti prieš kenkėjiškas programas pačiame didžiausiame kovos lauke – interneto platybėse. Mes priimame iššūkį kurti saugų internetą, kuriame vartotojai galėtų naudotis savo teise laisvai naršyti, nesibaimindami susidurti su asmens tapatybės vagyste, banko kortelių duomenų nutekėjimu ar nebūtų atakuojami tūkstančiais iššokančių reklaminių langų. Mes esame tam, kad suteiktume Jums priemones padėsiančias kovoti prieš šnipinėjimo programas. Mes esame malwarerid.lt / 2-viruses.com.

Mūsų misija yra pateikti Jums pačių pavojingiausių kenkėjiškų programų, kurios kelia grėsmę laisvo interneto idėjai, pašalinimo instrukcijas.

Priklausymas kompanijoms ir programinės įrangos parinkimas

Nė vienas iš malwarerid.lt darbuotojų nedirba jokiam kenkėjiškų programų ar antivirusinių programų kūrėjui. Tačiau, jei vartotojas nusprendžia įsigyti mūsų rekomenduojamą programinę įrangą, mes gauname komisinius. Šios pajamos leidžia mums pildyti šį blogą ir kurti nemokamus sprendimus, kurie pagelbėtų didžajai daliai mūsų skaitytojų.

Nėra jokios priežasties, dėl kurios reklamuotume bevertę programinę įrangą ar paslaugas mūsų skaitytojams, kadangi, priešingai nei reklamos agentūros, mes negauname įplaukų iš reklamos. Mes nerekomenduojame programinės įrangos, kuri nesuteikia pinigų grąžinimo garantijos ar nemokamos bandomosios versijos prieš įsigyjant licencijuotą versiją.

Daugiau galite sužinoti čia.

Mūsų komada

Apie mūsų komandą daugiau galite sužinoti Autorių puslapyje.

Kontaktinė Informacija:

Jei Jums kyla klausimų, susiduriate su problemomis ar turite pasiūlymų, susisiekite su mumis naudodamiesi žemiau pateikta forma:

 

Malwarerid.lt priklauso UAB Digima. Pašto adresas:

UAB ‘‘Digima’’
Tel.: +370 688 77721
Donelaičio g. 62-207
LT-44248 Kaunas,
Lietuva