Malwarebytes Anti Malware apžvalga

Malwarebytes Anti-Malware laikoma labai geros kokybės antikenkėjiška programa. Stiprioji šios programos pusė yra tai, kad ji gali aptikti netikras antivirusines programas ir trojanus. Tačiau ji šiek tiek prasčiau aptinka kitas infekcijas, pavyzdžiui, kai kurias TDSS rootkit, adware ar spyware infekcijų versijas. Malwarebytes Anti-Malware nera antivirusinės programa ir tai nėra “firewall” programa.

Nemokama Malwarebytes Anti-Malware versija skiriasi nuo mokamos tuo, kad ji neapsaugo kompiuterio realiu laiku (real time protection). Nemokama versija taip pat netikrina atsisiųstų programų. Tačiau praskanavus, ji pašalina daugumą infekcijų.

Malwarebytes Anti-Malware puikiai atlieka savo funkciją kartu su antivirusinėmis programomis, nes tai yra tik antikenkėjiška (antimalware) programa. Kai kurios apsaugos programos gali teigti, kad Malwarebytes Anti-Malware yra kenkianti programa, tačiau paprastai ji suderinima su daugeliu apsaugos programų.

Rekomenduojame parsisiųsti nemokamą Malwarebytes Anti-Malware versiją. Jei jūsų antivirusinė programą neaptinka visų trojanų ar kitų panašių programų, patartina įsigyti pilną Malwarebytes Anti-Malware versiją.

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/reviews/malwarebytes-anti-malware

Skaityti "Malwarebytes Anti Malware apžvalga" kitomis kalbomis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.