1. Malwarerid.lt informacija mūsų vartotojams yra nemokama.
  2. Malwarerid.lt gali būti naudojama informaciniais, edukaciniais ir komunikaciniais tikslais. Informaciją galima atsisiųsti, kopijuoti ir spausdinti asmeniniam, bet ne komerciniam naudojimui. Tai liečia tiek tekstus, tike paveikslėlius. Jei norit platinti, keisti ar kitaip naudoti šiame puslapyje esančią informaciją, tai daryti galima tik su rašytiniu mūsų sutikimu. Galite skelbti dalį mūsų turinio savo puslapyje, bet privalote nurodyti malwarerid.lt kaip šaltinį.
  3. Šiame puslapyje pateikiama informacija turi edukacinius tikslus. Mes stengiames pateikti tikslią informaciją, tačiau negalime to garantuoti 100%. Galimos klaidos, be o, virusai nuolatos keičiasi.
  4. Mes neesame atsakingi už jokius pažeidimus atsiradusius apsilankius šiame puslapyje. Informacija, pateikta malwarerid.lt, neturi jokios garantijos. Pavyzdžiui, jei netyčia ištrinsite kritinį sistemos failą, mes neprisiimame už tai atsakomybės.
  5. Jei nenorite atskleisti asmeninės informacijos, pavyzdžiui, telefono numerio, elektroninio pašto adreso, vardo ar pavardės, neskelbkite šių duomenių šiame puslapyje. Jei paskelbsite šią informaciją čia, ji taps mūsų ir mes turime teisę ja naudotis, perduoti ar publikuoti. Savo darbuose taip pat galime pasinaudoti komentaruose nurodytais patarimais. Pavyzdžiui, jei jei pateiksite būdą kaip pašalinti vieną ar kitą infekciją, mes galima tai patikrinti ir pasiūlyti metodą šalinant kitas panašias infekcijas.
  6. Negalite naudoti malwarerid.lt logotipo ar kitų logotipų, naudojamų šiame pusla[yje.
  7. Mes pateikiame nuorodas tik į tuos puslapius, kurie mūsų manymų yra naudingi. Tačiau negalime detaliai patikrinti visų šių puslapių mes meprisiimame atsakomybės už puslapius, kurie gali jums pakenkti. Pastebėję, jūsų manymu, netinkamą nuoroda, būtinai mums apie tai praneškite.
  8. Mes neesame atsakingi už bet kokią netikrą ar netikslią informaciją, kurią pateikia mūsų vartotojai. Jei pastebėsime, kad jūs skelbiate tokią informaciją komentaruose, galime užblokuoti jūsų IP adresą, elektroninio pašto adresą ir prisijungimus.
  9. Mes rekomenduojame progamas, kurios turi savo Sąlygas ir nuostatas, kurios gali skirtis nuo mūsų. Mes tikriname ir testuojame visus rekomenduojamus produktus. Kartais tai ,ar progama veiks tinkamai, priklauso nuo jūsų kompiuterio konfiguracijų, infekcijos tipo ir taip kaip jūs vadovaujatės pateiktais nurodymais.
  10. Malwarerid.lt administratoriai turi teisę redaguoti, atsisakyti publikuoti ar pašalinti informaciją, kurią pateikė mūsų vartotojai. Mes turime teisę pašalinti nuorodas, elektroninio pašto adresus ir kitą informaciją, jei ji mums pasirodys netinka, nereikalinga ar kenkianti.
  11. Pažeidus šia Sąlygas ir nuostatus, nutrauksime bet kokią prieigą prie malwarerid.lt esančios informacijos ir pašalinsime, bet kokią jūsų publikuotą informaciją bei komentarus.