Ar saugu saugoti savo slaptažodžius interneto naršyklėje?

Saugoti slaptažodžius tiesiog interneto naršyklėje yra labai patogu ir sutaupo nemažai laiko – visai nesvarbu ar slaptažodžius saugote pačioje naršyklėje, ar specialiai tam skirtame naršyklės plėtinyje. Tokių įrankių pagalba vartotojai gali kiekvienoje svetainėje naudoti skirtingus ir sudėtingesnius slaptažodžius, kadangi jų nereikia įsiminti.

Kaip bebūtų, nors interneto naršyklių saugumas yra pastoviai tobulinimas, vis dar yra tikimybė, jog slaptažodžiai ar panaši svarbi informacija saugoma interneto naršyklėse gali būti nutekinta ir papulti į piktavalių rankas. Hakeriai ir įvairaus plauko plėšikai taip pat nesnaudžia bei ieško vis naujų būdų apgauti tiek pačius vartotojus, tiek ir įvairias problemas. Būtent todėl pravartu karts nuo karto pasidomėti savo duomenų saugumu ir atnaujinti žinias.

Jei esate apsisprendęs savo slaptažodžius ir kitą didelės svarbos informaciją saugoti interneto naršyklėje ar jo plėtinyje, jums tikriausiai kyla klausimas kaip užtikrinti jų saugumą. 100 % duomenų saugumo garantijos negausite, tačiau yra keletas dalykų, padėsiančių sustiprinti jūsų saugumą Visų pirma, visus įrenginius reikėtų užrakinti su atskiru slaptažodžiu, dėl visiems suprantamų priežasčių. Ir nesvarbu ar tai asmeninis kompiuteris ar mobilusis telefonas. Šie slaptažodžiai turėtų būti unikalūs ir gana sudėtingi. Taip pat, patariame naudoti dviejų pakopų prisijungimo patvirtinimą. Kai prisijungiate prie savo paskyros, turite suvesti slaptažodį ir unikalų kodą, kuris kiekvieno prisijungimo metu atsiunčiamas į jūsų telefoną trumpąją sms žinute. Šią funkciją galite įjungti savo Google paskyros nustatymų profilyje.

Skaityti "Ar saugu saugoti savo slaptažodžius interneto naršyklėje?" kitomis kalbomis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Apsaugos gidai

Paskutiniai komentarai

Naujausi įrašai