Priežastys naudoti Google Play Protect programą

Google išleido galingą Google Play Protect programą, galinčią suteikti Android įrenginiams papildomą saugumo sluoksnį. Savosios įrangos vartotojų apsauga jau spėjo tapti vienu iš pačių svarbiausių Google uždavinių. Naujai pasirodžiusi programa turi panašumų su anti-kenkėjiškomis programomis, kadangi gali skenuoti operacines sistemas ir rasti potencialiai žalingos veiklos šaltinius. Jeigu naujoji įranga aptiks galimai pavojingas programas, jų veikla bus sustabdyta.

Google Play Protect programos bruožai

1. Programa leis ištirti įvairias programas, skirtas Android įrenginiams. Bus nuspręsta ar ši nesiekia gauti prieigų prie tokių telefono elementų kaip kamera, SMS žinutės, mikrofonas ir panašiai.

2. Jeigu esate linkęs pamesti savo telefoną, tuomet ši programa jums padės išvengti to siaubingo panikos jausmo, kuomet nežinote kur jis. Google Play Protect veikia kartu su „Find My Device“ sistema, padedančia sužinoti telefono buvimą vietą tiesiai iš savo Google paskyros. Taip pat, Androd įrenginys bus apsaugotas specialiu užrakinimo ekranu, leidžiančiu susisiekti su jo savinininku.

3. Saugos naršymo funkcija Google Chrome naršyklėje taip pat atkleliaus kartu su Google Play Protect. Tai reiškia, jog galėsite lankytis įvairiose Internet svetainėse daug saugiau. Jeigu netikėtai būsite perkeltas ar bandysite patekti į galimai žalingą puslapį, naršyklė pateiks jums perspėjimo žinutes.

Siūlome jums išnaudoti šios programos privalumus

Kadangi saugumo tyrėjai nuolatos randa kenkėjiškų programų Google Play parduotuvėje, turėtumėte įsidiegti programą, padedančią atskirti patikimas programas nuo potencialiai pavojingų. Google Play Protect padės jums nuspręsti ar internetinėje parduotuvėje siūloma programa nereikalauja keistų priegų ir ar savo sąlygas aiškiai išdėsto jos naudojimą aiškinančiuose dokumentuose. Nors Google nuolatos bando apsaugoti savo vartotojus, žmonės dažnai ignoruoja jų siūlomas paslaugas. Pasielkite protingai ir išbandykite Google Play Protect. Android operacinės sistemos taps daug saugesnės. Taip pat, nedvejokite atnaujinti savo turimas programas. Tai padės telefonui veikti sparčiau bei suteiks efektyvesnę apsaugoma nuo infekcijų.

Šaltinis: zdnet.com

 
 - Kompiuterinių virusų tyrėja
Aš esu kompiuterinių virusų tyrėja, kurios specializacija - tyrinėti naujus išpirkos virusus, tačiau neapsiriboja vien šio tipo infekcijų tyrimais. Mano nuomone, Interneto lankytojai dažnai nuvertina bei neįžvelgia rimtos grėsmės, kurią iš tiesų kelia išpirkos virusai. Neretai, lankytojai neturi tinkamų šaltinių, iš kurių būtų galima lengvai pasiekti naujausią informaciją iš kibernetinio pasaulio. 2-viruses.com tyrėjų tikslas – siekti, jog svarbūs pranešimai apie naujai pasirodžiusius virususbei apgaules būtų lengvai pasiekiami visų Interneto vartotojų.
 
 
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *