Nulaužti HBO socialiniai tinklai bei suiimti išpirkos prašę įtariamieji

Parašė         rugpjūčio 18, 2017 16:35          0

HBO leidžiamų serialų gerbėjai jau greičiausiai spėjo pasidžiaugti bent viena nutekinta serija. Tarp viešai paskelbtų duomenų: dar nematyti epizodai is Sostų Karų. 6-toji septinto sezono serija jau lengvai pasiekiama daugelyje Torrent svetainių, tačiau pasikartojantys nutekėjimai nėra vienintelis dalykas, kurį hakeriai nukreipė prieš HBO. Tiesa, šeštoji nutekinta serija visai ne programišių darbas: patys darbuotojai netyčia paleido sekmadienį turėjusią pasirodyti seriją.

Be to, visai neseniai programišiai buvo įsilaužę į HBO duomenų bazę ir pavogę asmeninę aktorių informaciją: telefono numerius, elektroninio pašto adresus.
Hackers leak HBO

Programišiai taip pat įsilaužė į HBO socialinių tinklų paskyras. Greit Twitter pasirodė pranešimas apie įvykusią ataką ir jį paskelbė ne kas kitas bet patys įsilaužėliai, tiesiai iš oficialios HBO paskyros. Nors pačiai kompanijai šis sezonas susiklostė visai ne taip kaip buvo viliamasi, populiarių šou gerbėjai išreiškia padėka už galimybę anksčiau išvysti mylimų šou serijas.

Suiimti keturi įtariamieji iš Indijos

Nors sugauti pagrindinius HBO priešus sunku, tačiau kuomet pasaulį per anksti išvydo ketvirtoji Sostų Karų serija, tyrėjų akis patraukė ‘Star India’ kompanijos ženkliukas, teigiantis, jog nutekėjimas kilo iš HBO partnerio Indijoje. Šio atstovai teigia, jog buvę arba dabartiniai Prime Focus Technologies darbuotojai ėmėsi iniciatyvos nutekinti šią seriją. Keturi įtariamieji bus laikomi iki rugpjūčio 21d.

HBO problemos tęsiasi

Nežinia koks bus kitas programišių žingsnis, tačiau daugelis HBO fanų tikisi, jog ir daugiau serijų bus paviešinta Internete. Turbūt labiausiai laukiama serija – paskutinė šio sezono Sostų Karų serija, po kurios nerimastingai teks laukti paskutiniojo sezono. Kaip nebūtų keista, HBO atsisakė sumokėti 7.5 milijono programišiams vien tam, jog serijų nutekinimas liautųsi. Tiesa, programišiai akivaizdžiai įbaugino HBO, o to rezultatas: klaidos.

Tikimės, jog HBO vardas daugiau neatsidurs mūsų antraštėse kaip kompanija, dar kartelį nukentėjusi nuo duomenų nutekėjimo.

Šaltinis: grahamcluley.com.

 
Avatar

Kompiuterinių virusų tyrėja |  

Aš esu kompiuterinių virusų tyrėja, kurios specializacija - tyrinėti naujus išpirkos virusus, tačiau neapsiriboja vien šio tipo infekcijų tyrimais. Mano nuomone, Interneto lankytojai dažnai nuvertina bei neįžvelgia rimtos grėsmės, kurią iš tiesų kelia išpirkos virusai. Neretai, lankytojai neturi tinkamų šaltinių, iš kurių būtų galima lengvai pasiekti naujausią informaciją iš kibernetinio pasaulio. 2-viruses.com tyrėjų tikslas – siekti, jog svarbūs pranešimai apie naujai pasirodžiusius virususbei apgaules būtų lengvai pasiekiami visų Interneto vartotojų.

 
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.