Nelegali e-knyga „Ugnis ir Įniršis“ platina kenkėjišką programą

Michael Wolff’o knyga „Ugnis ir Įniršis: D.Trumpo Baltųjų rūmų viduje“ (angl. „Fire and Fury: Inside the Trump White House“) jau spėjo susilaukti daug dėmesio. Oficialiai leidinys knygynų lentynas pasiekė sausio 5-tąją dieną, todėl susidomėję skaitytojai jau kelias savaites gali įsigyti šią skandalingą knygą apie pirmuosius Donaldo Trumpo kadencijos metus. Knygos vertimo į lietuvių kalbą dar gali tekti palaukti.

Žinoma, nors šiuo kūriniu susidomėjusių vartotojų daug, ne visi pasiryžę už ją mokėti pinigus. Štai kodėl nelegaliai platinama PDF versija tapo puikiu jauku platinti kenkėjišką programą.

Programišių platinama „Ugnis ir Įniršis“ PDF versija gali jiems suteikti prieigą prie vartotojų kompiuterių

Nelegali Ugnis ir Įniršis e-knyga

Nors nemokama knyga gali neatrodyti įtartinai, tačiau nelegaliai parsisiuntę „Ugnis ir Įniršis“ tapsite hakerių aukomis. Pasirodo, jog PDF failas platina kenkėjišką programą, galinčią programišiams suteikti prieigą prie apkrėstų operacinių sistemų. Aptiktas virusas nėra sunkiai aptinkamas: daugelis anti-kenkėjiškų programų jau gali jį rasti ir pašalinti.

Nelegaliai parsisiųstas turinys – vienas iš paprasčiausių būdų apkrėsti kompiuterius. Nors programos, filmai, muzika, knygos ir kiti dalykai lengvai randami Torrent svetainėse, tačiau nepatariame iš ten siųstis.

Tiesa, nelegaliai platinama „Ugnis ir Įniršis“ versija nėra pilna: ją sudaro tik 230 puslapių (oficiali knyga turi 328). Jeigu Internete radote pasiūlymą nemokamai parsisiųsti šią knygą, neskubėkite to padaryt. Rastas PDF failas gali užteršti jūsų kompiuterį kenkėjiška programa.

Nelegaliai platinamą „Ugnis ir Įniršis“ e-knygą patiko tyrėjas iš Kaspersky Labs. Visai neseniai JAV saugumo agentūros nusprendė nebenaudoti Kaspersky anti virusinių programų. Baiminamasi, kad Kaspersky gali veikti kartu su Rusijos saugumo institucijomis.

Jeigu norite išvengti nereikalingų ir kenkėjiškų programų, siūlome nustoti nelegaliai siųstis programas, muziką, knygas, filmus ar kitą turinį. Galbūt ir sugebėsite nemokamai išbandyti parsisiųstą dalyką, tačiau tai nereiškia, jog nuo to nenukentės jūsų kompiuteris.

Šaltinis: telegraph.co.uk.

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/pirated-pdf-book-fire-and-fury-distributes-malware

Skaityti "Nelegali e-knyga „Ugnis ir Įniršis“ platina kenkėjišką programą" kitomis kalbomis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Apsaugos gidai

Paskutiniai komentarai

Naujausi įrašai