Ateitis jau čia: vartotojams siūloma išbandyti mikroschemas, padedančias lengviau atsiskaityti už prekes bei mėgautis kitais pranašumais. Šie mažyčiai sekimo įrenginiai nėra nauji: daugelis tyrėjų teigia, kad netrukus mikroschemų implantavimas taps įprastu veiksmu. Tačiau nuovokesni asmenys gali iš kart pastebėti, jog mikroschemų naudojimas gali itin susipinti su žmonių teisėmis ir jų privatumu. Juk įdiegti prietaisai nuolatos seks asmens buvimo vietą ir seks kiekvieną jo veiksmą.
Galbūt girdėjote gandus apie tai, jog RFID mikroschemos buvo įtrauktos į Obamacare planus. Žinoma, patys plano kūrėjai tokius faktus įvardijo kaip tikrų tikriausią melą bei šmeižtą, siekiant sukelti abejonių tuometine valdžia. Nors nesinori tikėti, jog mikroschemų implantavimas jau vyksta, tačiau jau ne vienas ir ne du asmenys savo rankose ar kaklo srityje nešioja šiuos prietaisus.
Įmonė iš Wisconsino nusprendė, jog jos darbuotojai turėtų imti naudotis mikroschemomis. Three Square Market planuoja savo planus įgyvenditi jau rugpjūčio 1d., kuomet vyks „mikroschemų vakarėlis“. Jo metu, norintiems darbuotojams bus implantuojamos mikroschemos. Ar sutiktumėte dalyvauti tokio tipo susibūrime? Mes tokio kvietimo atsisakytume…
Nors kompanija teigia, jog savo darbuotojams nesukelia jokio spaudimo prisijungti prie mikroschemų naudotojų, mes nesame tuo visiškai tikri. Galbūt įmonė ir išreiškė tam tikrus paskatinimus, padėjusius darbuotojams apsispręsti.
Nors mikroschemų implantavimas ir veikimas skamba kiek baisokai, derėtų paminėti ir jų privalumus. Šis mažas renginys leis vartotojams atsiskaityti už prekes be jokių kortelių. Kadangi šios mikroschemos implantuojamos darbuotojams, jos suteiks prieigą prie darbo aparatų bei patalpų į kurias būtų galima patekti tik su specialiu raktu ar kortele. Nors šie pranašumai skamba neblogai, tačiau reiktų atkreipti dėmesį į tai, ar jie nusveria saugumo bei privatumo interesus. Mikroschemos taip pat saugos asmens sveikatos įrašus, kurie taps lengvai pasiekiami nelaimės atveju.
Taigi, yra tam tikrų privalumų, tačiau nepamirškite, kad turėdamas mikroschemą, būsite visuomet sekamas. Jūsų buvimo vieta bus žinoma, o ir jūsų veiksmai taip pat bus įrašinėjami. Anksčiau RFID čipai buvo naudojami pažymėti augintinius. Dabar, atrodo, bandoma pasiekti visai kitą lygį ir tuos pačius įrenginius implantuoti žmonėms.
Jau visai netrukus įmonė iš Wisconsino taps pirmoji Amerikoje taip godžiai siekianti sekti savo darbuotojus. Žinoma, išvardinti privalumai sutaupys laiko, tačiau darbuotojai net nenutuokia, jog apie jų kiekvieną judesį bus informuojami darbdaviai. Jie visuomet žinos kur tiksliai yra jų darbuotojas ir ar jis atlieka savo pareigas.
Šaltinis: upi.com
Šaltinis: https://www.2-viruses.com/microchips-for-employees