Adobe Flash Player dienos suskaičiuotos: išnyks 2020m.

Daugelis vartotojų žino, jog Adobe Flash Player visuomet buvo viena iš daugiausiai saugumo problemų turinčių programų. Per ilgus metus trukusią veiklą, būriai programišių stengėsi kurti į šią aplikaciją panašias programas ir taip apgauti vartotojus jas atsisiųsti.

Kad ir kaip ten bebūtų, programa užima svarbią dalį tinklalapių kūrimo procese ir daug nostalgiškų prisiminimų su ActionScript kalba gali būti atkapstyta. Nors vartotojai dažnai išreiškė nepasitikėjimą Adobe Flash Player programa, tačiau tenka pripažinti, jog jos atlikta rolė negali būti užmiršta. Nors šis Adobe produktas veikia jau nuo 1996 metų, kompanija pagaliau padėjo tašką jos gyvavimo eroje. Nustoti ficialiai tiekti bei kurti atnaujinimus Adobe planuoja 2020 metais.

Adobe Flash Player Pabaiga

Kai kurie žmonės gali stebėtis tuo, jog Flash Player programa dar sugebėjo taip ilgai išsilaikyti. Šūsniai saugumo tyrėjų pabrėždavo, jog geriausios šios aplikacijos dienos – jau praeityje. Nors saugumo sumetimais buvo patariama naudotis alternatyviomis programomis, Adobe Flash Player vistiek tarnavo dar nemenkai grupei vartotojų.

Kas tiksliai pasikeis 2020metais? Adobe nustos siūlyti atnaujinimus, pataisymus ar techninę pagalbą Adobe Flash Player turintiems nariams. Panašus scenarijus gali būti įžvelgtas ir tuomet, kai Microsoft nustojo rūpintis Windows XP operacine sistema.

Galbūt turėjote galimybe išgirsti apie žmonių nepasitenkinimą, kuomet Microsoft nusprendė pašalinti ilgaamžę Paint programą. Atkreipę dėmesį į vartotojį nuomonę, Microsoft priėmė sprendimą šiek tiek pakeisti savo sprendimą. Jau planuojama nebe visiškai atsisakyti Paint, bet ją tiekti iš oficialios Microsoft parduotuvės.

Galbūt pasaulyje dar liko Adobe Flash Player mylėtojų, tačiau nemanome, jog bus bandoma sustabdyti šios programo išnykimo procesą. Kita vertus, programa dar bus galima džiaugtis (arba liūdėti dėl jos egzistavimo) apie trejus metus. Tuo tarpu, Adobe gali imtis kūrybos ir pristatyti naujų bei inovatyvių programų.

Šaltinis edgylabs.com.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Apsaugos gidai

Paskutiniai komentarai

Naujausi įrašai