Kaip Android operacinėse sistemose įjungti Saugos rėžimą

 

Jeigu patiriate problemų su savo Android išmaniaisiais telefonais ar planšetėmis dėl kenkėjiškų programų kaltės, turėtumėte pašalinti visus virusus ir galimai nepageidaujamas programas. Tik tuomet Jūsų įrenginys vėl pradės veikti tinkamai. Yra keletas labiausiai paplitusių būdų kaip pataisyti kenkėjiškomis programomis apkrėstą Android operacinę sistemą. Reikia prijungti tokį įrenginį prie kompiuterio ir panaudoti specialią programą, kad kenkėjiškos programos būtų pašalintos. Galite bandyti atkurti gamyklinius nustatymus arba panaudoti anvirusinę programą.

Paskutinis pasiūlymas, mūsų nuomone, yra pats patogiausias problemos sprendimas. Yra daugybė žinomų antivirusinių programų, sukurtų mobiliems įrenginiams. Štai kodėl kartais sunku išsirinkti sau tinkamą. Mes rekomenduojame naudoti Kaspersky antivirusinę programą telefonui ar kitiems įrenginiams, naudojanties Android operacinę sistemą.

Kad apsaugotumėte savo telefoną ar plančetę nuo kenkėjiškų programų, naudokite Malwarebytes, programą, skirtą tokiems įrenginiams.

Tačiau, norėdami sėkmingai naudotis antivirusinėmis programomis savo telefone ar plančetėje, iš pradžių turite žinoti kaip Android operacinėse sistemose aktyvuoti Saugos rėžimą. Problema slypi tame, kad skirtinguose įrenginiuose, tai daroma vis kitaip. Tam, kad Jums padėtumėme atsirinkti sau tinkamą būdą, sukūrėme instrukcijas, kurios išmokys Jus kaip įjungti Saugos rėžimą savo išmaniajame telefone.

Saugos rėžimas Samsung išmaniuosiose telefonuose

Samsung Galaxy S3

Tam, kad patektumėte į saugos rėžimą šiame telefone, turėtumėte įjungti arba perkrauti telefoną ir vis pakartotinai spausti (homepage) mygtuką. Po kurio laiko, jūsų įrenginys įsijungs ir kairiame ekrano kampe išvysite „Saugos rėžimo“ ženklą. Tai reiškia, kad sėkmingai patekote į Saugos rėžimą ir galite pradėti naudotis antikenkėjiškomis programomis.

Samsung Galaxy S4

Tam, kad patektumėte į saugos rėžimą šiame telefone, tiesiog laikykite įjungimo mygtuką, esantį ant dešinio telefono šono. Galimų pasirinkimų sąrašas atsidarys Jūsų ekrane ir galėsime pasirinkti „Perkrauti į Saugos rėžimą“ funkciją. Po maždaug 45 sekundžių, jūsų įrenginys veiks pasirinktu rėžimu.

Samsung Galaxy S5 and Samsung Galaxy S6

Tam, kad patektumėte į saugos rėžimą šiuose telefonuose, turite išjungti ir vėl jį įjungti. Kuomet įrenginį įjungiate, ekrane atsiras Samsung logotipas ir nuo tos akimirkos, turite paspausti ir laikyti garso mažinimo mygtuką. Jeigu Jums pavyko, turite matyti „Saugos rėžimo“ ženklą apatiniame kampe, kairėje pusėje.

Saugos rėžimas Sony išmaniuosiuose telefonuose

Sony Z1

Tam, kad patektumėte į saugos rėžimą Sony Z1 įrenginiuose, turite spausti išjungimo mygtuką ir taip pat pasirinkti ir laikyti Išjungimo funkciją, atsiradusią ekrane. Po keletos sekundžių pamatysite užrašą „Perkrauti į saugos rėžimą“. Sutikite su šiuo pasiūlymu. Kai Jūsų telefonas iš naujo įsijungs, tai jis padarys Saugos rėžime.

Sony Z2

Tam, kad patektumėte į saugos rėžimą Sony Z2 įrenginyje, turite išjungti ir vėl jį įjungti. Kuomet įrenginį įjungiate, ekrane atsiras Sony logotipas ir nuo tos akimirkos, turite paspausti ir laikyti garso mažinimo mygtuką. Jeigu Jums pavyko, turite matyti „Saugos rėžimo“ ženklą apatiniame kampe, kairėje pusėje.

Sony Z3

Tam, kad patektumėte į saugos rėžimą Sony Z3 įrenginiuose, turite spausti išjungimo mygtuką ir taip pat pasirinkti ir laikyti Išjungimo funkciją, atsiradusią ekrane. Po keletos sekundžių pamatysite užrašą „Perkrauti į saugos rėžimą“. Sutikite su šiuo pasiūlymu. Kai Jūsų telefonas iš naujo įsijungs, tai jis padarys Saugos rėžime.

Saugos rėžimas LG išmaniuosiose telefonuose

Tam, kad patektumėte į saugos rėžimą LG išmaniajame telefone, turite išjungti ir vėl jį įjungti. Kuomet įrenginį įjungiate, ekrane atsiras LG logotipas ir nuo tos akimirkos, turite paspausti ir laikyti garso mažinimo mygtuką. Jeigu Jums pavyko, turite matyti „Saugos rėžimo“ ženklą apatiniame kampe, kairėje pusėje.

Saugos rėžimas HTC išmaniuosiuose telefonuose

HTC One M8

Tam, kad patektumėte į saugos rėžimą HTC One M8 išmaniajame telefone, turite išjungti ir vėl jį įjungti. Kuomet įrenginį įjungiate, ekrane atsiras HTC logotipas ir nuo tos akimirkos, turite paspausti ir laikyti garso mažinimo mygtuką. Jeigu Jums pavyko, turite matyti „Saugos rėžimo“ ženklą apatiniame kampe, kairėje pusėje.

HTC One M9

Tam, kad patektumėte į saugos rėžimą HTC One M9 įrenginiuose, turite spausti išjungimo mygtuką ir taip pat pasirinkti ir laikyti Išjungimo funkciją, atsiradusią ekrane. Po keletos sekundžių pamatysite užrašą „Perkrauti į saugos rėžimą“. Sutikite su šiuo pasiūlymu. Kai Jūsų telefonas iš naujo įsijungs, tai jis padarys Saugos rėžime.

Saugos rėžimas Huawei išmaniuosiuose telefonuose

Tam, kad patektumėte į saugos rėžimą Huawei išmaniajame telefone, turite spausti išjungimo mygtuką ir taip pat pasirinkti ir laikyti Išjungimo funkciją, atsiradusią ekrane. Po keletos sekundžių pamatysite užrašą „Perkrauti į saugos rėžimą“. Sutikite su šiuo pasiūlymu. Kai Jūsų telefonas iš naujo įsijungs, tai jis padarys Saugos rėžime.

Jeigu šiame saraše negalite rasti savo įrenginio, pabandykite keletą mūsų aprašytų būdų. Jeigu nei vienas iš jų neveikia, prašykite mūsų pagalbos komentarų skiltyje. Visuomet pasistengsime padėti!

 
 
 - Internetinių projektų vadovas
Aš - Lietuvoje gyvenantis projektų vadovas, kuriam itin svarbu rūpintis man priklausančia įmone. Stengiuosi aktyviai domėtis temomis, kurios atskleidžia naujienas apie inovatyvius projektus bei tendencijas saugumo, sveikatos bei technologijos srityse. Mūsų įkurtas 2-viruses.com projektas žengė pirmuosius žingsnius jau 2007 metais, kuomet nusprendėme atsiriboti nuo monopolijos saugumo programų kūrimo industrijoje.