Restoro Windows Repair apžvalga

Restoro Windows repair yra itin pravartus įrankis kuomet susiduriama su didelėmis problemomis ir atrodo, jog vienintelė likusi išeitis – iš naujo perrašyti operacinę sistemą. Būtent tokioje situacijoje Restoro gali išgelbėti jūsų asmeninius dokumentus ir nuostatas. Tai neabejotinai vienas geriausių tokio tipo įrankių šiuo metu esančių rinkoje. Be to, jis gali atlikti daugiau funkcijų nei vien tik asmeninių failų išsaugojimas, todėl tai gan universali programa, tačiau ne tokia universali, kaip kiti panašūs įrankiai.

Egzistuoja gyva galybė programų galinčių atlikti viską – saugoti nuo virusų, išvalyti kompiuterio šiukšles, optimizuoti sistemą ir t.t. Restoro nėra viena iš jų, kadangi ji konkrečiai specializuota Windows operacinės sistemos darbo gerinimui. Štai sąrašas funkcijų, kurių galite tikėtis iš Restoro Windows Repair:

  • Windows operacinės sistemos klaidų šalinimas;
  • Mėlyno „mirties ekrano“ probelmos sprendimas;
  • Virusų žalos eliminavimas;
  • Kompiuterio darbo spartinimas;
  • Operacinės sistemos atstatymas;
  • Pažeistų DLL failų atstatymas.

Jei susidūrėte su viena ar keliomis iš šių problemų, drąsiai galite jas patikėti Restoro. Tačiau ar ši programa iš tiesų veiksminga? Ar ji gali išgelbėti jūsų kompiuterį nuo besiartinančios katastrofos? Kiek tai kainuos? Visi šie klausimai ir dar daugiau bus atsakyti straipsnyje, todėl kviečiame skaityti iki galo.

Techninė Restoro informacija

Kaip jau minėjome, tai itin specializuota programa dirbanti tik su Windows operacine sistema. Ji palaikoma įvairių Windows versijų, tame tarpe Windows XP, 7, 8, bei 10, nesvarbu ar sistemos architektūros tipas 32, ar 64 bitų. Vienintelis reikalavimas norint sklandžiai naudotis šia programa – bent 512 megabaitų operatyviosios atminties. Be to, reikėtų turėti stabilų interneto ryšį, kurio pagalba Restoro galėtų parsiųsti sugadintų failų pakaitalus.

Skenuojant kompiuterį su Restoro, programa skirs ypatingą dėmesį trims aspektams – techninei įrangai, programinei įrangai bei saugumui. Bus stebimas procesoriaus pajėgumas bei temperatūra, kietojo disko darbo greitis bei operatyvioji atmintis. Visa tai tam, jog būtų užtikrintas sklandus sistemos veikimas. Dėmesys skiriamas ir dažnai problemas keliančioms programoms, kurios gali trikdyti sistemos veiklą. Be to, skenavimo metu bus ieškoma ir virusų, kenkėjiškų programų, potencialiai nepageidaujamų programų ir t.t.

Po skenavimo programa automatiškai pateiks jums išsamią ataskaitą, kurioje atsispindės visos su kompiuteriu susijusios problemos. Be to, šis skenavimas yra nemokamas – jums nebūtina pirkti Restoro licenzijos rakto tam, kad galėtumėte išbandyti šią funkciją.

Restoro skenavimas

Restoro kūrėjai skelbia, jog tai vienintelė programa galinti pašalinti žalą kuri jau padaryta jūsų kompiuteriui. Jie yra užpatentavę unikalią technologiją, kuri padeda įgyvendinti šį tikslą. Į pagalbą pasitelkiama didžiulė duomenų bazė su daugiau nei 25 milijonais įvairių Windows operacinės sistemos komponentų, kurie gali būti panaudojami kaip pakaitiniai, jei jūsų kompiuteryje esantys failai yra sugadinami.

Pastebėjome, jog Restoro yra itin efektyvus įrankis sprendžiant problemas tiesiogiai susijusias su Windows operacine sistema. Jei jūsų kompiuteris nukentėjo nuo virusų ar trečiosios šalies programos, galite drąsiai pasitikėti šiuo įrankiu žalos likvidavimui. Jei kenčiate nuo itin lėto kompiuterio veikimo arba jis nuolatos užstringa – būtinai išbandykite Restoro. Kaip bebūtų, egzistuoja ir keletas minusų, apie kuriuos turime jus informuoti.

Jau minėjome, jog Restoro nėra pats universaliausias įankis kokį galima rasti internete. Nors ši programa yra identifikuojama ir kaip antikenkėjiška, ji negali būti naudojama kaip lygiavertis pakaitalas įprastinei antikenkėjiškai programai. Vien tai, jog Restoro neturi realaus laiko skenavimo funkcijos, neleidžia šios programos naudoti kaip pagrindinio antikenkėjiško įrankio kompiuterio apsaugai. Tiesa, ji gali puikiai atstatyti failus po to, kai jie jau yra pažeisti į istemą patekusių virusų bei sustabdyti ir pašalinti pačius kenkėjus.

Be to, Restoro negali sutvarkyti trečiųjų šalių programų. Pavyzdžiui, jei turite problemų su Adobe Photoshop ar kita programa, kuri nėra siūloma Windows operacinės sistemos, šis įrankis jums nepadės. Žinoma, gali iškilti problemų ir su technine kompiuterio įranga, kurią reikės taisyti fiziškai. Tokiu atveju Restoro turėtų sugebėti diagnozuoti bėda, tačiau jos sprendimas lieka jums.

Failų atstatymo procesas

Tikriausiai svarstote, kaip galima išspręsti mėlyno „mirties ekrano“ problemą, ar gedimus susijusius su kompiuterio strigimu? Visų pirma, Restoro skenuoja laikinųjų duomenų aplankus bei registrą. Būtent čia dažnai kaupiasi nereikalingi duomenys, kurie neatneša jokios naudos ir tik užima vietą jūsų standžiajame diske. Restoro automatiškai aptiks ir pašalins tokius duomenis.

Tuomet bus patikrinti visi DLL failai, kurie yra itin svarbūs, tačiau gali būti sugadinti ar net ištrinti. To pasekoje operacinės sistemos darbas gali būti sutrikdytas ir pasireikšti nemalonūs simptomai. Sprendimas šiai problemai paprastas – sugadintus ar trūkstamus DLL failus Restoro atsisiunčia iš savo duomenų bazės ir iš naujo patalpina juos jūsų kompiuteryje.

Restoro skenavimo rezultatai

Ši programa gali atstatyti itin svarbius Windows operacinės sistemos failus ir tokiu būdu išgelbėti nuo priverstinio sistemos perrašymo. To pasekoje jūs galite išsaugoti visus savo asmeninius duomenis bei nustatymus. Be to, egzistuoja galimybė „atsukti laiką atgal“ ir grąžinti visą sistemą į prieš tai buvusią būseną. Galų gale, pasitelkiant tą pačią metodiką galima likviduoti ir virusų padarytą žalą – kuomet kenkėjas pašalinamas su antivirusine programa, Restoro gali likviduoti padarytą žalą.

Kainų palyginimas

Antikenkėjiška programa Kaina
Reimage $37,95
Malwarebytes $24,99
Plumbytes $49,95

Kaip jau minėjome, kompiuterio skenavimas su Restoro yra nemokamas. Kaip bebūtų, jei bus aptiktos problemos ir norėsite, jog programa jas išspręstų, jums teks įsigyti licenzijos raktą. Vienerių metų licenzija vienam kompiuteriui kainuoja €37,95. Jei norėsite tvarkyti dar du kompiuterius, tai jums kainuos papildomus €19.

Be to, programos išbandymui yra siūlomas 60 dienų pinigų grąžinimo periodas, todėl jei jums ji nepatiks ar nepateisins lūkesčių, galėsite atgauti visus sumokėtus pinigus be jokių papildomų problemų.

Įsigiję licenziją jūs gausite ne tik prieigą prie pačios programos, bet ir 24/7 veikiančią pagalbos sistemą. Tai reiškia, jog bet kuriuo paros metu galėsite kreiptis į profesionalius specialistus ir spręsti problemas su jų pagalba. Jei turite bet kokių klausimų ar nusiskundimų, visuomet galite kreiptis į juos telefonu 1-888-658-5291.

Kitos panašios programos, tokios kaip Reimage ar Glary Utilities Pro kainuoja panašiai – atitinkamai €37,95 bei €39,95 už vienų metų licenziją. Be to, egzistuoja ir nemokamų įrankių, tokių kaip Iobit Toolbox.  Jei turite problemų susijusių su Windows operacine sistema ir neieškote programos kuri būtų itin universali ir galėtų spręsti visas įmanomas problemas – Restoro yra puikus pasirinkimas. Tai kur kas patikimesnis ir efektyvesnis įrankis sprendžiant operacinės sistemos problemas nei kitos programos, apgaubiančios daugiau funkcijų. Be to, programos kaina yra labai panaši į kitų rinkoje esančių programų, o 24/7 gyva pagalba yra dar vienas priedas galintis padėti išspręsti problemas.

Apibendrinimas

Nepasitikėkite vien tik mūsų rekomendacijomis – vienoje populiariausių atsiliepimų platformų Trustpilot ši programa yra įvertinta itin teigiamai. Restoro išbandę naudotojai džiaugiasi pasiektais rezultatais ir kokybe, kurią gavo už sumokėtus pinigus. Vienintelis būdas nusivilti šia programa – turėti neteisingus lūkesčius. Svarbu suprasti, jog tai itin specializuota programa, visą savo dėmesį sutelkianti į Windows operacinę sistemą ir jos darbo gerinimą, tačiau ji nebus labai naudinga jei norite pagalbos dėl trečiųjų šalių programų ar tikitės nepriekaištingos apsaugos nuo kenkėjų.

Tikriausiai esate girdėję, jog skirtingos antikenkėjiškos programos dažnai negali dirbti toje pačioje sistemoje, tačiau šios problemos su Restoro nepatirsite – ji puikiausiai sutaria su didžiąja dauguma antikenkėjiškų programų. Galų gale, jei programa jums nepatiks ar nepateisins lūkesčių, visuomet galėsite pasinaudoti galimybe susigrąžinti savo pinigus per 60 dienų nuo įsigijimo.

Gerosios Restoro Windows Repair pusės

Sugeba atstatyti Windows operacinę sistemą ir išsaugoti asmeninius duomenis

Pinigų grąžinimo garantija

Šalina kenkėjiškas programas

Gali išspręsti "blue screen of death" problemą

Užtikrina kompiuterio stabilumą

Blogosios Restoro Windows Repair pusės

Nėra realaus laiko apsaugos prieš kenkėjiškas programas

Negali atstatyti trečiųjų šalių programų

Veikia tik su Windows operacine sistema

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/reviews/restoro-windows-repair-review

Skaityti "Restoro Windows Repair apžvalga" kitomis kalbomis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.