Plumbytes Anti Malware apžvalga

Plumbytes Anti-Malware tai apsaugos programa, kuri buvo sukurta aptikti ir ištrinti trojanus, išpirkos programas, netikras antivirusines programas, reklamines programas, naršyklės užgrobėjus ir kitų tipų infekcijas. Taip jūs supratote gerai, ši programa ne tik šalina virusus, bet ir sprendžia kitas kompiuterių problemas. Programą sukūrė Didžiojoje Britanijoje įsikūrusi kompanija Plumbytes Software, LP.

Plumbytes naudoja naujausias technologijas, kurios leidžia greitai ir efektyviai aptikti ir ištrinti visų tipų infekcijas. Programoje taip pat integruota “anti-šnipinėjimo” apsaugos technologija, kuri padeda blokuoti naršyklės užgrobėjus, o infekcijų aptikimo funkcija apsaugo naršant internete. Tai puikus įrankis, kuris padeda vartotojams išvengti pavojingų puslapių bei programų. Tai pakankamai greita antikenkėjiška programa, kuri greitai atlieka kompiuterio skenavimą.

Plumbytes galima atsisiųsti iš programos oficialaus puslapio. Ji praskenuos jūsų sistemą ir suras infekcijas nemokamai. Norėdami naudotis pilna Plumbytes versija ir visomis programos funkcijomis, galite įsigyti ją už 34,99 EUR. Šia versija galima naudotis 6 mėnesius, o po to ją galimą automatiškai atsinaujinti. Programa veikia kompiuteriusoe, kuriuose įdiegta Windows 10/8/7 (32 ir 64 bit), Vista ir XP. Taip pat nepamirškite apie 24/7 dirbačią pagalbą, su kuria galite susisiekti susidurę su bet kokiomis kompiuterio problemomis. Plumbytes komanda turi didelę patirtį ir yra pasiruošę jums padėti nemokamai, jei programa negali to padaryti automatiškai.

Plumbytes taikoma pinigų grąžinimo sistema. Jei programa neatitinka jūsų lūkesčių, per 30 dienų nuo programos įsigyjimo galite prašyti pinigų grąžinimo.

Gerosios Plumbytes anti-Malware pusės

Pakankamai greita

Rodo kur yra infekcijos nemokamai, taigi galite jas ištrinti patys 

Nerodo labai daug "cookies" tarp infekcijų, tik tuos kurie yra susiję su infekcijomis. Tai reiškia, kad programa nėra pernelyg agresyvi ir ji nebandys įtikinti jos nusipirkti, jei jūsų kompiuteris nėra užkrėstas.

 

Blogosios Plumbytes anti-Malware pusės

Kai kurie tyrėjai teigia, kad Plumbytes yra potencialiai nepageidaujama programa. Mes šiam teiginiui patvirtinti neradom jokių svarių priežasčių.

 

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/reviews/plumbytes-anti-malware

Skaityti "Plumbytes Anti Malware apžvalga" kitomis kalbomis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.