Reimage apžvalga

Reimage yra Windows programų klaidų taisymo įrankis, priskiriamas antikenkėjiškų programų kategorijai. Kaip ir kiti įrankiai, priskiriami šiai kategorijai, Reimage yra sukurta spręsti jau esančias sistemos problemas tam, kad kompiuteris vėl galėtų veikti visu pajėgumu. Ši programa nesuteikia realaus laiko apsaugos.

Reimage skiriasi nuo registro valiklių, sistemos optimizavimo programinės įrangos ir antivirusinių programų, kadangi ši programa naudoja ‘‘debesų’’ talpyklą vieto įprasto vidinio disko ir kitas duomenų bazes. Tai leidžia iš naujo parsiųsti paveiktus ir nepataisomai sugadintus failus net ir neatliekant visiško ar dalinio pakartotinio jų įdiegimo. Tokiu būdu galima sutvarkyti kompiuterio sistemą net ir po svarbaus failo ar disko pašalinimo, perrašymo ar pervadinimo. Tai gana nauja ir labai vertinga paslauga, ypač jei kompiuterio diskai yra stipriai pažeisti virusų. Reimage aplikacija yra sukurta atkurti pažeistą kompiuterio programinę įrangą, tuo tarpu antivirusinės programos kuriamos atpažinti kenkėjišką programinę įrangą, kuri atlieka minėtus pažeidimus. Taigi abu programų tipai kovoja su ta pačia problema, tik sprendžia problemą iš skirtingų jos kampų.

Mes testavome Reimage nepaveiktuose ir virusų paveiktuose kompiuteriuose. Nemokama programos versija gali pašalinti tik pagrindines problemas. Tačiau mums buvo suteikta galimybė pasinaudoti vienkartiniais slaptažodžiais, kad galėtume patikrinti visas licencijuotos versijos galimybes. Testo rezultatai pateikti žemiau. Mes ne pirmą kartą tikriname šią programą, todėl galime teigti, jog ši versija yra funkcionalesnė.

Reimage atlieka trijų pakopų skenavimą: techninės įrangos, saugumo ir stabilumo. Iš pradžių, programa patikrina sistemos atmintį, kietojo disko greitį, procesoriaus (centrinio apdorojimo bloko – CPU) parametrus ir kita. Reimage Automated PC Repair gali pataisyti Windows programinės įrangos klaidas, kompiuterio strigimus, dinaminių nuorodos bibliotekų failų (DLLs) ir panašius pažeidimus. Programa atlieka saugos patikrą: ieško įvairių saugos spragų, tokių kaip reklamų programos, šnipinėjimo programos, ‘‘rootkit’’ programos, Trojos arkliai, kirminai ir t.t., ir padeda jas pašalinti. Taip pat, ši aplikacija stebi sistemos procesus ir nustato, kurios programos neveikia.

Mes nepastebėjome klaidų Reimage skenavimo pateiktyse. Skenuojant neužkrėstą kompiuterį, nebuvo aptikta jokių programinės įrangos spragų. Tiesa, šiek tiek liūdina faktas, jog mokama programos versija turi geresnį aptikimo algoritmą. Tokiu būdu, kompiuterių naudotojai gali būti šiek tiek suklaidinti, kadangi ne visais atvejais yra būtinas sudėtingesnis aptikimo algoritmas. Todėl nerekomenduočiau įsigyti mokamos antikenkėjiškos programinės įrangos, jei nemokamo skenavimo metu jokių sistemos pažeidimų nėra aptinkama. Skenavimas šiek tiek užtrunka, kadangi jis yra dvilypis: tikrinamas tiek kompiuterio veikimas, tiek programinė įranga.

Skenuojant užkrėstą kompiuterį, infekcijos buvo aptiktos sėkmingai. Reimage parodo atitinkamą infekcijų sąrašą. Taigi, kompiuterių naudotojai gali paisieškoti informacijos apie kiekvieną iš infekcijų konkrečiai. Šioje programoje yra Avira antivirusinės programos duomenų bazė, identifikuojanti virusus ir kitas kenkėjiškas programas.

Apskritai, yra ir teigiamų ir neigiamų šios aplikacijos savybių. Teigiamos savybės apima Reimage kompiuterio sistemos ir failų atkūrimą. Tai apima tokius sistemos taisos darbus, kurių neatlieka antivirusinės programos ar registro valikliai.

Yra pareiškimų, jog Reimage yra kenkėjiška programa. Tačiau, tai nėra tiesa. Ši programa nekuria netikrų sistemos klaidų pranešimų. Nekyla sunkumų ir išinstaliuoti šią programą. Galbūt kai kurias žinutes ir pranešimus programa galėtų ir pakoreguoti.

Kaip ir dėl kiekvieno įrankio, rekomenduočiau įsigyti Reimage programą tik jei nemokama versija aptinka realią sistemos spragą.

2016 atnaujinimas

Reimage nuo šiol yra suderinama su Mac OS X ir Android operacinėmis sistemomis! Ji yra sukurta tam, kad pagerintų kompiuterio veikimą pašalindama kenkėjiškas ar nepageidaujamas programas, kurios patenka į kompiuterį be naudotojo žinios. Reimage yra pripažinta dėl savo savybės pataisyti sistemą atkuriant ištrintus ar sugadintus failus pasinaudojant savo duomenų baze. Todėl, naudotojams nebereikia iš naujo instaliuoti paveiktos programinės įrangos.

Reimage ir Mac operacinė sistema

Reimage yra puikus pasirinkimas Mac operacinei sistemai. Ši programa lengvai pašalins visas nepageidaujamas aplikacijas, kurios buvo naudotojo instaliuotos pasirinktinai ar per neapdairumą. Taip pat, ši programa ištrina paieškos istoriją, ištaiso klaidas ir padeda naudotojams ištrinti laikinąją atmintį. Šis programinės įrangos klaidų taisymo įrankis gali būti naudojamas kasdien patikrinti kompiuterio sistemą ir palaikyti jos greitą ir sklandų funkcionavimą. Reimage nesuteikia saugos paslaugų Mac operacinėje sistemoje. Todėl, patartina įsigyti patikimą antivirusinę programą papildomai.

Reimage ir Android operacinė sistema

Pagaliau Reimage pritaikyta ir Android įrenginiams. Jei nerimaujate, ar visos aplikacijos, kurias įdiegėte į savo įrenginį, yra saugios naudoti, Jums puikiai pasitarnautų Reimage for Android. Kai tik instaliuosite šią programą, ji atliks įrenginio skenavimą ir nustatys problemas. Ši programa aptinka kenkėjiškas aplikacijas ir padeda pašalinti laikinąją atmintį ir visa kita, kas užima didžiąją dalį jūsų įrenginio atminties. Gera žinia yra ta, jog Reimage for Android yra nemokama. Taigi, jei kyla problemų naudojantis telefonu ar planšete, neatidėliokite ir įsigykite šį įrankį.

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/reviews/reimage

Skaityti "Reimage apžvalga" kitomis kalbomis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.