Baltą langą - Kaip pašalinti

Baltą langą

Baltas langas tai erzinanti programa, kuri gali instaliuotis ir į jūsų kompiuterį. Iš esmės, tai didelis baltas ekranas kuris pasirodo kompiuterio ekrane ir blokuoja visas esančias programas. Jei šis ekranas pasirodo jūsų kompiuteryje, tai reiškia, kad į jūsų sistemą pateko vienas iš ransomware trojanų, tačiau dėl kažkokių priežasčių jis veikia netinkamai arba visai neveikia. Tikriausiai jau esate girdėję apie programas, kurios blokuoja kompiuterius ir teigia, jog jūs pažeidėte įstatymus ir dėl to turite susimokėti baudą. Keletas iš populiaresnių tokių programų yra šios: FBI Moneypak virusas, United Kingdom Police virusas, The Cheshire Police Authority virusas ir daugybė kitų.

Iš tiesų internetiniai nusikaltėliai nelegaliai naudoja policijos institucijų pavadinimus. Tiek kompiuterių specialistai, tiek policija bando apsaugoti kompiuterių vartotojus nuo tokių infekcijų. Jie uždaro serverius, kuriuose talpinamos šios programos. Dėl to, kai kurios iš šių programų neveikia ir kompiuterių vartotojai ekranuose pamato baltą ekraną, o ne pačią programą.

Jei jūsų kompiuteris yra užblokuotas ir jūs negalite naudotis jokiomis programomis, labai galimas atvejis, kad į sistemą infiltravosi baltas langas. Vos tai pastebėjus, turėtumėte pašalinti virusą. Kadangi, White Screen neleidžia paleisti jokių progamų, virusą pašalinti nėra paprasta. Jei turite prieigą prie kitos paskyros, kuri ner1 paveikta viruso, prisijunkite prie jos ir praskanuokite kompiuterį su Spyhunter. Tai tikriausiai paprasčiausias būdas pašalinti baltą langą. Nepavykus, sekite žemiau pateiktus žingsnius:

 1. Perkraukite kompiuterį.
 2. Kompiuteriui besikraunant, kelis kartus paspauskite F8.
 3. Pasirinkite vieną iš Safe Mode nurodyta tvarka: Safe mode, Safe mode with command prompt.

Jei galite pasirinkti Safe Mode ar Safe mode with Networking:

 1. Paleiskite MSConfig.
 2. Uždrauskite rundll32 paleidinėti bet kokias programas esančias Application Data.
 3. Dar kartą perkraukite kompiuterį.
 4. Praskanuokite kompiuterį naudodami  https://www.2-viruses.com/downloads/spyhunter-i.exe ir pašalinkite balto lango failus.

Žemiau pateikiame video kaip pašalinti baltą langą naudojant šį metodą:

Jei galite pasirinkti Safe Mode with Comand Prompt:

 1. Paleiskite Regedit.
 2. Suraskite WinLogon įvestis. Nusirašykite visus failus, išskyrus explorer.exe ar be pavadinimo (blank). Pakeiskite juos į explorer.exe.
 3. Registre suraskite balto lango failus ir ištrinkite juos
 4. Pabandykite perkrauti kompiuterį ir praskanuoti su Spyhunter.
 5. Jei nepavyks, pabandykite atlikti sistemos atkūrimą (system restore) naudodami Safe Mode with Command Prompt (rstrui.exe)

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Malware aptikimui
(Win)

Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į White Screen ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija, Terms of use, Privacy Policy, Uninstall Instructions,

Parsisiųsti Malwarebytes Anti-Malware ir naudoti jį Malware aptikimui
(Mac)

Pastaba: Malwarebytes Anti-Malware bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į White Screen ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija,

Rankinis Baltą langą pašalinimas

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/remove-white-screen-virus

Removal guides in other languages

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.