Baltą Langą - Kaip Pašalinti?

 

Baltas langas tai erzinanti programa, kuri gali instaliuotis ir į jūsų kompiuterį. Iš esmės, tai didelis baltas ekranas kuris pasirodo kompiuterio ekrane ir blokuoja visas esančias programas. Jei šis ekranas pasirodo jūsų kompiuteryje, tai reiškia, kad į jūsų sistemą pateko vienas iš ransomware trojanų, tačiau dėl kažkokių priežasčių jis veikia netinkamai arba visai neveikia. Tikriausiai jau esate girdėję apie programas, kurios blokuoja kompiuterius ir teigia, jog jūs pažeidėte įstatymus ir dėl to turite susimokėti baudą. Keletas iš populiaresnių tokių programų yra šios: FBI Moneypak virusas, United Kingdom Police virusas, The Cheshire Police Authority virusas ir daugybė kitų.

Iš tiesų internetiniai nusikaltėliai nelegaliai naudoja policijos institucijų pavadinimus. Tiek kompiuterių specialistai, tiek policija bando apsaugoti kompiuterių vartotojus nuo tokių infekcijų. Jie uždaro serverius, kuriuose talpinamos šios programos. Dėl to, kai kurios iš šių programų neveikia ir kompiuterių vartotojai ekranuose pamato baltą ekraną, o ne pačią programą.

Jei jūsų kompiuteris yra užblokuotas ir jūs negalite naudotis jokiomis programomis, labai galimas atvejis, kad į sistemą infiltravosi baltas langas. Vos tai pastebėjus, turėtumėte pašalinti virusą. Kadangi, White Screen neleidžia paleisti jokių progamų, virusą pašalinti nėra paprasta. Jei turite prieigą prie kitos paskyros, kuri ner1 paveikta viruso, prisijunkite prie jos ir praskanuokite kompiuterį su Spyhunter. Tai tikriausiai paprasčiausias būdas pašalinti baltą langą. Nepavykus, sekite žemiau pateiktus žingsnius:

 1. Perkraukite kompiuterį.
 2. Kompiuteriui besikraunant, kelis kartus paspauskite F8.
 3. Pasirinkite vieną iš Safe Mode nurodyta tvarka: Safe mode, Safe mode with command prompt.

Jei galite pasirinkti Safe Mode ar Safe mode with Networking:

 1. Paleiskite MSConfig.
 2. Uždrauskite rundll32 paleidinėti bet kokias programas esančias Application Data.
 3. Dar kartą perkraukite kompiuterį.
 4. Praskanuokite kompiuterį naudodami  http://www.2-viruses.com/downloads/spyhunter-i.exe ir pašalinkite balto lango failus.

Žemiau pateikiame video kaip pašalinti baltą langą naudojant šį metodą:

Jei galite pasirinkti Safe Mode with Comand Prompt:

 1. Paleiskite Regedit.
 2. Suraskite WinLogon įvestis. Nusirašykite visus failus, išskyrus explorer.exe ar be pavadinimo (blank). Pakeiskite juos į explorer.exe.
 3. Registre suraskite balto lango failus ir ištrinkite juos
 4. Pabandykite perkrauti kompiuterį ir praskanuoti su Spyhunter.
 5. Jei nepavyks, pabandykite atlikti sistemos atkūrimą (system restore) naudodami Safe Mode with Command Prompt (rstrui.exe)

Įrankiai Baltą langą automatiniui pašalinimui

 
 
Pastaba: Reimage bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Baltą Langą ir padeda juos sunaikinti nemokamai. Galite sunaikinti aptiktus failus, dll, procesus ir registro įrašus patys rankiniu būdu, arba įsigykite pilną programos versiją.  We might be affiliated with some of these programs. Full information is available in disclosure

Rankinis Baltą langą pašalinimas

 
Precesai:
Failai:
       
 
 - Internetinių projektų vadovas
Aš - Lietuvoje gyvenantis projektų vadovas, kuriam itin svarbu rūpintis man priklausančia įmone. Stengiuosi aktyviai domėtis temomis, kurios atskleidžia naujienas apie inovatyvius projektus bei tendencijas saugumo, sveikatos bei technologijos srityse. Mūsų įkurtas 2-viruses.com projektas žengė pirmuosius žingsnius jau 2007 metais, kuomet nusprendėme atsiriboti nuo monopolijos saugumo programų kūrimo industrijoje.
 
rugsėjo 13, 2013 16:55, balandžio 11, 2014 15:49
 
   
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *