FBI Moneypak Virusas - Kaip Pašalinti?

 

FBI Moneypak Virusas tai pavojinga programa, kuri užblokuoja kompiuterius ir bando išvilioti pinigus iš kompiuterių vartotojų. Programa nelegaliai naudoja FBI vardą ir kaltina kompiuterių naudotojus įstatymų pažeidimais. Iš esmės, programa teigia, kad jūs nelegaliai naudojatės tam tikrais failais ir taip pažeidžiate autorių teises ir reikalauja susimokėti baudą, kuri, priklausomai nuo programos versijos, siekia išvilioti 200-400 JAV dolerių.

Natūralu, kad niekas nenori turėti reikalų su FBI ar kitomis panašiomis institucijomis, taigi daugybė vartotojų, tuoj pat susimoka vadinamą baudą. Visgi, tai nėra geriausias sprendimas. FBI Moneypak Virusą sukūrė kibernetiniai nusikaltėliai, siekdami taip užsidirbti pinigų. Taigi sumokėdami nurodytą pinigų sumą, jūs tiesiog lengvai atiduosite savo pinigus nusikaltėlems, tačiau problemos neišspręsite ir jūsų kompiuteris toliau bus užblokuotas.

Savo kompiuteryje aptikę FBI Moneypak Virusą, turėte nedelsdami jį pašalinti. Kadangi programa visiškai blokuoja kompiuterį ir neleidžia naudotis jokiomis programomis, pašalinti šį virusą nėra lenga. Jei kompiuteryje turite daugiau nei vieną paskirtį, FBI Moneypak Virus galite pašalinti prisijungę prie neinfekuotos paskyros. Praskanuokite savo kompiuterį anti-kenkėjiška programa, pavyzdžiui, Malwarebytes ar Hitman Pro.

 1. Perkraukite kompiuterį ir jam besikraunant, kelis kartus paspauskite F8.
 2. Pasirinkite Safe Mode with Networking.
 3. Paleiskite MSConfig.
 4. Uždrauskite rundll32 paleidinėti bet kokias progragramas esančias Application Data.
 5. Dar kartą perkraukite kompiuterį.
 6. Praskanuokite kompiuterį pasirinkta anti-kenkėjiška programa.

Jei negalite naudotis Safe Mode, pabandykite perkrauti kompiuterį naudodami Safe Mode with Command Prompt Only.

 1. Perkraukite kompiuterį pasirinkę Safe Mode with Command Prompt Only. FBI Moneypak virus neturėtu pasileisti.
 2. Paleiskite regedit. Paiškoje įveskite Winlogon.
 3. Shell langelyje turėtų būti nurodyta Explorer.exe arba jis turėtų būti tusčias. Jei jame nurodyta kas nors kita, pakeiskite į Explorer.exe.
 4. Išsaugokite pakeitimus ir perkraukite kompiuterį pasirinkę Safe Mode with Networking.
 5. Paleiskite MSConfig ir pašalinkite visas nereikalingas pradžios įvestis. Dar kartą perkraukite kompiuterį. FBI Moneypak virus neturėtų pasileisti.
 6. Praskanuokite kompiuterį pasirinkta anti-kenkėjiška programa.

Jei virusas neleidžia atlikti prieš tai nurodytų veiksmų, pabandykite pašalinti FBI Moneypak virus naudodami Hitman Pro Kickstarter USB.

 1. Norėdami pašalinti FBI Moneypak virus naudodami šį metodą, jums reikės neinfekuoto kompiuterio arba USB rakto.
 2. Parsisiųskite Hitman Pro ir paleiskite šią programą, naudodami USB arba kitą kompiuterį.
 3. Vadovaukitės programos nurodymais.
 4. Išjunkite infekuotą kompiuterį. Įdėkite USB, įjunkite kompiuterį ir paspauskite DEL.
 5. Pasirinkite Booting order settings (priklausomai nuo kompiuterio) ir pasirinkite USB kaip pradinę parinktį.
 6. Išsaugokite nustatymus ir išeikite.
 7. Vadovaukitės ekrane pasirodžiusiais nurodymais.
 8. Kompiuteriui užsikrovus, turėtumėt turėti galimybę įprastai naudotis kompiuteriu. Praskanuokite kompiuterį su Malwarebytes arba Hitman Pro programa.
 9. Išimkite USB ir perkraukite kompiuterį įprastu būdu.

Įrankiai FBI Moneypak Virusas automatiniui pašalinimui

 
 
Pastaba: Reimage bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į FBI Moneypak Virusas ir padeda juos sunaikinti nemokamai. Galite sunaikinti aptiktus failus, dll, procesus ir registro įrašus patys rankiniu būdu, arba įsigykite pilną programos versiją.  We might be affiliated with some of these programs. Full information is available in disclosure

Rankinis FBI Moneypak Virusas pašalinimas

 
Precesai:
Failai:
 

FBI Moneypak Virusas ekrano vaizdai

 
     
 
 - Internetinių projektų vadovas
Aš - Lietuvoje gyvenantis projektų vadovas, kuriam itin svarbu rūpintis man priklausančia įmone. Stengiuosi aktyviai domėtis temomis, kurios atskleidžia naujienas apie inovatyvius projektus bei tendencijas saugumo, sveikatos bei technologijos srityse. Mūsų įkurtas 2-viruses.com projektas žengė pirmuosius žingsnius jau 2007 metais, kuomet nusprendėme atsiriboti nuo monopolijos saugumo programų kūrimo industrijoje.
 
rugpjūčio 22, 2013 16:42, rugsėjo 9, 2013 10:33
 
   
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *