Security Cleaner Pro - Kaip pašalinti?

 
UAB DIGIMA

Security Cleaner Pro tai netikra antivirusinė programa, kuri plinta per įvairius užkrėstus internetinius puslapius. Tokie puslapiai išnaudoja įvairias pažeidžiamas vietas jūsų naršyklėse ir kitose programose bei tokiose aplinkose kaip Flash ar Java. Jei jūsų versija yra pažeidžiama, jūsų kompiuteris gali būti užkrečiamas įvairiais virusai ir kitomis infekcijomis.

Vos patekus į kompiuterį Security Cleaner Pro pateikia daugybę pranešimų apie tai, kad jūsų kompiuteris nėra saugus ir naudodamas netikra skanerį imituoja, jog ieško įvairių infekcijų. Iš tiesų ši programa negali aptikti jokių pavojingų komponentų, tad nereikėtų pasitikėti šiais skanavimo rezultatais. Be to, net jei jūs jau naudojate kitą antivirusinę programą, Security Cleaner Pro imituo Windows Security Center ir teigs, jog jūsų antivirusinė programa neveikia. Kitos programos taip pat gali būti blokuojamos. Pabandžius naudotis Internet Explorer galite išvysti tokį pranešimą:

Warning message from your Internet Browser. This page is under virus attack. This might crash your system.

Obtain a license for “Security Cleaner Pro”  to protect your PC for safest browsing Internet pages (desirable)

Launch spyware,virus and malware scanning process

Keep browsing Internet Pages unprotected (not safely)

Jei šie pranešimai neleis jums patekti į kitus puslapius, bandytikte rinktis trečią pasirinktį (keep browsing). Jei negalite atsisiųsti antimalware programos, įveskite šį adresą ( http://www.2-viruses.com/downloads/spyhunter-i.exe  )į url laukelį ar start -> run prompt.

Norėdami sustabdyti šią programą, atsisiųskite Spyhunter ir paleiskite pilną kompiuterio skanavimą. Jei ši programa yra blokuojama, pervadinkite ją į .com ar imituokite programos registravimą suvedę šį kodą:  YKGVWHVSFETPXBIMDXUJSUYGPRADAOHZ.

Įrankiai Security Cleaner Pro automatiniui pašalinimui

 

Kiti įrankiai

 
  0   0
    Malwarebytes Anti-Malware
 
Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Security Cleaner Pro ir padeda juos sunaikinti nemokamai. Galite sunaikinti aptiktus failus, dll, procesus ir registro įrašus patys rankiniu būdu, arba įsigykite pilną programos versiją.  We might be affiliated with some of these programs. Full information is available in disclosure

Rankinis Security Cleaner Pro pašalinimas

 
Precesai:
Failai:
 

Security Cleaner Pro ekrano vaizdai

 
         
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Security Cleaner Pro faktai