Security Cleaner Pro - Kaip pašalinti

Security Cleaner Pro

Security Cleaner Pro tai netikra antivirusinė programa, kuri plinta per įvairius užkrėstus internetinius puslapius. Tokie puslapiai išnaudoja įvairias pažeidžiamas vietas jūsų naršyklėse ir kitose programose bei tokiose aplinkose kaip Flash ar Java. Jei jūsų versija yra pažeidžiama, jūsų kompiuteris gali būti užkrečiamas įvairiais virusai ir kitomis infekcijomis.

Vos patekus į kompiuterį Security Cleaner Pro pateikia daugybę pranešimų apie tai, kad jūsų kompiuteris nėra saugus ir naudodamas netikra skanerį imituoja, jog ieško įvairių infekcijų. Iš tiesų ši programa negali aptikti jokių pavojingų komponentų, tad nereikėtų pasitikėti šiais skanavimo rezultatais. Be to, net jei jūs jau naudojate kitą antivirusinę programą, Security Cleaner Pro imituo Windows Security Center ir teigs, jog jūsų antivirusinė programa neveikia. Kitos programos taip pat gali būti blokuojamos. Pabandžius naudotis Internet Explorer galite išvysti tokį pranešimą:

Warning message from your Internet Browser. This page is under virus attack. This might crash your system.

Obtain a license for “Security Cleaner Pro”  to protect your PC for safest browsing Internet pages (desirable)

Launch spyware,virus and malware scanning process

Keep browsing Internet Pages unprotected (not safely)

Jei šie pranešimai neleis jums patekti į kitus puslapius, bandytikte rinktis trečią pasirinktį (keep browsing). Jei negalite atsisiųsti antimalware programos, įveskite šį adresą ( https://www.2-viruses.com/downloads/spyhunter-i.exe  )į url laukelį ar start -> run prompt.

Norėdami sustabdyti šią programą, atsisiųskite Spyhunter ir paleiskite pilną kompiuterio skanavimą. Jei ši programa yra blokuojama, pervadinkite ją į .com ar imituokite programos registravimą suvedę šį kodą:  YKGVWHVSFETPXBIMDXUJSUYGPRADAOHZ.

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Malware aptikimui
(Win)

Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Security Cleaner Pro ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija, Terms of use, Privacy Policy, Uninstall Instructions,

Parsisiųsti Malwarebytes Anti-Malware ir naudoti jį Malware aptikimui
(Mac)

Pastaba: Malwarebytes Anti-Malware bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Security Cleaner Pro ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija,

Rankinis Security Cleaner Pro pašalinimas

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/remove-security-cleaner-pro

Removal guides in other languages

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.