Nationzoom.com virusas - Kaip pašalinti?

 

Nationzoom.com virusas tai naršyklės užgrobėjas, kuris gali instaliuotis į kompiuterius kartu su kitomis programomis, vartotojams to net nežinant. Jis dažnai atsiunčiamas kartu su įvairiais muzikos grotuvais, vaizdo įrašymo programomis ir t.t. Norėdami išvengti šios potencialiai nepageidaujamos programos, turėtumėte būti atidesni kai siunčiatės nemokamas programas iš interneto.

Jei Nationzoom.com virusas pateko į jūsų kompiuterį, primiausia tai pastebėsite naudodamiesi Internet Explorer, Mozilla Firefox ir Google Chrome naršykles. Programa pakeis jūsų pradžios puslapius ir paieškos puslapius į nationzoom.com. Šie pakeitimai bus atlikti neatsikausus vartotojų.

Nors Nationzoom.com atrodo kaip bet kuris kitas paieškos puslapis, iš tiesų jis tik bando reklamuoti įvairius komercinius puslapius. Šie puslapiai yra nuolatos įtraukiami į jūsų paieškos rezultatus, net jei jie neturi nieko bendra su jūsų paieška. Nors ši programa nekenkia jūsų kompiuteriui, ji trukdo normaliam naršymui internete.

Norėdami pašalinti Nationzoom.com virusą, išinstaliuokite jį iš programų sąrašo, kurį rasite Control Panel. Taip pat rekomenduojama pašalinti visas kitas programas kurios buvo instaliuotos tą pačią dieną kaip Nationzoom.com virusas. Kai kurios šio viruso versijos instaliuoja programą, kuri blokuoja naršyklės nustatymų pakeitimus. Norėdami ją aptikti, praskanuokite savo kompiuterį su Hitman Pro ar kita antikenkėjiška programa. Tuomet galite išinstaliuoti plėtinius ir iš naujo nustatyti naršyklės nustatymus.

Internet Explorer:

 1. Paspauskite ant rodyklės esančios paiškos laukelio dešinėje.
 2. Jei naudojarės IE8-9, pasirinkite Manage Search Providers, jei naudojatės IE7 paspauskite ant Change Search Defaults.
 3. Pašalinkite Nationzoom.com iš sąrašo.

Mozilla Firefox:

 1. URL laukelyje įveskite “about:config”. Tai atidarys nustatymų puslapį.
 2. Paieškos laukelyje įveskite “Keyword.url”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 3. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.defaultengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 4. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.selectedengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 5. Paieškos laukelyje įveskite ‘browser.newtab.url’. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite. Tai užtikrins, kad kaskart atsidarius naują puslapį, nebus atidaromas paieškos puslapis.Google Chrome
 6. Jei nustatymai pasikeičia, o antikenkėjškos programos nerando jokių infekcijų: Uždarykite Firefox, atidarykite File Explorer ir adreso aulekyje įveskite %AppData%. Paieškos laukelyje įveskite user.js. Jei šis failas egzistuoja, pervadinkite jį ir išnaujo paleiskite Firefox. Tuomet pakartokite aukščiau esančius žingsnius.

Google Chrome

 1. Paspauskite ant 3 horizontalių linijų, esančių naršyklės įrankių juostoje.
 2. Pasirinkite Settings
 3. Pasirinkite Basics ->Manage Search engines
 4. Pašalinkite nereikalingas paiškos programas
 5. Grįžkite į nustatymus. Startup pasirinkite open blank page (taip pat galite pašalinti nepageidaujamus puslapius)

Įrankiai Nationzoom.com virusas automatiniui pašalinimui

 

Kiti įrankiai

 
  0   0
    Spyhunter
  0   0
    Malwarebytes' Anti-Malware
  0   0
    StopZilla
 
Pastaba: Reimage bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Nationzoom.com virusas ir padeda juos sunaikinti nemokamai. Galite sunaikinti aptiktus failus, dll, procesus ir registro įrašus patys rankiniu būdu, arba įsigykite pilną programos versiją.  We might be affiliated with some of these programs. Full information is available in disclosure 

Nationzoom.com virusas ekrano vaizdai

 
         
vasario 5, 2014 17:23, vasario 5, 2014 17:23
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *