Nationzoom.com Virusas - Kaip Pašalinti

Parašė         vasario 5, 2014 17:23          0
Tipas: Naršyklės užgrobėjai
 

Nationzoom.com virusas tai naršyklės užgrobėjas, kuris gali instaliuotis į kompiuterius kartu su kitomis programomis, vartotojams to net nežinant. Jis dažnai atsiunčiamas kartu su įvairiais muzikos grotuvais, vaizdo įrašymo programomis ir t.t. Norėdami išvengti šios potencialiai nepageidaujamos programos, turėtumėte būti atidesni kai siunčiatės nemokamas programas iš interneto.

Jei Nationzoom.com virusas pateko į jūsų kompiuterį, primiausia tai pastebėsite naudodamiesi Internet Explorer, Mozilla Firefox ir Google Chrome naršykles. Programa pakeis jūsų pradžios puslapius ir paieškos puslapius į nationzoom.com. Šie pakeitimai bus atlikti neatsikausus vartotojų.

Nors Nationzoom.com atrodo kaip bet kuris kitas paieškos puslapis, iš tiesų jis tik bando reklamuoti įvairius komercinius puslapius. Šie puslapiai yra nuolatos įtraukiami į jūsų paieškos rezultatus, net jei jie neturi nieko bendra su jūsų paieška. Nors ši programa nekenkia jūsų kompiuteriui, ji trukdo normaliam naršymui internete.

Norėdami pašalinti Nationzoom.com virusą, išinstaliuokite jį iš programų sąrašo, kurį rasite Control Panel. Taip pat rekomenduojama pašalinti visas kitas programas kurios buvo instaliuotos tą pačią dieną kaip Nationzoom.com virusas. Kai kurios šio viruso versijos instaliuoja programą, kuri blokuoja naršyklės nustatymų pakeitimus. Norėdami ją aptikti, praskanuokite savo kompiuterį su Hitman Pro ar kita antikenkėjiška programa. Tuomet galite išinstaliuoti plėtinius ir iš naujo nustatyti naršyklės nustatymus.

Internet Explorer:

 1. Paspauskite ant rodyklės esančios paiškos laukelio dešinėje.
 2. Jei naudojarės IE8-9, pasirinkite Manage Search Providers, jei naudojatės IE7 paspauskite ant Change Search Defaults.
 3. Pašalinkite Nationzoom.com iš sąrašo.

Mozilla Firefox:

 1. URL laukelyje įveskite “about:config”. Tai atidarys nustatymų puslapį.
 2. Paieškos laukelyje įveskite “Keyword.url”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 3. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.defaultengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 4. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.selectedengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 5. Paieškos laukelyje įveskite ‘browser.newtab.url’. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite. Tai užtikrins, kad kaskart atsidarius naują puslapį, nebus atidaromas paieškos puslapis.Google Chrome
 6. Jei nustatymai pasikeičia, o antikenkėjškos programos nerando jokių infekcijų: Uždarykite Firefox, atidarykite File Explorer ir adreso aulekyje įveskite %AppData%. Paieškos laukelyje įveskite user.js. Jei šis failas egzistuoja, pervadinkite jį ir išnaujo paleiskite Firefox. Tuomet pakartokite aukščiau esančius žingsnius.

Google Chrome

 1. Paspauskite ant 3 horizontalių linijų, esančių naršyklės įrankių juostoje.
 2. Pasirinkite Settings
 3. Pasirinkite Basics ->Manage Search engines
 4. Pašalinkite nereikalingas paiškos programas
 5. Grįžkite į nustatymus. Startup pasirinkite open blank page (taip pat galite pašalinti nepageidaujamus puslapius)

  Top Užgrobtos nuorodos sutvarkymas (visoms naršyklėms) (neprivaloma):

 Jeigu jūsų naršyklė tik atidarymo metu nuveda į Nationzoom.com virusas pabandykite šiuos veiksmus:

 • Dešiniu pelės klavišu spustelėkite naršylės piktogramą. Kontekstiniame meniu parinkite Properties;
  Shortcut properties
 • Parinkite Shortcut kortelę;
  Remove url
 • Ištrinkite Nationzoom.com virusas dalį iš „target“ laukelio.

Įrankiai Nationzoom.com virusas automatiniui pašalinimui

 
 
Pastaba: Reimage bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Nationzoom.com Virusas ir padeda juos sunaikinti nemokamai. Galite sunaikinti aptiktus failus, dll, procesus ir registro įrašus patys rankiniu būdu, arba įsigykite pilną programos versiją.  We might be affiliated with some of these programs. Full information is available in disclosure 

Nationzoom.com virusas ekrano vaizdai

 
     
 
   
 - Internetinių projektų vadovas
Aš - Lietuvoje gyvenantis projektų vadovas, kuriam itin svarbu rūpintis man priklausančia įmone. Stengiuosi aktyviai domėtis temomis, kurios atskleidžia naujienas apie inovatyvius projektus bei tendencijas saugumo, sveikatos bei technologijos srityse. Mūsų įkurtas 2-viruses.com projektas žengė pirmuosius žingsnius jau 2007 metais, kuomet nusprendėme atsiriboti nuo monopolijos saugumo programų kūrimo industrijoje.
 
vasario 5, 2014 17:23, liepos 26, 2017 15:56
 
   
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.