TDSSKiller

 

Įvertinimas ir trumpas aprašas

Pavadinimas: TDSSKiller
Tipas: Antišnipinėjimo programos,
Kompanija: http://www.kaspersky.com
Kaina:  (yra nemokamai)
Įvertinimas:
 
 

Gerosios TDSSKiller pusės

Good at rootkit removal

 

Blogosios TDSSKiller pusės

Does not provide protection

Does not detect other parasites in multi infections

TDSSKiller Apžvalgos detalės

TDSSKiller tai viena populiariausių nemokamų anti-rootkit programų. Programa buvo sukurta kaip Kaspersky įrankis kovojantis su TDSS/Zero Access rootkit programomis, tačiau ji taip pat gali padėti atsikratyti ir kitų infekcijų. Tai visiškai nemokama programa ir ji taip pat neblogai šalina ir malware programas. Ši programa yra geresnė už įprastas anti-rootkit programas, nes ji gali aptkti ne tik įtartinus komponentus, bet ir parazitus. Be to, TDSSKiller suteikai daugiau informacijos ir geriau pašalina sudėtingesnius parazitus.

TDSSKiller yra gana paprastas įrankis. Jums tereikia jį atsisiųsti, instaliuoti ir paleisti. Programa pašalins tiek žinomas rookit infekcijas, tiek paslėptus failus ir procesus. Pastaruosius reikėtų ištirti prieš pašalinant. Kai kurios antivirusinės programos ir kiti įrankiai gali naudoti rootkit techniką, net jei jie yra visiškai legalūs.

TDSSKiller veikia su 32 ir 64 bit Windows operacinėmis sistemomis, taigi jums nereikės aiškintis, kurią versiją parsisiųsti. Tai gana dažna problema, pavyzdžiui, su Hitman Pro. Kai kurios anti-rootkit programos neveikia su 64 bit sistemomis. Pagrindinis TDSSKiller trūmumas yra tai, kad ši programa neapsaugo jūsų kompiuterio.

 
 
 
   
balandžio 3, 2014 14:32, balandžio 3, 2017 15:00