Įvertinimas ir trumpas aprašas

StopZilla
Pavadinimas: StopZilla
Tipas: Antikenkėjiškos programos,
Kompanija: is3.com
Kaina: 29.99 (yra ribota bandomoji versija)
Įvertinimas:
80/100

Gerosios StopZilla pusės

  1. Kenksmingi procesai uždaromi instaliuojant ir programą.
  2. Gerai aptinka infekcijas.

Blogosios StopZilla pusės

  1. Kartais gali būti per daug agresyvi ir taip pat turi klaidingų teigiamų. 
  2. Numatytas skanavimas yra pilnas sistemos skanavimas.
Mes esame šios programos partneriai.  

StopZilla Apžvalgos detalės

Stopzilla – tai antikenkėšjika programa, kurią sukūrė Jungtinėse Amerikos Valstijose esamti apsaugos kompanija IS3. Kompiuterių specialistai ir paprasti vartotojai turi labai skirtingas nuomones apie Stopzilla. Tai palyginus mažą, bet greita antikenkėjiška programa (ji taip pat turi antivirus versiją). Tai komercinė programa, nes nemokama bandomoji versija turi tik skanerį. Stopzilla naudoja labai agresyvius skanavimo algoritmus. Tačiau programa labai gerai aptinka malware parazitus.

Šiems testams atlikti, mes naudojome StopZilla 5.0 versiją.

Programa veikia panašiai kaip Spyhunter ir rkill (kurią platina bleepingcomputer). Tačiau StopZilla yra patogesnė, nes jei nereikia išorinių programų. Programa gali būti paleid-iama net ant sunkiai užkrėstų sistemų. Apačioje pateikiamas video kaip veikia StopZilla.

 
 
 
   
 

Internetinių projektų vadovas |       

Aš - Lietuvoje gyvenantis projektų vadovas, kuriam itin svarbu rūpintis man priklausančia įmone. Stengiuosi aktyviai domėtis temomis, kurios atskleidžia naujienas apie inovatyvius projektus bei tendencijas saugumo, sveikatos bei technologijos srityse. Mūsų įkurtas 2-viruses.com projektas žengė pirmuosius žingsnius jau 2007 metais, kuomet nusprendėme atsiriboti nuo monopolijos saugumo programų kūrimo industrijoje.

gegužės 26, 2014 17:03, lapkričio 19, 2014 12:00