Malwarebytes Anti Rootkit apžvalga

Malwarebytes Anti-rootkit (MBAR) – tai antivirusinė programa sauganti jūsų kompiuterį nuo užgrobėjų. Ji suprojektuota taip, kad aptiktų ir pašalintų visus potencialius užgrobėjus dar prieš jiems pradedant veiklą. Kompiuterio užgrobėjai dažniausiai blokuoja vartotojo priėjimą prie operacinės sistemos ir į ją infiltruoja įvairius kenkėjus. Po to, kai toks užgrobėjas pašalinamas, visi failai ir vėl būna prieinami, todėl lengviau pašalinti kenkėjus, kuriuos užgrobėjas į jūsų kompiuterį atsinešė su savimi. 

MBAR efektyviai pašalina šių šeimų užgrobėjus:

  • TDL1, TDL2/TDSS, MaxSS, Srizbi, Necurs, Cutwail (Kernel lygyje veikiantys užgrobėjai, kurie slepiasi sistemoje)
  • TDL3, ZeroAccess, Rloader (branduolio lygyje veikiantys užgrobėjai, savo kodą infiltruojantys į operacinės sistemos failus)
  • TDL4, Mebroot/Sinowal, MoastBoot, Yurn, Pihar
  • Cidox
  • SST/Alureon
  • ZeroAccess

Svarbiausia, jog Malwarebytes Anti-Rootkit yra šauni alternatyva visiems populiariausiems įrankiams ir gali būti instaliuota tiek 32-jų, tiek ir 64-ių bit’ų sistemose. Ne visos antivirusinės programos dirba vienodai patikimai. Tuo tarpu kai viena nesugebės pašalinti užkrato, kita su šia užduotimi kuo puikiausiai susidoros.

Didžiausias MBAR minusas – gali kilti sunkumų instaliuojant šią programą smarkai užkrėstose sistemose. Taip pat, gali iškilti problemų atnaujinant šią programinę įrangą, kadangi atnaujinimas yra reikalaujams iškart po instaliacijos, o to įgyvendinti gali nepavykti dėl kenkėjo užblokuotos interneto prieigos.

Gerosios Malwarebytes anti-rootkit pusės

Programa pastoviai atnaujinama ir tobulinama. Puikiai susitvarko su daugeliu užgrobėjų ir yra nemokama.

Blogosios Malwarebytes anti-rootkit pusės

Vis dar beta stadijoje. Net ir naujai parsisiuntus programą, iš karto būsite paprašyti ją atnaujinti, o tai gali būti neįmanoma dėl užblokuotos interneto prieigos.

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/reviews/mbar

Skaityti "Malwarebytes Anti Rootkit apžvalga" kitomis kalbomis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.