Įvertinimas ir trumpas aprašas

Adwcleaner
Pavadinimas: Adwcleaner
Tipas: Kompiuterio optimizavimo programos,
Kaina:  (yra nemokamai)
Įvertinimas:
89/100

Gerosios Adwcleaner pusės

Adwcleaner yra greita ir gera naršyklės valymo programa. Ji yra visiškai nemokama. 

Blogosios Adwcleaner pusės

Išvalius infekcijas, neatstato visų naršyklės nustatymų. 

 

Adwcleaner Apžvalgos detalės

Adwcleaner tai programa, kuri padeda kovoti su adware infekcijomis ir naršyklės užgrobėjais. Tai paprasta, bet labai naudinga programa, galinti pašalinti infekcijas, kurių nepašalina antivirusinės programos. Kai kurios abejotinos programos, kurios nėra itin pavojingos gali būti pašalintos iš antivirusinių programų duombazių. Tačiau dažnai rekomenduojama tokias programas pašalinti, nes jos trukdo normaliam darbui kompiuteriu.
Adwcleaner nebūtina instaliuoti ir ją galima paleisti iš darbalaukio. Programa turi keletą naudingų funkcijų: skanuoti kompiuterius, aptikti adware infekcijas ir jas pašalinti. Skanavimas netrunka ilgai ir aptinka daugybę pavojingų programų.
Pašalinimo procesas taip pat netrunka ilgai, tačiau norėdami pašalinti kai kuriuos failus, turėsite perkrauti kompiuterį. Kartais, pašalinus kai kuriuos naršyklės užgrobėjus gali prireikti naršyklės nustatymus atstatyti rankiniu būdu.

 
 
 
   
 

Internetinių projektų vadovas |       

Aš - Lietuvoje gyvenantis projektų vadovas, kuriam itin svarbu rūpintis man priklausančia įmone. Stengiuosi aktyviai domėtis temomis, kurios atskleidžia naujienas apie inovatyvius projektus bei tendencijas saugumo, sveikatos bei technologijos srityse. Mūsų įkurtas 2-viruses.com projektas žengė pirmuosius žingsnius jau 2007 metais, kuomet nusprendėme atsiriboti nuo monopolijos saugumo programų kūrimo industrijoje.

rugpjūčio 30, 2013 15:52, rugsėjo 6, 2013 10:57