Adwaremedic For Mac apžvalga

Kaip jau tikriausiai supratote iš pavadinimo, Adwaremedic for Mac yra programa skirta būtent Mac kompiuteriams, apsauganti juos nuo kenkėjiškų programėlių (reklamos skleidėjų). Šios programos pagalba vos keletu pelės paspaudimų galite praskenuoti savo kompiuterį ir sužinoti ar jis yra užkrėstas. Jei atsakymas teigiamas, jūs galite pašalinti virusą su Adwaremedic for Mac. Tuo atveju, jei šiai programai nepavyksta pašalinti infekcijos arba jei po pašalinimo ji vėl sugrįžta, galite gauti daug naudingos informacijos kaip elgtis tokiose situacijose.

Pati programėlė yra itin lengva – neužima daug vietos jūsų kietąjame diske ir veikia itin sklandžiai. Automatiškai atsinaujinai, o atnaujinimų siuntimas taip pat neapkrauna jūsų kompiuterio kadangi dažniausiai tai būna tiesiog sąrašas naujos informacijos apie naujausius virusus.

Adwaremedic for Mac taip pat gali būti apibūdinama tarsi savotiška virusų enciklopedija – pačioje programėlėje rasite daugybę įvairios informacijos apie infekcijų rūšis ir jų ypatybes.

Didžiausias šios programėlės minusas – itin siaura niša. Adwaremedic for Mac jūsų kompiuterį apsaugos tik nuo reklaminių programėlių, tad norint užtikrinti kompiuterio saugumą jums teks naudoti kitas papildomas apsaugos programas kurios gali susidoroti su įvairiais virusų tipais.

Apibendrinant galima teigti jog Adwaremedic for Mac yra solidi antivirusinė Apple kompiuterių programa. Geriausia yra tai, jog ji nemokama. Tai reiškia jog galite išbandyti šią programą ir jei liksite nusivylęs, tiesiog pašalinkite ją iš savo kompiuterio – nieko neprarasite.

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/reviews/adwaremedic-for-mac

Skaityti "Adwaremedic For Mac apžvalga" kitomis kalbomis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.