Youndoo.com virusas - Kaip pašalinti

Youndoo.com programa, kurią sukūrė SaferBrowser kompanija, dažnai yra vadinama peradresavimo virusu. Tai nėra visiška tiesa, kadangi ši programa negali būti laikoma tokiu virusu, kokius vartotojai yra įpratę matyti. Teisingiau būtų teigti, jog Youndoo.com yra galimai nepageidaujama aplikacija, kuri ateityje gali padėti rimtesniems virusams lengviau pasiekti ir paveikti Jūsų kompiuterio sistemą. Taip pat, galima išskirti keletą tikslių bruožų, parodančių, jog kompiuterinėje sistemoje atsirado naršyklės užgrobėjas.

Apie Youndoo.com virusą

Youndoo.com yra naršyklės užgrobėjas. Ką tokio tipo parazitai geba padaryti? Dažniausiai, jie įsibrauna į naršykles ir pakeičia pasirinktus pradžios puslapius, naujus skirtukus ir paieškos puslapius. Neleistinų pakeitimų dėka, Youndoo.com tampa pasirinktas visoms trims anksčiau paminėtoms pozicijoms. Taip pat, naršyklės užgrobėjas prideda naują nuorodą (http://www.youndoo.com.com/?ts=[timestamp]&v=[version]&uid=[uid]&ptid=[unknown]&mode=[unknown]), matomą Jūsų darbalaukyje bei paleisties meniu. Būsite nuolatos automatiškai peradresuojami į Youndoo.com puslapį ir negalėsite mėgautis Interneto pramogomis. Vertėtų paminėti ir tai, jog vartotojai negali pakeisti užgrobėjo perdarytų nustatymų. Kiekvienas toks bandymas baigsis nesėkmingai. Youndoo.com veikia tokias naršykles kaip Safari, Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox ir t.t. Tai reiškia, kad tiek Windows ar Mac savininkai turi galimybę apsikrėsti Youndoo.com virusu.

Custom image ea2dd1fa for 937

Youndoo.com virusas pakeičia naršyklių ir kompiuterių nustatymus taip, jog jokios kliūtys netrukdytų transliuoti turinio iš trečiųjuų šalių. Šią programą būtų galima vadinti ir reklamine programa, jeigu ji nekoreguotų naršyklių nustatymų. Jeigu vartotojai naudotų Youndoo.com kaip įprastą paieškos puslapį, jie greit pastebėtų keletą įtartinų dalykų. Pirmiausia, vos įvedus paieškos užklausas, virusas vartotojus nukelia į Google puslapį. Tačiau jame galima rasti ir nuorodų į tokias svetaines, kurių nebūtų galima sutikti atliekant užklausias tiesiai iš Google paieškos lauko. Youndoo.com prisideda prie programišių bandymų vartotojus užkrėsti nepageidaujamomis (net kartais pavojingomis) programomis. Šis virusas taip pat gali būti pakankamai landus ir pasiekti vartotojų asmeninę ir neasmeninę informaciją, kuri gali būti perduodama trečiosios šalims. Youndoo.com naršyklės užgrobėjas tikrai nesuteiks pranašumų Jūsų naršymui. Veikiau atvirkščiai, šis virusas gali padaryti kompiuterinę sistemą pažeidžiamą ir neapsaugotą prieš įvairias papildomas infekcijas. Jeigu esate užsikrėtęs Youndoo.com virusu, Jūsų įrenginio greitis taip pat gali akivaizdžiai suletėti.

Kaip plinta Youndoo.com naršyklės užgrobėjas?

HD Radio Player ir į šią panašios programos gali būti susijusios su Youndoo.com viruso plitimu. Tokio tipo parazitai labai dažnai gali būti siūlomi instaliavimo procesų metu kaip naudingos papildomos programos. Vartotojai su tokiais pasiūlymais neturėtų sutikti. Kiekvienos programos instaliavimas turėtų būti atidžiai sekamas. Kad šis procesas būtų saugesnis, vartotojams siūloma pasirinkti advanced/custom rėžimus. Jeigu sutiksite su papildomų programų instaliavimu, niekada negalite žinoti ar galimai nepageidaujamos programos nebus įrašytos į Jūsų įrenginį. Būkite labai atsargūs. Visuomet perskaitykite vartotojo licensijos sutartis. Šie dokumentai dažnai atskleidžia informaciją, galinčią padėti atskirti patikimą programą nuo nepatikimos.

Reimage, Spyhunter arba Hitman jau yra užsitarnavusios gerą reputaciją tarp Interneto vartotojų. Daugelis žmonių šias programas atpažįsta ir sutinka kaip galingas antivirusines, galinčias jiems padėti apsisaugoti nuo virusų. Šie įrankiai lengvai pašalins Youndoo.com naršyklės užgrobėją. Jeigu norite jį pašalinti rankiniu būdu, galite tai padaryti vadovaudamiesi mūsų sukurta instrukcija.


Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Malware aptikimui
(Win)

Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Youndoo Com Virusas ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija, Terms of use, Privacy Policy, Uninstall Instructions,

Parsisiųsti Malwarebytes Anti-Malware ir naudoti jį Malware aptikimui
(Mac)

Pastaba: Malwarebytes Anti-Malware bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Youndoo Com Virusas ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija,

Kaip pašaliniti Youndoo.com virusą

Išinstaliuokite Youndoo.com virusas komponentus iš Control Panel

 • Atsidarykite Control Panel langą. Windows XP/Vista/7 spauskite Start -> Control Panel, Add/Remove Programs or Uninstall. Windows 8 vartotojai paieškos laukelyje įrašykite Control Panel, tuomet suraskite Uninstall a program pasirinktį. Jums gali tekti patvirtinti savo, kaip kompiuterio administratoriaus, teises.
  Control panel
 • Programų sąraše ieškokite Youndoo.com virusas arba programų su panašiais pavadinimais. Jei nesate tikras kurias programas reikia pašalinti, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter arba Reimage anti-virusinėmis programomis.
  Remove toolbars
  Uninstall
 • Uždarykite Control Panel langą.

TopUžgrobtos nuorodos sutvarkymas (visoms naršyklėms) (neprivaloma):

 Jeigu jūsų naršyklė tik atidarymo metu nuveda į Youndoo.com virusas pabandykite šiuos veiksmus:

 • Dešiniu pelės klavišu spustelėkite naršylės piktogramą. Kontekstiniame meniu parinkite Properties;
  Shortcut properties
 • Parinkite Shortcut kortelę;
  Remove url
 • Ištrinkite Youndoo.com virusas dalį iš „target“ laukelio.

Kaip pašalinti Youndoo.com virusas iš Mozilla Firefox:Top

 • Dešiniajame naršyklės lange paspauskite meniu ikoną ir pasirinkite “Add-ons” ikoną (arba naudokite Ctrl+Shift+A klavišų kombinaciją).
  Select add-on
 • Atsidariusiame įskiepių sąraše pašalinkite viską kas susiję su Youndoo.com virusas bei įskiepius, kurių nenaudojate ar net nežinote. Jei įskiepio pavadinimas jums matomas pirmą kartą ir jis nėra susijęs su Mozilla, Google, Microsoft, Oracle ar Adobe, jums greičiausiai jo nereikia.
  Remove add-on
 • Jei jūsų pradžios langas buvo pakeistas, dar kartą paspauskite ant meniu ikonos dešiniajame kampe, pasirinkite “Options - General”. Atsidariusiame lange prie funkcijos “Home Page” įrašykite pageidaujamą pradžios tinklapį, pvz. Google ar Yahoo arba tiesiog paspauskite mygtuką “Restore to Default”.
  Restore default

Jei vis dar patiriate nesklandumus susijusius su Youndoo.com virusas, atstatykite savo naršyklės nustatytmus į pradinę padėtį.

 • Dešiniajame naršyklės lange paspauskite meniu ikoną ir paspauskite klaustuko simbolį.
  Help button
 • Atsidariusiame meniu pasirinkite “Troubleshooting Information” opciją.
  Troubleshooting
 • Paspauskite “Refresh Firefox” mygtuką.
  Refresh firefox
 • Iššokusiame lange patvirtinkite jog norite atstatyti naršyklės nustatymus ir dar kartą paspauskite “Refresh Firefox”.
  Refresh firefox approve
Senesnėms versijoms:
 • Įveskite “about:config” URL adreso laukelyje.
  Abou config
 • Paieškos laukelyje įveskite “Keyword.url”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
  Reset Keyword.url
 • Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.defaultengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 • Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.selectedengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 • Paieškos laukelyje įveskite ‘browser.newtab.url’. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite. Tai užtikrins, kad kaskart atsidarius naują puslapį, nebus atidaromas paieškos puslapis.
 • Jei nustatymai pasikeičia ir praskanavus antikenkėjiška programa nerandama infekcijų: Uždarykite Firefox, paleiskite file explorer ir adreso laukelyje įveskite %AppData%. Paieškos laukelyje įveskite user.js. Jei failas egzistuoja, pervadinkite jį ir dar kartą paleiskite Firefox. Jūs turėsite dar kartą atliktį aukčiau nurodytus žingsnius.
  Remove user.js

Kaip pašalinti Youndoo.com virusas iš Google Chrome naršyklės:Top

 • Spustelėkite ant 3-jų horizontalių linijų piktogramos naršyklės įrankių juostoje ir pasirinkite More Tools->Extensions
  Extensions
 • Pasirinkite visus kenkėjiškus plėtinius ir ištrinkite juos.
  Remove extensions
 • Spustelėkite ant 3-jų horizontalių linijų piktogramos naršyklės įrankių juostoje ir pasirinkite Settings
  Open settings
 • Select Manage Search engines
  Manage search engines
 • Pašalinkite nereikalingus paieškos variklius iš sąrašo
  Delete search engines
 • Grįžkite prie parametrų. Startup kataloge pasirinkite Open blank page (taip pat galite pašalinti nepageidaujamus puslapius naudodamiesi puslapių nustatymo nuoroda).
 • Jei Jūsų pagrindinis puslapis buvo pakeistas, viršutiniame dešiniajame kampe sustelėkite Chrome meniu ir pasirinkite Settings. Pasirinkite Open a specific page or set of pages ir spustelėkite ant Set pages.
  Set pages
 • Ištrinkite kenkėjiškas paieškos svetaines naujame Startup pages lange spustelėdami “X” šalia jų.
  Delete start pages
(Pasirinktinai) Atkurkite naršyklės parametrus Jei vis dar susiduriate su Youndoo.com virusas, keliamomis problemomis, iš naujo nustatykite numatytuosius naršyklės parametrus.
 • Spustelėkite Chrome’s meniu mygtuką (trys horizontals linijos) ir pasirinkite Settings.
 • Keliaukite į puslapio apačią ir spustelėkite Reset browser settings button.
  Resset settings
 • Spustelėkite Reset button o patvirtinimo lange.
  Reset approve

Jeigu negalite iš naujo nustatyti naršyklės parametrų ir problemos tęsiasi, nuskenuokite kompiuterio sistemą naudodamiesi antivirusine programa.

TopKaip pašalinti Youndoo.com virusas iš Internet Explorer (senesnės versijos):

 • Paspauskite ant rodyklės, esančios dešinėje paieškos laukelio pusėje.
 • Jei naudojate IE8-9, pasirinkite Manage Search providers, jei naudojate IE7, paspauskite ant Change search defaults.
 • Pašalinkite Youndoo.com virusas iš sąrašo.
Kaip pašalinti Youndoo.com virusas iš IE11
 • Paspauskite ant Nustatymų (Settings) ikonos (viršuje, dešinėje pusėje) → Manage Addons;
  Add-on
 • Pasirinkite Search Providers;
  Set search engine
 • Pakeiskite paieškos puslapį į Bing ar Google;
 • Jei negalite pasirinkti šių paieškos puslapių, eikite į “Find more search providers” ekrano apačioje ir instaliuokite Google. Užverkite parinktis.
  Find search engines
 • Užverkite parinktis
 • Jei pagrindinis naršyklės puslapis buvo pakeistas, spustelėkite Gear piktogramą viršutiniame dešinijame naršyklės kampe, kad atvertumėte Internet Explorer meniu, pasirinkite Internet options, tuomet pasirinkite General kortelę. Įveskite pageidautiną pagrindinio puslapio adresą pagrindinio puslapio laukelyje ir spustelėkite Apply.
  Restore home page
(Pasirinktinai) Atkurkite naršyklės parametrus Jei vis dar susiduriate su Youndoo.com virusas keliamomis problemomis, iš naujo nustatykite numatytuosius naršyklės parametrus.
 • SpustelėkiteGear icon->Internet Options.
  Internet options
 • PasirinkiteAdvanced kortelę ir spustelėkite Reset mygtuką.
  Reset settings
 • Pažymėkite Delete personal settings laukelį ir paspauskite Reset mygtuką.
  Reset approve
 • Spustelėkite Close mygtuką patvirtinimo lange, tuomet užverkite naršyklę
  Reset
Jeigu negalite iš naujo nustatyti naršyklės parametrų ir problemos tęsiasi, nuskenuokite kompiuterio sistemą naudodamiesi antivirusine programa.

Kaip pašalinti Youndoo.com virusas iš Microsoft Edge interneto naršyklės:Top

Atkurkite originalius Microsoft Edge nustatymus (pirmas metodas)

 • Atidarykite Microsoft Edge naršyklę ir paspauskite mygtuką “More”(trys taškeliai viršutiniame dešiniajame ekrano kampe), tada paspauskite pasirinkimą “Settings”
  Open settings
 • Atsidariusiame “Settings” lange paspauskite “Choose what to clear”
  Choose clear
 • Pažymėkite viską, ką norite pašalinti ir paspauskite “Clear”
  Clear browsing data
 • Dešiniuoju pelės klavišu paspauskite “Start” mygtuką ir pasirinkite užduočių tvarkytuvą
  Open task manager
 • Skiltyje “Procesai”suraskite ir pažymėkite Microsoft Edge >naršyklę bei pasirinkite funkciją “Daugiau detalių”.
  Go to details
 • Skiltyje “Detalės” ieškokite pasirinkimų Microsoft Edge, ant kiekvieno iš jų paspauskite su dešiniu pelės klavišu ir pasirinkite opciją “Baigti užduotį”.
  End Edge task

Jei pirmasis viruso šalinimo būdas jums nepasiteisino, atlikite veiksmus nurodytus žemiau. Prieš atlikinėdami šiuos veiksmus nepamirškite pasidaryti atsarginės savo dokumentų kopijos.

Atkurkite originalius Microsoft Edge nustatymus (antras metodas)

 • Dokumentų valdyklėje susiraskite šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe Pasirinkite visas opcijas esančias šiame aplanke ir paspauskite “Ištrinti”.
  Delete files
 • Paspauskite pradžios mygtuką ir įrašykite “Windows power”. Dešiniu pelės klavišu paspauskite “Windows PowerShell” opciją ir pasirinkite “Paleisti administratoriaus teisėmis”
  Open powershell
 • Kai atsidaro “Administrator: Windows PowerShell” langas, po PS įklijuokite šią kodo eilutę: cd C:\WINDOWS\system32 ir paspauskite mygtuką Enter: Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml" -Verbose}
  Run command

Kai atliksite šiuos žingsnius, Youndoo.com virusas turėtų būti sėkmingai pašalintas iš jūsų Microsoft Edge interneto naršyklės.

TopKaip pašalinti Youndoo.com virusas iš Safari naršyklės:

Pašalinkite kenkėjiškus plėtinius
 • Viršutiniame kairiajame kampe spustelėkite Safari meniu. Pasirinkite Preferences.
  Open preferences
 • Pasirinkite Extensions ir pašalinkite Youndoo.com virusas ir kitus įtartinus plėtinius.
  Extensions
 • Jei Jūsų naršyklės pagrindinis puslapis buvo pakeistas, viršutiniame kairiajame kampe spustelėkite Safari meniu. Pasirinkite Preferences, tuomet pasirinkite General. Įveskite pageidautiną adresą į pagrindinio puslapio laukelį.
  Reset homepage
(Pasirinktinai) Atkurkite naršyklės parametrus Jei vis dar susiduriate su Youndoo.com virusas keliamomis problemomis, iš naujo nustatykite numatytuosius naršyklės parametrus.
 • Viršutiniame kairiajame kampe spustelėkite Safari meniu. Pasirinkite Reset Safari…
  Choose reset
 • Pasirinkite, kurious nustatymus norite nustatyti iš naujo (paprastai jie būna parinkti iš anksto) ir spustelėkite Reset mygtuką.
  Reset
Jeigu negalite iš naujo nustatyti naršyklės parametrų ir problemos tęsiasi, nuskenuokite kompiuterio sistemą naudodamiesi antivirusine programa.

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/remove-youndoo-com-virus

Removal guides in other languages

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.