Www1.delta-search.com - Kaip Pašalinti

Parašė         spalio 24, 2013 16:50          0
 

Delta Search tapo vienu iš labiausiai erzinančių naršyklės užgrobėjų ir dauguma vartotoju šią programą laiko nepagaidaujama dėl to kaip ji patenka į kompiuterius ir kokius nepatogumus sukelia. www1.delta-search.com puslapis naudojamas kaip pradžios puslapis bei pagindinis paieškos puslapis. Delta Search atlieka šiuos pakeitimus tam, kad galėtų įvykdyti visus savo plnus.

Parastai programa patenka į jūsų naršyklę kartu su įvairiomis nemokamomis programomis, kurias jūs atsisiunčiate iš interneto. Programa patenka kartu su programomis skirtomis peržiurėti video, kurti PDF failus ir t.t. Vos programai patekus į jūsų kompiuterį, visos jūsų paieškos peradresuojamos per www1.delta-search.com. Tai ne tik trukdo normaliam darbui kompiuteriu, bet taip pat turėtumėte žinoti, kad tokie peradresavimai dažnai naudojami norint “pavogti” puslapio populiarumą. Programa taip pat gali jus peradresuoti į pavojingus puslapius, kur jūsų kompiuteris gali būti užkrėstas.

Pastebėjus www1.delta-search.com savo naršyklėje, turėtumėte tuoj pat pašalinti Delta Search iš savo kompiuterio. Norėdami išvengti tokių programų, būkite atsargesni siųsdamiesi įvairias progamas iš interneto. Sekite instaliavimo žingsnius ir stebėkite ar programa nebado infiltruoti dar kokių nors nežinomų programų. Pašalinkite www1.delta-search.com vos pastebėję jį savo kompiuteryje.

Pirmiausia turėtumėte pašalinti šia programą ir visas kitas su Delta Search susijusias programas iš Add/Remove Programs sąrašo. Tuomet sutvarkytkite savo naršyklės nustatymus. Toliau nurodome kaip tai padaryti, priklausomai kokią naršyklę naudojate.

Kaip pašalinti Delta Search virusą iš Internet Explorer:

 1. Paspauskite ant rodyklės paieškos langelio dešinėje.
 2. Pasirinkite Manage Search providers (jei naudojate IE9-8) arba Change search defaults (jei naudojate IE7).
 3. Pašalinkite Delta-search.com iš sąrašo.

Kaip pašalinti Delta Search virusą iš Mozilla Firefox:

 1. Įveskite “about:config” URL adreso laukelyje.
 2. Paieškos laukelyje įveskite “Keyword.url”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 3. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.defaultengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 4. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.selectedengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 5. Paieškos laukelyje įveskite ‘browser.newtab.url’. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite. Tai užtikrins, kad kaskart atsidarius naują puslapį, nebus atidaromas paieškos puslapis.
 6. Jei nustatymai pasikeičia ir praskanavus antikenkėjiška programa nerandama infekcijų: Uždarykite Firefox, paleiskite file explorer ir adreso laukelyje įveskite %AppData%. Paieškos laukelyje įveskite user.js. Jei failas egzistuoja, pervadinkite jį ir dar kartą paleiskite Firefox. Jūs turėsite dar kartą atliktį aukčiau nurodytus žingsnius.

Kaip pašalinti Delta Search virusą iš Google Chrome:

 1. Paspauskite ant 3 horizontalių linijų, esančių naršyklės įrankių juostoje.
 2. Pasirinkite Settings
 3. Pasirinkite Basics ->Manage Search engines
 4. Pašalinkite nereikalingas paiškos programas
 5. Grįžkite į nustatymus. Startup pasirinkite open blank page (taip pat galite pašalinti nepageidaujamus puslapius)

Atkreipkite dėmesį, kad jei Delta Search ir toliau bus jūsų naršyklėje, jums gali prireikti praskanuoti kompiuterį antikenkėjiška programa. Gali būti, kad šią įrankių juosta instaliavo malware programa. Tokiu atveju, dar karta praskanuokite kompiuterį su Malwarebytes Anti-Malware, Hitman Pro ar Adwcleaner.

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

 
Kiti įrankiai
 
  Malwarebytes Anti-Malware
0     0
 
Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Delta-search ir padeda juos sunaikinti nemokamai. Galite sunaikinti aptiktus failus, dll, procesus ir registro įrašus patys rankiniu būdu, arba įsigykite pilną programos versiją.
If Spyhunter fails to detect parasite, ask a question in comments and provide as much detail as possible or try scaning with other tools.
  We might be affiliated with some of these programs. Full information is available in disclosure

Rankinis www1.delta-search.com pašalinimas

 
       
 

Internetinių projektų vadovas |       

Aš - Lietuvoje gyvenantis projektų vadovas, kuriam itin svarbu rūpintis man priklausančia įmone. Stengiuosi aktyviai domėtis temomis, kurios atskleidžia naujienas apie inovatyvius projektus bei tendencijas saugumo, sveikatos bei technologijos srityse. Mūsų įkurtas 2-viruses.com projektas žengė pirmuosius žingsnius jau 2007 metais, kuomet nusprendėme atsiriboti nuo monopolijos saugumo programų kūrimo industrijoje.

spalio 24, 2013 16:50, spalio 24, 2013 16:50
 
   
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

www1.delta-search.com faktai
Tipas: Naršyklės užgrobėjai