WebCake - Kaip pašalinti

WebCake

WebCake tai adware programa, teigianti, jog ji patobulins jūsų naršyklės darbą, tačiau iš tiesų ji sukelia daugybę programų. Nors programa teigia, jog yra puikus įrankis, galintis suteikti geriausius pasiūlymus bei nuolaidų kuponus, bei galimybę palyginti tam tikrų produktų ar paslaugų kainas, ji suteikia daugiau nepatogumų nei naudos. Programa infiltruojasi į kompiuterius vartotojams nežinant ir dėl šios priežasties yra priskiriama potencialiai nepageidajamoms programoms.

WebCake prastai instaliuojamas į kompiuterį kartu su nemokamomis programomis iš interneto. Ji gali infiltruotis į Internet Explorer, Mozilla Firefox ir Google Chrome naršykles. Tai nėra virusas ir ji nekenkia jūsų kompiuteriui tiesiogiai. Tačiau programa sukuria daugybę situacijų, kurios padidina šansus įsileisti į kompiuterį kitas infekcijas, naršant internete, ypač lankantis elektroninių parduotuvių puslapiuose. Iš esmės programa rodo įvairius pranešimus, kurie teigia suteikiantys kuponus bei įvairias nuolaidas jus dominančioms prekėms.

Programa greičiausiai pakeis jūsų pradžios puslapį bei paieškos programas be jūsų žinios. Kai WebCake infekuoja be kitų naršyklės užgrobėjų pagalbos, ji naudoja savo “paieškos programą” – search.getwebcake.com. Tačiau dažniausiai programa infekuojasi kartu su kitomis pavojingomis programomis. Ji retai kada veikia viena.

Taip pat turėtumėte žinoti, kad WebCake gali sekti jūsų naršymo praeitį ir gauti kitą informaciją bei parduoti ją trečiosioms šalims. Dažniausiai tokie duomenys naudojami marketingo tikslais. Jūsų turėtumėte pašalinti WebCake vos tik pastebėję šia programą savo kompiuteryje.

Eikite į Start -> Control Panel, pasirinkite “Uninstall Program”. Ištrinkite viską kas yra susiję su WebCake. Gali būti, kad reikės pašalinti ir kitokias porgramas, norint išvengti pakeitimų naršyklėje. Dažniausiai Spyhunter gali aptikti pavojingas programas. Priklausomai nuo to, kokią naršyklę naudojate, vadovaikitės toliau pateiktais nurodymais:

Internet Explorer:

 1. Atidarykite IE ir eikite į ‘Tools’ -> ‘Manage Add-ons
 2. Pasirinkite “Toobars and Extensions” ir išintaliuokite viską kas yra susiję su WebCake.
 3. Pasirinkite ‘Search Providers’→ pasirinkite prieš tai naudotą paieškos puslapį ir paskirkite jį pagrindiniu paieškos puslapiu. Papildomai pažymėkite ‘Web Search’ ir paspauskite ‘Disable suggestions’.
 4. Eikite į ‘Tools’ → ‘Internet Options’ ir pažymėkite ‘General’. Paspauskite ‘Use default’ arba įveskite norimo puslapio adresą, pavyzdžiui, google.com. Spustelėkite ‘OK’, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Mozilla Firefox:

 1. Atidarykite „Mozilla Firefox“ -> eikite ‘Tools’ -> ‘Add-ons’.
 2. Pasirinkite “Extensions”→ WebCake ir spustelėkite ‘Uninstall’.
 3. Eikite į ‘Tools’ → ‘Options’. Pakeiskite pradžios puslapį.
 4. URL laukelyje įveskite “about:config”. Tai atidarys nustatymų puslapį.
 5. Paieškos laukelyje įveskite “Keyword.url”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 6. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.defaultengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 7. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.selectedengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 8. Paieškos laukelyje įveskite ‘browser.newtab.url’. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite. Tai užtikrins, kad kaskart atsidarius naują puslapį, nebus atidaromas paieškos puslapis.Google Chrome
 9. Paspauskite ant ‘Customize and control Google Chrome’ ikonos ir pasirinkite ‘Options’.
 10. Pasirinkite ‘Basic options’ ir pakeiskite Google Chrome pradžios puslapį į google.com ar kitą paieškos puslapį. Tuomet spustelėkite ant ‘Manage search engines…’.
 11. Pasirinkite ‘Google’ ir nustatykite jį paieškos puslapiu.
 12. Ištrinkite WebCake iš sąrašo.

Google Chrome

 1. Paspauskite ant ‘Customize and control Google Chrome’ ikonos ir pasirinkite ‘Options’.
 2. Pasirinkite ‘Basic options’ ir pakeiskite Google Chrome pradžios puslapį į google.com ar kitą paieškos puslapį. Tuomet spustelėkite ant ‘Manage search engines…’.
 3. Pasirinkite ‘Google’ ir nustatykite jį paieškos puslapiu.
 4. Ištrinkite WebCake iš sąrašo.

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Malware aptikimui
(Win)

Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Webcake ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija, Terms of use, Privacy Policy, Uninstall Instructions,

Parsisiųsti Malwarebytes Anti-Malware ir naudoti jį Malware aptikimui
(Mac)

Pastaba: Malwarebytes Anti-Malware bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Webcake ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija,

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/remove-webcake

Removal guides in other languages

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.