.vvv failo plėtinio virusas - Kaip pašalinti

.vvv failo plėtinio virusas

.vvv plėtinio išpirkos virusas gali užšifruoti Jūsų kietajame diske saugomus failus. Vartotojai turėtų stengtis vengti susidūrimo su tokio tipo virusais, kadangi po to kai failai tampa užkoduoti, juos atkurti yra labai sunku. Vienas iš veiksmingiausių būdų išvengti išpirkos viruso ir apsaugoti savo kompiuterį nuo kitų nepatogumų – įsigyti patikimą antivirusinę programą. Pvz: Reimage, Spyhunter arba Malwarebytes. Visos paminėtos programos užtikrintai apsaugos kompiuterius nuo įvairiausių virusų. Tiesa, reikėtų nepamiršti, kad neužtenka įsigyti antivirusinę programą.

Jeigu Jūsų kompiuteris jau apkrėstas, o failai užkoduoti, pirmasis dalykas kurį turėtumėte padaryti yra pašalinti išpirkos virusą ir tik tuomet ieškoti būdo kaip atkuri failus. Lengviausias būdas kaip pašalinti .vvv plėtinio išpirkos virusą yra skenuoti kompiuterio sistemą, naudojant antivirusines programas. Kaip jau minėjome anksčiau, galite naudoti Reimage arba Spyhunter programas, kurios automatiškai pašalins aptiktus virusus.

.vvv plėtinio išpirkos virusas gali būti pašalintas ir rankiniu būdu. Ši užduotis gali būti šiek tiek sudėtinga, todėl paruošėme kruopščią, žingsnis-po-žingsnio instrukciją. Ją galite rasti po šiuo straipsniu. Įvykdę visus punktus teisingai, būsite rankiniu būdu pašalinę .vvv plėtinio išpirkos virusą.

Jeigu norite daugiau sužinoti apie .vvv plėtinio išpirkos virusą, toliau skaitykite šį straipsnį. Jeigu iškyla neaiškumų ar klausimų, nedvejokite ir užduokite juos komentarų skiltyje. Visuomet stengiamės atsakyti į visus užduotus klausimus.

Apie .vvv failo plėtinio išpirkos virusą

Kibernetiniai nusikaltėliai sukūrė šią infekciją norėdami gauti išpirkos pinigus už failų atkūrimą. Po to kai .vvv plėtinio išpirkos virusas įsliūkins į Jūsų kompiuterio sistemą, greitu metu savo darbalaukyje išvysite gąsdinantį pranešimą: turite 24 ar 48 valandas sumokėti išpirkos mokestį ir atgauti užkoduotus failus. Tiesa, nėra jokių garantijų, kad programišiai laikysis duoto žodžio ir pasidalins kodu, skirtu iššifravimui. Dažniausiai išpirka svyruoja tarp 100 ir 500 dolerių sumos.

Vos patekęs į vidų, .vvv plėtinio išpirkos virusas užšifruoja įvairius failus: nuotraukas, muzikos ar video failus, dokumentus ir pnš. Šių užkoduotų duomenų failų plėtiniai bus pakeisti į .vvv. Nuo šios akimirkos, pasirinkti failai pasidaro nebenaudojami.

Jeigu turite savo failus patalpinę atsarginėse saugyklose, tuomet pašalinkite .vvv plėtinio išpirkos virusą ir parsisiųskite duomenis iš ten. Atkurkite senesnes failų versijas ir galėsi vėl jais džiaugtis.

Kaip plinta .vvv failo plėtinio išpirkos virusas?

.vvv plėtinio išpirkos virusas dažniausiai keliauja prisegtas prie kitų programų. Jeigu esate parsisiuntę ir instaliavę galimai nepatikimas nemokamas programas, gali būti, kad instaliavimo metu Jums buvo pasiūlyta įsirašyti ir keletą papildomų įrankių ar aplikacijų. Jeigu sutikote su šiuo pasiūlymu, .vvv plėtinio išpirkos virusas galėjo patekti į Jūsų kompiuterio sistemą . Štai kodėl visuomet rekomenduojame sutelkti visą dėmesį į instaliavimo procesą ir neįsirašyti programų kurios Jums atrodo nepažįstamos.

.vvv plėtinio išpirkos virusas taip pat gali būti prisegtas prie elektroninių laiškų. Štai kodėl niekad neturėtumėte atidarinėti failus, kuriuos siūlo šlamšto kategorijoje esantys pranešimai. Galiausiai, .vvv plėtinio išpirkos virusas gali patekti į Jūsų sistemą jeigu esate kadanors paspaudę ant nepatikimos reklamos. Jeigu norite išvengti nesklandumų, visuomet būkite budrūs ir apsaugoti puikių antivirusinių programų. Taip pat, pasistenkite nesilankyti abejotinos reputacijos svetainėse.

Kaip atkurti .vvv failo plėtinio išpirkos viruso užkoduotus failus?

Internetino saugumo tyrėjai pagaliau sukūrė veiksmingą būdą kaip atkurti šio viruso sugadintus duomenis. Iš pradžių, jeigu norite tai padaryti, skenuokite savo kompiuterį su Reimage arba Spyhunter tam, kad pašalintumėte .vvv išpirkos virusą. Tuomet, sekite šiame puslapyje nurodytas instrukcijas: http://www.bleepingcomputer.com/news/security/teslacrypt-decrypted-flaw-in-teslacrypt-allows-victims-to-recover-their-files/

Kaip atgauti .vvv failo plėtinio virusas užrakintus dokumentus ir pašalinti virusą

Žingsnis 1. Naudokite System Restore funkciją, kad nustatytumėte kompiuterį į pradinę būseną

Perkraukite kompiuterį ir pasirinkite Safe Mode naudodamiesi Command Prompt

Windows 7 / Vista/ XP
 • Start → Shutdown → Restart → OK.
 • Spauskite F8 kol atsiras Advanced Boot Options langas.
 • Pasirinkite Safe Mode with Command Prompt.Windows 7 enter safe mode

Windows 8 / 10
 • Paspauskite Power Windows login ekrane. Tuomet paspauskite Shift ir, laikydami nuspaudę šį klavišą, spauskite ant Restart.Windows 8-10 restart to safe mode
 • Pasirinkite Troubleshoot → Advanced Options → Startup Settings ir paspauskite Restart.
 • Kai langas užsikraus, pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt iš Startup Settings sąrašo.Windows 8-10 enter safe mode
 

2. Atkurkite sistemos failus ir parametrus.

 • Kai Command Prompt regimes užsikrauna, įveskite cd restore ir paspauskite Enter.
 • Tuomet įveskite rstrui.exe ir spauskite Enter. CMD commands
 • Spauskite “Next” atsidarančiuose languose.Restore point img1
 • Pasirinkite sistemos atkūrimo tašką is spustelėkite “Next”. Restore point img2
 • Tam, kad pradėtumėte sistemos atkūrimą, spauskite “Yes”. Restore point img3
 

Žingsnis 2. Visiškas .vvv extension ransomware viruso šalinimas

  Po sistemos atkūrimo rekomenduojama praskenuoti kompiuterį naudojant antivirusinę programą, kaip, pavyzdžiui,Reimage, Spyhunter ir pašalinti visus kenkėjiškus failus susijusius su .vvv failo plėtinio virusas programa. Kitus šalinimo įrankius galite pamatyti čia.

Žingsnis 3. Atkurkite .vvv extension ransomware paveiktus failus naudodamiesi Shadow Volume Copies

Jei Jūsų operacinėje sistemoje sistemos atkūrimo parinktis negalima, galite pasinaudoti ‘’šešėlinėmis’’ kopijomis. Tai jūsų dokumentų kopijos, sukurtos sistemos atkūrimo funkcijos, vadinamos sistemos apsauga. Paprastai .vvv failo plėtinio virusas mėgina ištrinti visas ‘’šešėlines’' kopijas, taiga šis metodas nevisuomet pasiteisina. Tačiau, šiam virusui tai nevisada pavyksta. ‘’Šešėlinės’' kopijos yra kuriamos tik Windows XP Service Pack 2, Windows Vista, Windows 7, ir Windows 8 operacinėse sistemose. Yra du būdai, kaip atgauti dokumentus naudojantis ‘’Šešėlinių’’ kopijų paslauga. Tai galima atlikti naudojantis ankstesnėmis Windows versijomis ar per Shadow Explorer. a) Ankstesnės Windows versijos atkūrimas Dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ant užkoduoto dokumento ir pasirinkite Properties>Previous versions tab. Tokiu būdu galėsite pamatyti visas galimas konkretaus dokumento kopijas ir konkretų laiką, kada jos buvo sukurtos. Pasirinkite norimo atgauti failo versiją ir spustelėkite Copy, jeigu norite išsaugoti kataloge; spustelėkite Restore, jeigu norite pakeisti užkoduotą dokumentą. Jeigu, iš pradžių, norite peržiūrėti dokumentą, spustelėkite Open.
Previous version b) Shadow Explorer Ši programa yra platinama internete nemokamai. Galite atsisiųsti pilną arba portatyvinę Shadow Explorer versiją. Paleiskite programą. Viršutiniame kairiajame kampe pasirinkite diską, kuriame yra dokumentas. Matysite visus to disko katalogus. Kad atgautumėte visą katalogą, spustelėkite jį dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite “Export”. Tuomet pasirinkite, kur norėsite jį išsaugoti.
Shadow explorer

Žingsnis 4. Naudokite duomenų atkūrimo programas, kad atkurtumėte .vvv extension ransomware užkoduotus dokumentus

Yra keletas duomenų atkūrimo programų, kurios gali atkurti užkoduotus failus. Tai nevisuomet pavyksta, bet galite išmėginti:
 • Mes siūlome pasinaudoti kitu kompiuteriu, prijungiant užkrėstą kietąjį diską. Tai galima atlikti ir su užkrėstu kompiuteriu.
 • Atsisiųskite Data Recovery Pro (commercial)
 • Instaliuokite ir skenuokite ieškodami neseniai ištrintų dokumentų. Data Recovery Pro
Pastaba: Deja, dažniausiai neįmanoma atkurti duomenų, kurie buvo užkrėsti modernių ransomware virusų. Dėl šios priežasties rekomenduoju prevenciškai naudoti atkūrimo programinę įrangą, tokią, kaip pavyzdžiui, Cloud programos. Mes rekomenduojame pabandyti Carbonite, BackBlaze, CrashPlan ar Mozy Home.

Removal guides in other languages

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.