VuuPC - Kaip Pašalinti?

 

VuuPC gali atrodyti kaip galing programa galinti padėti kompiuterių vartotojams prisijunkti prie kompiuterių nuotoliniu būdu. Vis dėl to, ši programa klasifikuojama kaip potencialiai nepageidaujama. Viena to priežasčių yra tai, kad VuuPC gali instaliuoti įvairias pavojingas programas (virusus, reklamines programas ir t.t.). Norėdami to išvengti, turėtumėti būti atidesni instaliuodami VuuPC. Niekuomet nepraleiskite instaliavimo žingsnių jų neperskaitę. Jei pastebėjote, kad programa siūlo instaliuoti papildomas programas, įsitikinkite ar jo yra patikimos. Niekuomet nesutikite instaliuoti jokių įtartinų programų.

Jei jūs neseniai instaliavote VuuPC ir dabar jūsų kompiuteryje atsirado kokia nors nepageidaujama programa, turėtumėte nedelsdami praskenuoti savo kompiuterį su patikima antikenkėjiška programa, pavyzdžiui, Spyhunter ar malwarebytes. Šios programos aptiks ir pašalins visas nepageidaujamas programas. Prieš pradėdami skenuoti, nepamirškite parsisiųsti naujausių šių porgramų versijų.

Įrankiai VuuPC automatiniui pašalinimui

 
 
Pastaba: Reimage bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į VuuPC ir padeda juos sunaikinti nemokamai. Galite sunaikinti aptiktus failus, dll, procesus ir registro įrašus patys rankiniu būdu, arba įsigykite pilną programos versiją.  We might be affiliated with some of these programs. Full information is available in disclosure       
 
 - Internetinių projektų vadovas
Aš - Lietuvoje gyvenantis projektų vadovas, kuriam itin svarbu rūpintis man priklausančia įmone. Stengiuosi aktyviai domėtis temomis, kurios atskleidžia naujienas apie inovatyvius projektus bei tendencijas saugumo, sveikatos bei technologijos srityse. Mūsų įkurtas 2-viruses.com projektas žengė pirmuosius žingsnius jau 2007 metais, kuomet nusprendėme atsiriboti nuo monopolijos saugumo programų kūrimo industrijoje.
 
liepos 24, 2014 15:32, liepos 24, 2014 15:32
 
   
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *