VisualBee - Kaip pašalinti

VisualBee

VisualBee dar žinoma kaip VB Toolbar tai programa, kurią sukūrė Visual Software System Ltd. Tai Microsoft Powerpoint programos “plugin’as”, kuris yra nemokamas, tačiau vertėtų žinoti tai, kad programa turi kelias nepageidaujamas funkcijas. VisualBee gali pakeisti jūsų naršyklės pradžios puslapį, paieškos puslapį ir atlikti kelis kitus pakeitimus naršyklės nustatymuose. Programa gali siųsti įvairius nepageidaujamus pranešimus, peradresuoti į nežinomus puslapius ir t.t.

VisualBee galima parsisiųsti iš programos oficialaus puslapio, bet dažniausiai programa instaliuojama kartu su nemokamomis programomis, pavyzdžiui, nemokamais kompiuteriniais žaidimais. Tai vienas populiariausių būdų platinti naujas programas. Vienintelis būdas kaip išvengti tokių programų, tai atidžiai sekti instaliavimo žingsnius ir nesutikti parsisiųsti jokių nežinomų programų.

Jei jūsų naršyklė nuolatos jus peradresuoja į visualbee.delta.search.com, jūs pastebėjote daugybę reklaminių pranešimų, bei paieškoje pamatote daugybė komercinių puslapių, tai VisualBee kaltė. Tik pašalinus programą su kuria buvo instaliuota ši programa, problema nebus išspręsta. Nors žemiau pateikiame isntrukcijas kaip pašalinti VisualBee iš jūsų kompiuterio.

Pirmiausia turėtumėte pašalinti šia programą ir visas kitas su VisualBee susijusias programas iš Add/Remove Programs sąrašo. Tuomet sutvarkytkite savo naršyklės nustatymus. Toliau nurodome kaip tai padaryti, priklausomai kokią naršyklę naudojate.

Kaip pašalinti VisualBee  iš Internet Explorer:

 1. Paspauskite ant rodyklės paieškos langelio dešinėje.
 2. Pasirinkite Manage Search providers (jei naudojate IE9-8) arba Change search defaults (jei naudojate IE7).
 3. Pašalinkite visualbee.delta.search.com iš sąrašo.

Kaip pašalinti VisualBee  iš Mozilla Firefox:

 1. Įveskite “about:config” URL adreso laukelyje.
 2. Paieškos laukelyje įveskite “Keyword.url”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 3. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.defaultengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 4. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.selectedengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 5. Paieškos laukelyje įveskite ‘browser.newtab.url’. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite. Tai užtikrins, kad kaskart atsidarius naują puslapį, nebus atidaromas paieškos puslapis.
 6. Jei nustatymai pasikeičia ir praskanavus antikenkėjiška programa nerandama infekcijų: Uždarykite Firefox, paleiskite file explorer ir adreso laukelyje įveskite %AppData%. Paieškos laukelyje įveskite user.js. Jei failas egzistuoja, pervadinkite jį ir dar kartą paleiskite Firefox. Jūs turėsite dar kartą atliktį aukčiau nurodytus žingsnius.

Kaip pašalinti VisualBee  iš Google Chrome:

 1. Paspauskite ant 3 horizontalių linijų, esančių naršyklės įrankių juostoje.
 2. Pasirinkite Settings
 3. Pasirinkite Basics ->Manage Search engines
 4. Pašalinkite nereikalingas paiškos programas
 5. Grįžkite į nustatymus. Startup pasirinkite open blank page (taip pat galite pašalinti nepageidaujamus puslapius)

Atkreipkite dėmesį, kad jei VisualBee  ir toliau bus jūsų naršyklėje, jums gali prireikti praskanuoti kompiuterį antikenkėjiška programa. Gali būti, kad šią įrankių juosta instaliavo malware programa. Tokiu atveju, dar karta praskanuokite kompiuterį su Malwarebytes Anti-Malware, Hitman Pro ar Adwcleaner.

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Malware aptikimui
(Win)

Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Visualbee ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija, Terms of use, Privacy Policy, Uninstall Instructions,

Parsisiųsti Malwarebytes Anti-Malware ir naudoti jį Malware aptikimui
(Mac)

Pastaba: Malwarebytes Anti-Malware bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Visualbee ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija,

Rankinis VisualBee pašalinimas

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/remove-visualbee

Removal guides in other languages

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.