VAFMusic įrankių Juosta - Kaip Pašalinti?

 

VAFMusic įrankių juosta, taip pat žinoma kaip VAF įrankių juosta tai programa, kuri gali būti instaliuojama kartu su VAFMusic grotuvu. Kadangi pastaroji programa yra nemokama, ji taip pat platina įvairias trečiųjų šalių programas. Jei pažvelgsite į VAFMusic grotuvo Sąlygas ir nuostatas, pamatysite tai:

We may also offer to: (i) change your browser’s homepage; (ii) change your default search provider; and (iii). Software we own and our partner’s software may include advertisements within the application.

tai reiškia, kad instaliavus šį grotuvą, jūsų pradžios puslapis bei paieškos puslapbis bus pakeisti į įvairiuos reklamuojamus puslapius. Tai pat naršydami internete pradėsite gauti daugiau nei įprastai reklaminių pranešimų. Atminkite, kad pašalinus VAFMusic grotuvą ar VAFMusic įrankių juostą, jūs vis tiek būsite nuolat peradresuojami į kitus puslapius ir matysite tuos pačius reklaminius pranešimus.

Norėdami pilnai pašalinti VAFMusic įrankių juostą ir visiškai išspręsti problemas, turėsite praskanuoti savo sistemą su patikima antispyware programa, pavyzdžiui,  Malwarebytes Anti-Malware, Hitman Pro ar kita patikima programa. Pirmiausia turėtumėte pašalinti šia programą ir visas kitas su VAFMusic įrankių juosta susijusias programas iš Add/Remove Programs sąrašo. Tuomet sutvarkytkite savo naršyklės nustatymus. Toliau nurodome kaip tai padaryti, priklausomai kokią naršyklę naudojate.

Kaip pašalinti VAFMusic įrankių juostą iš Internet Explorer:

 1. Paspauskite ant rodyklės paieškos langelio dešinėje.
 2. Pasirinkite Manage Search providers (jei naudojate IE9-8) arba Change search defaults (jei naudojate IE7).
 3. Pašalinkite VAFMusic iš sąrašo.

Kaip pašalinti VAFMusic įrankių juostą iš Mozilla Firefox:

 1. Įveskite “about:config” URL adreso laukelyje.
 2. Paieškos laukelyje įveskite “Keyword.url”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 3. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.defaultengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 4. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.selectedengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 5. Paieškos laukelyje įveskite ‘browser.newtab.url’. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite. Tai užtikrins, kad kaskart atsidarius naują puslapį, nebus atidaromas paieškos puslapis.
 6. Jei nustatymai pasikeičia ir praskanavus antikenkėjiška programa nerandama infekcijų: Uždarykite Firefox, paleiskite file explorer ir adreso laukelyje įveskite %AppData%. Paieškos laukelyje įveskite user.js. Jei failas egzistuoja, pervadinkite jį ir dar kartą paleiskite Firefox. Jūs turėsite dar kartą atliktį aukčiau nurodytus žingsnius.

Kaip pašalinti VAFMusic ėrankių juostą iš Google Chrome:

 1. Paspauskite ant 3 horizontalių linijų, esančių naršyklės įrankių juostoje.
 2. Pasirinkite Settings
 3. Pasirinkite Basics ->Manage Search engines
 4. Pašalinkite nereikalingas paiškos programas
 5. Grįžkite į nustatymus. Startup pasirinkite open blank page (taip pat galite pašalinti nepageidaujamus puslapius)

Įrankiai VAFMusic įrankių juosta automatiniui pašalinimui

 
 
Pastaba: Reimage bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į VAFMusic įrankių Juosta ir padeda juos sunaikinti nemokamai. Galite sunaikinti aptiktus failus, dll, procesus ir registro įrašus patys rankiniu būdu, arba įsigykite pilną programos versiją.  We might be affiliated with some of these programs. Full information is available in disclosure

Rankinis VAFMusic įrankių juosta pašalinimas

 
Precesai:
 

Susiję paveikslėliai

 
related image #1 from VAFMusic Toolbar
     
 
 - Internetinių projektų vadovas
Aš - Lietuvoje gyvenantis projektų vadovas, kuriam itin svarbu rūpintis man priklausančia įmone. Stengiuosi aktyviai domėtis temomis, kurios atskleidžia naujienas apie inovatyvius projektus bei tendencijas saugumo, sveikatos bei technologijos srityse. Mūsų įkurtas 2-viruses.com projektas žengė pirmuosius žingsnius jau 2007 metais, kuomet nusprendėme atsiriboti nuo monopolijos saugumo programų kūrimo industrijoje.
 
gruodžio 20, 2013 17:19, gruodžio 20, 2013 17:19
 
   
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *