Ukash virusas - Kaip pašalinti

Ukash virusas

Ukash virusai tai agresyvi ransomware programų grupė, bandanti išvilioti pinigus iš daugybės kompiuterių vartotojų. Šie virusai naudoja įvairių žinomų isntitucijų vardus, pavyzdžiui, vietos policijos ir t.t. Programa visiškai užblokuoja užkrėstą kompiuterį ir ekrane parodo pranešimą, teigiantį, jog jūs pažeidėte įstatymus ir dabar turite susimokėti baudą. Iš tiesų, tai netikras įspėjimas, kuriuo tiesiog bandoma užsidirbti pinigų.

Ukash viruso pavadinimas kilęs iš Ukash mokėjimo sistemos, kuria naudojantis prašoma sumokėti baudą. Tai legali mokėjimo sistema, kuriai reikalingos išanksitinio mokėjimo kortelės. Vis dėl to, jokia oficiali institucija nenaudotų tokių programų surinkti baudoms.

Ukash virusas plinta visame pasaulyje. Užrkrečiami kompiuteriai Jungtinėse Amerikos valstijose, Canadoj, Australijoj, taip pat visoje Europoje. Nuo 2013 metų programa infiltruojasi ir į Pietų Amerkos Valstybes, pavyzdžiui Boliviją ar Argentiną. Programa patenka Trojanų pagalba, taip, akd vartotojai negalėtų jos pastebėti.

Specialios instrukcijos kaip pašalinti Ukash virusą

Jei prie infekuoto kompiuterio galite prisijungti naudodami kitą paskyrą, praskanuokite PC su patikima antispyware programa, pavyzdžiui, Spyhunter. Tai paprasčiausias būdas atsikratyti šio viruso. Taip pat galite naudoti System restore funkciją. Jei tai nepavyksta, yra dar keli būdai kaip pašalinti Ukash virusą. Žemiau pateikiame nurodymus, ką reikėtų daryti:

Perkraukite kompiuterį;
Paspauskite F8;
Pasirinkite vieną iš kompiuterio paleidimų nurodyta tvarka: Safe mode, Safe mode with networking, Safe mode with command prompt.
Pagal tai kurį paleidimo būdą pavyko pasirinkti, vadovaukitės toliau pateiktais nurodymais:

Jei galite pasirinkti Safe Mode ar Safe mode with Networking:

 1. Paleiskite MSConfig.
 2. Uždrauskite rundll32 paleidinėti bet kokias programas esančias Application Data.
 3. Dar kartą perkraukite kompiuterį.
 4. Praskanuokite kompiuterį naudodami  https://www.2-viruses.com/downloads/spyhunter-i.exe ir pašalinkite Ukash viruso failus.

Žemiau pateikiame video kaip pašalinti Uksah virusą naudojant šį metodą:

Jei galite pasirinkti Safe Mode with Comand Prompt:

 1. Paleiskite Regedit.
 2. Suraskite WinLogon įvestis. Nusirašykite visus failus, išskyrus explorer.exe ar be pavadinimo (blank). Pakeiskite juos į explorer.exe.
 3. Registre suraskite Ukash viruso failus ir ištrinkite juos
 4. Pabandykite perkrauti kompiuterį ir praskanuoti su Spyhunter.
 5. Jei nepavyks, pabandykite atlikti sistemos atkūrimą (system restore) naudodami Safe Mode with Command Prompt (rstrui.exe)

Jei negalite perkrauti kompiuterio naudojantis jokia Safe Mode

 1. Perkraukite kompiuterį.
 2. Start -> Run.
 3. Įveskite http://2-viruses.com/downloads/spyhunter-i.exe. Jei pasileidžia virusas, paspauskite Alt+Tab vieną kartą. Paspauskite Enter.
 4. Paspauskite Alt+Tab ir kelis kartus R. Ukash viruso procesai turėtų būti nutraukti.

Hitman Pro USB
Jei nei vienas viršuje pateiktas metodas netinka, pabandykite praskanuoti kompiuterį naudodami USB ar DVD diską. Rekomenduojame naudoti Hitman Pro Kickstarter USB.

 1. Parsisiųskite Hitman Pro į neinfekuotą kompiuterį.
 2. Paleiskite Hitman ir sukurkite Kickstarter USB.
 3. Paruošę USB, perkraukit infekuotą kompiuterį prijungę USB ir paspauskite DEL.
 4. Pasirinkite USB kaip pradinį įrenginį.
 5. Perkraukite kompiuterį įprastai.
 6. Paleiskite Hitman Pro ir https://www.2-viruses.com/downloads/spyhunter-i.exe . Viena iš šių programų turėtų pašalinti virusą.

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Malware aptikimui
(Win)

Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Ukash ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija, Terms of use, Privacy Policy, Uninstall Instructions,

Parsisiųsti Malwarebytes Anti-Malware ir naudoti jį Malware aptikimui
(Mac)

Pastaba: Malwarebytes Anti-Malware bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Ukash ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija,

Rankinis Ukash virusas pašalinimas

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/remove-ukash-virus

Removal guides in other languages

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.