Titan Antivirus 2013 - Kaip pašalinti

Titan Antivirus 2013

Titan Antivirus 2013 tai netikra antivirusinė programa, kurią sukūrė internetiniai nusikaltėliai tam, kad išviliotų pinigus iš atsitiktinių kompiuterių vartotojų. Programa teigia, kad ji yra teisėta antivirusinė programa, tačiau iš tiesų dar viena netikra programa. Ji infiltruojasi į kompiuterius Trojanų pagalba, taip, kad vartotojai negalėtų jos pastebėti instaliavimo metu.

Titan Antivirus 2013 modifikuoja kompiuterio nustatymus taip, kad būtų paleista kaskart perkrovus kopmiuterį. Iš esmės, ji naudoja netikra skanerį, kuris simuliuoja, jog ieško infekcijų bei įspėja, kad jūsų kompiuteryje įra daugybė pavojingų komponentų. Programa siūlo įsigyti pilną Titan Antivirus 2013 versiją tam, kad galėtumėte pašalinti visas aptiktas infekcijas.

Programa taip pat rodo įvairius pranešimus bei įspėjimus, kad jūsų kompiuteris įra infekuotas, taip sukurdama atmosferą, kad jūsų sistema tikrai yra užkrėsta. Pranešimai taip pat rekomenduoja įsigyti pilna Titan Antivirus 2013 programą.

Jei turite kitą paskyrą, praskanuokite kompiuterį antikenkėjiška programa, pavyzdžiui,  Spyhunter. Jei galesite paleisti pilną skanavimą, virusas bus pašalintas. Tokios situacijos yra labai gera priežastis, kodėl verta turėti daugiau nei vieną paskyrą. Jei tai nepavyks, vadovaikitės toliau pateiktais nurodymais.

1. Perkraukite kompiuterį, kol jis kraunasi kelis kartus paspauskite F8.
2. Pasirinkite Safe Mode with Networking
3. Start->Run, įveskite https://www.2-viruses.com/downloads/spyhunter-i.exe . Išsaugokite failą ir prisiminkite kur išsaugojote. Perkraukite kompiuterį įprastai.
4. Pervadinkite Spyhunter instaliavimo failą iš .exe į .com ir paleiskite.
5. Instaliuokite ir praskanuokite su SpyhunterHitman ProMalwarebytes Anti-Malware ar kita antikenkėjiška programa. Vadovaukitės nurodymais.

Video kaip pašalinti Titan Antivirus 2013

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Malware aptikimui
(Win)

Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Titan Antivirus 2013 ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija, Terms of use, Privacy Policy, Uninstall Instructions,

Parsisiųsti Malwarebytes Anti-Malware ir naudoti jį Malware aptikimui
(Mac)

Pastaba: Malwarebytes Anti-Malware bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Titan Antivirus 2013 ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija,

Removal guides in other languages

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.