Titan Antivirus 2013 - Kaip Pašalinti?

 

Titan Antivirus 2013 tai netikra antivirusinė programa, kurią sukūrė internetiniai nusikaltėliai tam, kad išviliotų pinigus iš atsitiktinių kompiuterių vartotojų. Programa teigia, kad ji yra teisėta antivirusinė programa, tačiau iš tiesų dar viena netikra programa. Ji infiltruojasi į kompiuterius Trojanų pagalba, taip, kad vartotojai negalėtų jos pastebėti instaliavimo metu.

Titan Antivirus 2013 modifikuoja kompiuterio nustatymus taip, kad būtų paleista kaskart perkrovus kopmiuterį. Iš esmės, ji naudoja netikra skanerį, kuris simuliuoja, jog ieško infekcijų bei įspėja, kad jūsų kompiuteryje įra daugybė pavojingų komponentų. Programa siūlo įsigyti pilną Titan Antivirus 2013 versiją tam, kad galėtumėte pašalinti visas aptiktas infekcijas.

Programa taip pat rodo įvairius pranešimus bei įspėjimus, kad jūsų kompiuteris įra infekuotas, taip sukurdama atmosferą, kad jūsų sistema tikrai yra užkrėsta. Pranešimai taip pat rekomenduoja įsigyti pilna Titan Antivirus 2013 programą.

Jei turite kitą paskyrą, praskanuokite kompiuterį antikenkėjiška programa, pavyzdžiui,  Spyhunter. Jei galesite paleisti pilną skanavimą, virusas bus pašalintas. Tokios situacijos yra labai gera priežastis, kodėl verta turėti daugiau nei vieną paskyrą. Jei tai nepavyks, vadovaikitės toliau pateiktais nurodymais.

1. Perkraukite kompiuterį, kol jis kraunasi kelis kartus paspauskite F8.
2. Pasirinkite Safe Mode with Networking
3. Start->Run, įveskite http://www.2-viruses.com/downloads/spyhunter-i.exe . Išsaugokite failą ir prisiminkite kur išsaugojote. Perkraukite kompiuterį įprastai.
4. Pervadinkite Spyhunter instaliavimo failą iš .exe į .com ir paleiskite.
5. Instaliuokite ir praskanuokite su SpyhunterHitman ProMalwarebytes Anti-Malware ar kita antikenkėjiška programa. Vadovaukitės nurodymais.

Video kaip pašalinti Titan Antivirus 2013

Įrankiai Titan Antivirus 2013 automatiniui pašalinimui

 
 
Pastaba: Reimage bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Titan Antivirus 2013 ir padeda juos sunaikinti nemokamai. Galite sunaikinti aptiktus failus, dll, procesus ir registro įrašus patys rankiniu būdu, arba įsigykite pilną programos versiją.  We might be affiliated with some of these programs. Full information is available in disclosure 

Susiję paveikslėliai

 
related image #1 from Titan Antivirus 2013
     
 
 - Internetinių projektų vadovas
Aš - Lietuvoje gyvenantis projektų vadovas, kuriam itin svarbu rūpintis man priklausančia įmone. Stengiuosi aktyviai domėtis temomis, kurios atskleidžia naujienas apie inovatyvius projektus bei tendencijas saugumo, sveikatos bei technologijos srityse. Mūsų įkurtas 2-viruses.com projektas žengė pirmuosius žingsnius jau 2007 metais, kuomet nusprendėme atsiriboti nuo monopolijos saugumo programų kūrimo industrijoje.
 
rugsėjo 3, 2013 10:22, balandžio 10, 2014 17:04
 
   
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *