TDSS Rootkit - Kaip pašalinti

TDSS Rootkit

TDSS Rootkit, arba tiesiog TDSS yra trojanas, kuris jūsų kompiuterį užkrečia kitomis kenkėjiškomis programomis. Kai tik jūsų kompiuteris yra užkrečiamas šiuo virusu, jis iš karto infiltruoja daugiau nepageidaujamos programinės įrangos ir užblokuoja priėjimą prie kai kurių jūsų jau turimų programų, pavyzdžiui antivirusinių. Tai vienas pažangiausių ir agresyviausių užgrobėjų virusų šiais laikais, kuris gali slėptis ir po kitais vardais, pavyzdžiui Alureon, TDL3 ar TDL4.

Paprastam vartotojui, plika akimi, pastebėti šį virusą yra praktiškai neįmanoma. Tai reiškia, kad jūs galite net nežinoti, jog TDSS yra instaliuotas jūsų kompiuteryje ir ramiai sau gyventi, o jis tuo tarpu pastoviai “pumpuos” įvairią kenkėjišką programinę įrangą. Iki to laiko, kol šį virusą aptiks kokia nors jūsų naudojama antivirusinė programa arba Windows operacinė sistema, jūs turėtumėte būti budrūs ir dairytis ženklų, kurie jums parodo, jog jūsų kompiuteris yra užkrėstas. Visų pirma, jei pastebėjote, jei naudodamiesi Google paieška esate pastoviai peradresuojamas į trečiųjų šalių tinklapius, tai yra pirmas rimtas ženklas. Daugeliu atvejų kai esate peradresuotas, jums bus pasiūlyta įsigyti įvairių prekių arba paslaugų už tikrai patrauklią kainą, tačiau netikėkite tuo ir jokiais būdais nemėginkite nieko nusipirkti. Praktiškai visais atvejais siūlomos prekės ar paslaugos iš viso net neegzistuoja – tai tiesiog bandymas pritraukti lankytojų dėmesį ir įtikinti juos atskleisti savo asmeninius duomenis (pvz. banko sąskaitos numerį ir pan.).  Kaip jau minėjome, TDSS virusas atjungia daugelį programų, tame tarpe ir antivirusinę programinę įrangą. Taip pat negalėsite pasiekti kai kurių tinklapių kurie jums galėtų padėti pašalinti virusą. Šitaip kenkėjiška programa apsisaugo nuo galimo greito pašalinimo.

Dažniausiai TDSS tiesiog pervadina tvarkyklės dokumentus kitais pavadinimais, tačiau pasitaiko atvejų, kai jie yra pakeičiami kitais failais. Failai dažniausiai pervadinami Tdssserv.sys pavadinimais. Abejais atvejais savo programų tvarkyklėje nematysite šių failų veikimo, kadangi virusas saugo juos nuo galimo sustabdymo.

Kaip matote, tai gana pavojingas virusas galintis pridaryti daug problemų tiek ir jūsų operacinei sistemai ar joje esantiems failams, tiek ir jūsų privatiems duomenims. Dėl šios priežasties, susidūrus su šio viruso požymiais savo kompiuteryje derėtų nedelsiant imtis atitinkamų veiksmų ir virusą pašalinti. Apačioje pateikiame informatyvią instrukciją, kaip pašalinti TDSS Rootkit iš savo kompiuterio.

 

Kaip pašalinti TDSS trojaną iš kompiuterio

 

  1. Parsisiųskite TDSSKiller programą iš KasperskyLabs svetainės;
  2. Suinstaliavę šią antivirusinę programą, jos piktogramą (TDSSKiller.exe) pervadinkite į  xxx.com (virusas neblokuoja failų su .com galūnėmis);
  3. Paleiskite programą – du kartus paspauskite ant piktogramos ir pasirinkite “Run”;
  4. Skenuodama programa turėtų automatiškai surasti TDSS virusą ir jį pašalinti. Atlikus šiuos veiksmus perkraukite savo kompiuterį. Pašalinimo procedūra baigta.

 

Kaip bebūtų, tuom viskas dar nesibaigia. Kadangi jūsų kompiuteris buvo užsikrėtęs TDSS virusu, jame tikriausiai bus instaliuota ir daug papildomos, nepageidaujamos ir kenkėjiškos programinės įrangos, todėl pašalinti vien TDSS trojaną nepakaks. Išvalyti kompiuterį nuo įvairių kenkėjiškų programų jums gali padėti tokios programos kaip Spyhunter arba malwarebytes.

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Malware aptikimui
(Win)

Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Tdss Rootkit ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija, Terms of use, Privacy Policy, Uninstall Instructions,

Parsisiųsti Malwarebytes Anti-Malware ir naudoti jį Malware aptikimui
(Mac)

Pastaba: Malwarebytes Anti-Malware bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Tdss Rootkit ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija,

Rankinis TDSS Rootkit pašalinimas

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/remove-tdss

Removal guides in other languages

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.