Tavanero.info Virusas - Kaip Pašalinti

Parašė         rugsėjo 15, 2016 17:30          0
 

Tavanero Search tai netikra paieškos sistema, kurią sukūrė rogue programų kūrėjai. Ji imituoja Google Paieškos sistema, naudoja tas pačias spalvas kaip ir Google ženklas, nors iš tiesų neturi su ja nieko bendra. Tavanero yra tarsi pigi žinomos ir patikimos paieškos sistemos parodija. Blogiausia tai, kad ji apgaudinėja vartotojus ir netgi bando išvilioti iš jų pinigų.

Apie Tavanero.info virusą

Jei jūsų kompiuteris buvo užkrėstas Tavanero.info virusu, jūsų paieškos ir pradžios puslapis jūsų naršyklėje bus pakeisti. Šį puslapį matysite kas kart atvėrę savo naršyklės langą. Šie pakeitimai yra nuolatiniai, tai yra, jų negalima atšaukti ar grąžinti anktesnius naršyklės nustatymus taip paprastai. Tavanero.info taip pat rodys daugybę reklaminių pranešimų, kurie trukdo normaliam naršymui.

Custom image 690aebb9 for 955

Vienintelis šių pranešimų tikslas yra nukreipti vartotojus į trečiųjų šalių puslapius. Blogiausia tai, kad išvengi paspaudimų ant tokių pranešimų bus labai sudėtinga. Daugelis vartotojų skundžiasi, kad yra nukreipiami į kitus puslapius net jei bando uždaryti iššokusius pranešimus. Taip pat neturėtumėte pamiršti, kad tokios programos dažnai seka vartotojų darbą internete ir vėliau gali panaudoti šią informaciją kuriant suasmenintą reklamą. Akivaizdu, kad pastebėję Tavanero.info virusą savo kompiuteryje, turėtumėte imtis veiksmų.

Kaip plinta Tavanero.com virusas

Tavanero.info virusas ir daugybė kitų panašių programų plinta kartu su kitomis nemokamomis programomis. Jeigu instaliuodami jas, nekreipiate dėmesio į instaliavimo žingsnius ir tiesiog spaudinėjate ant mygtuką “Kitas”, kol procesas baigiamas, labai tikėtina, kad sutiksite instaliuoti ir daugiau nemokamų programų, tokiu kaip Tavanero.info. Paprastai norėdami jų išvengti, turite nužymėti iš anksto pažymėtas parinktis.

Jei jūsų naršyklės jau buvo paveiktos, turėtumėte kuo skubiau pašalinti Tavanero.info virusą. Tai galite padaryti su Reimage, Spyhunter ar Hitman. Norėdami ištrinti Tavanero.info virusą rankiniu būdu, sekite toliau nurodytus žingsnius.

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

 
Kiti įrankiai
 
  Malwarebytes Anti-Malware
0     0
 
Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Tavanero.info Virusas ir padeda juos sunaikinti nemokamai. Galite sunaikinti aptiktus failus, dll, procesus ir registro įrašus patys rankiniu būdu, arba įsigykite pilną programos versiją.
If Spyhunter fails to detect parasite, ask a question in comments and provide as much detail as possible or try scaning with other tools.
  We might be affiliated with some of these programs. Full information is available in disclosure     
 

Internetinių projektų vadovas |       

Aš - Lietuvoje gyvenantis projektų vadovas, kuriam itin svarbu rūpintis man priklausančia įmone. Stengiuosi aktyviai domėtis temomis, kurios atskleidžia naujienas apie inovatyvius projektus bei tendencijas saugumo, sveikatos bei technologijos srityse. Mūsų įkurtas 2-viruses.com projektas žengė pirmuosius žingsnius jau 2007 metais, kuomet nusprendėme atsiriboti nuo monopolijos saugumo programų kūrimo industrijoje.

rugsėjo 15, 2016 14:29, rugsėjo 15, 2016 17:30

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/remove-tavanero-info-virus

 
   
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Tavanero.info virusas faktai
Tipas: Naršyklės užgrobėjai