System Doctor 2014 - Kaip pašalinti

System Doctor 2014

System Doctor 2014 tai netikra antivirusinė programa, kuri infiltruojasi į kompiuterį trojanų pagalba. Tai kenkėjiška programa, kuri įspėja, kad jūsų sistemoje aptikta daugybė infekcijų. Norėdami pašalinti šias infekcijas, jūsų paprašys įsigyti pilną System Doctor 2014 programos versiją. Iš tiesų, šią programą sukūrė internetiniai nusikaltėliai, kurie nori išvilioti pinigų iš atsitiktinių kompiuterių vartotojų. Progrma neturi nieko bendro su kompiuterio apsauga.
Vos tik patekusi į kompiuterį, System Doctor 2014 naudoja netikrą skanerį, kuris iš tiesų neatlieka jokios naudingos funkcijos ir gali netgi pakenkti dėl to, kad jis pateikia neteisingus skanavimo rezulatus. Vos tik skanavimas baigiasi (atkreipkite dėmesį, kad programa skanuoja vos porą minučių), programa teigia, kad jūsų sistemoje aptikta daugybė infekcijų bei rekomenduoja jums įsigyti pilną System Doctor 2014 versiją. Vis gi jei sutiksite sumokėti už šią programą, jums nebus suteiktos jokios paslaugos. Programa taip pat rodo daugybę apsaugos pranešimų, kurie taip pat verčia galvoti, jog jūsų sistema užteršta. Štai keli jų:

Warning! Infected file detected!
Location: File system
File name: chrome.exe
Level of threat: 4
Behavior description: Destroys and infects system files
To keep the computer safe, the threat must be blocked
Recommendation: You are using a limited version of System Doctor 2014. Please activate System Doctor 2014 to resist all virus threats efficiently.

Warning! The site you are trying visit may harm your computer!
Your security setting level puts your computer at risk!
Activate System Doctor 2014, and enable safe web surfing (recommended).
Ignore warnings and visit that site in the current state (not recommended).

System Doctor 2014 neleidžia atsisiųsti jokių programų iš jokių internetinių puslapių, taip užtikrindama, kad nebus pašalinta. Programa taip pat blokuoja visas jūsų turimas programas ir nuolatos siūlo aktyvuoti pilną System Doctor 2014 versiją.
Kaip suprantate vienintelis šios programos tikslas yra išvilioti iš jūsų pinigus. Norėdami pašalinti System Doctor 2014, jūs turėsite praskanuoji savo kompiuterį su antikenkėjiška programa, pavyzdžiui, Spyhunter. Atsisiųskite programą į USB atmintinę ar kitą neapkrėstą kompiuterį. Sujunkite atmintinę su užkrėstu kompiuteriu. Programa bus paleista automatiškai ir pašalins visas infekcijas. Jei jau sumokėjote už System Doctor 2014, nedeliant susisiekite su savo banku ir atšaukite mokėjimą.
Norėdami pašalinti System Doctor 2014, tai pat galite pabadyti imituoti programos registraciją, pasinaudoję šiuo kodu: AF03E-902B6E19-6FD491E6-A33AF708-2B4B6DFE

Kaip pašalinti System Doctor 2014 (Atnaujinta)

  1. System Doctor 2014 galima pašalinti pasinaudojus Safe Mode with Networking.
  2. Perkraukite sistemą, kompiuteriui besikraunant kelis kartus paspauskite F8. Atsiradusiame meniu pasirinkite Safe Mode with Networking.
  3. Prisijunkite prie savo paskyros.
  4. Paleiskite msconfig.
  5. Uždrauskite paleidinėti bet kokias programas esančias ProgramData ar Application Data aplankuose.
  6. Perkraukite įprastai.
  7. Atsisiųskite ir praskanuokite kompiuterį su Spyhunter

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Malware aptikimui
(Win)

Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į System Doctor 2014 ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija, Terms of use, Privacy Policy, Uninstall Instructions,

Parsisiųsti Malwarebytes Anti-Malware ir naudoti jį Malware aptikimui
(Mac)

Pastaba: Malwarebytes Anti-Malware bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į System Doctor 2014 ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija,

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/remove-system-doctor-2014

Removal guides in other languages

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.