Sweetsearch.com - Kaip pašalinti

Sweetsearch.com

 

Sweetsearch.com tai internetinis puslapis, kuris pristatomas kaip paieškos puslapis studentams. Iš tiesų šis puslapis atrodo kaip bet kuri kita paieškos sistema, tačiau jis instaliuojamas į naršykles vartotojams nežinant, o taip pat jiems nėra pranešama apie kitus šios puslapio tikslus. Paprastai šis naršyklės užgrobėjas instaliuojamas kartu su kitomis nemokamomis programomis.

Vo patekęs į kompiuterį, Sweetsearch.com tampa jūsų pradžios puslapiu ir pagrindiniu paieškos puslapiu. Visų pirma, tai erzina, ypač jei jūs esate įpratę naudoti tam tikrą paieškos puslapį ir jums svarbu atsidarius matyti jūsų pasirinktą pradžios puslapį. Be to, Sweetsearch.com nepateikia patikimų paieškos rezultatų. Programa jūsų paieškos rezultatuose pateikia daugybę reklaminių puslapių. Šie puslapiai gali būti pavojingi ir užkrėsti jūsų kompiuterį.

Sweetsearch.com kūrėjai taip pat renka informaciją apie tai, kokiuse puslapiuose jūs lankotės ir netgi gali atsekti informaciją kurią įvedate naršydami internete, pavyzdžiui, prisijungimų duomenis. Tai reiškia, kad programa gali atskleisti jūsų slaptažodžius. Kaip matote, tai nėra saugi programa. Vartotojai turėtų pašalinti Sweetsearch.com vos aptikę šia programą.

Visų pirma reikėtų pašalinti Sweetsearch.com iš Control Panel. Taip pat nepamirškite ten paieškoti su šio naršyklės užgrobėjusiu susijusių programų ir jas taip pat pašalinti. Tam, kad žinotumėte ką reikia pašalinti, praskenuokite kompiuterį su patikima antivirusine programa, pavyzdžiui Spyhunter arba malwarebytes. Po to, reikės visus komponentus pašalinti ir iš interneto naršyklių. Kaip tai padaryti, aprašėme žemiau esančiame gide.

Pašalinkite Sweetsearch.com iš Internet Explorer

1.Paspauskite ant veržrakčio ikonos ir pasirinkite Manage Add-ons funkciją.

2.Toolbars and extensions sąraše ieškokite Sweetsearch.com ir pašalinkite jį. Taip pat pašalinkite viską, kas jums atrodo nepažįstama ar nereikalinga. Rekomenduotina pasilikti tik tuos papildinius, kurie yra pagaminti Google, Microsoft, Yahoo, Oracle arba Adobe.

3.Uždarykite langą.

Pašalinkite Sweetsearch.com iš Firefox

1.Į įvesties laukelį įrašykite about:addons.

2.Extensions and Addons sąraše ieškokite Sweetsearch.com arba su šia reklamine programa susijusių programų ir jas pašalinkite. Taip pat pašalinkite viską ko neatpažįstate, arba programas pagamintas ne Google, Microsoft, Yahoo, Oracle ar Adobe.

3.Uždarykite langą.

Pašalinkite Sweetsearch.com iš Chrome

1.Į įvesties laukelį įraškyte chrome://extensions.

2.Extensions and Addons sąraše pašalinkite Sweetsearch.com ir visas su ja susijusias programas. Taip pat pašalinkite viską ko neatpažįstate, arba programas pagamintas ne Google, Microsoft, Yahoo, Oracle ar Adobe.

3.Uždarykite langą.

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Malware aptikimui
(Win)

Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Sweetsearch Com ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija, Terms of use, Privacy Policy, Uninstall Instructions,

Parsisiųsti Malwarebytes Anti-Malware ir naudoti jį Malware aptikimui
(Mac)

Pastaba: Malwarebytes Anti-Malware bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Sweetsearch Com ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija,

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/remove-sweetsearch-com

Removal guides in other languages

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.