Sweetpacks - Kaip pašalinti

Sweetpacks

Sweetpacks – tai grupė produktų, tokių kaip SweetIM, Video Converter, Gamepacks ar SweetPCFix. Visi jie gali būti instaliuoti kaip naršyklės priedai. Kiekviena įrankių juosta siūlo skirtingas funkcijas, pavyzdžiui, SweetIM siūlo naudoti įvairius veidukus (angl. emoticons) ir taip paversti jūsų pokalbius internete daug smagesniais. Nors kai kuriems vartotojams gali atrodyti, kad tai naudinga funkcija, ypač turint galvoje, kad visos programos yra nemokamos, iš tiesų jos atlieka tam tikrus nepageidaujamus pakeitimus jūsų kompiuteryje. Vartotojai vęliau pastebi įvairius peradresavimus, pavyzdžiui į search.sweetpacks.com, daugybę iššokančių pranešimų, reklaminių pranešimų ir t.t.

Programos tai pat pakeičia jūsų paieškos bei pradžios puslapius į mysearch.sweetpacks.com, bei atidaro šią svetainę kaskart jums atidarius naują langą jūsų naršyklėje. Tai pat turėtumėte žinoti, kad programa gali įrašyti jūsų naršymo istoriją ir kitą informaciją apie jūsų naršymo įpročius. Vėliau šie duomenys gali būti panaudoti įvairioms reklaminėms kampanijoms.

Tik tuomet kai žinote viską apie Sweetpacks produktus, turėtumėte nuspręsti ar jums reikalingos tokios programos. Nors jos nėra niekaip susijusios su virusais, visgi turint šiuos produktus jūs keliate riziką būti infekuotais. Kai kurie reklaminiai pranešimai gali turėti pavojingų nuorodų ir peradresuoti jus į pavojingus puslapius ir t.t. Mes rekomenduojame pašalinti Sweetpacks vos pastebėjus bet kokius šios šių programų ženklus.

Sweetpacks gali būti pašalinti rankiniu būdu. Visgi, mes rekomenduojame praskanuoti kompiuterį su patikima antispyware programa, pavyzdžiui, Spyhunter ir užtikrinti, kad į jūsų sistemą nepateko jokia pavojinga programa.

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Malware aptikimui
(Win)

Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Sweetpacks ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija, Terms of use, Privacy Policy, Uninstall Instructions,

Parsisiųsti Malwarebytes Anti-Malware ir naudoti jį Malware aptikimui
(Mac)

Pastaba: Malwarebytes Anti-Malware bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Sweetpacks ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija,

Rankinis Sweetpacks pašalinimas

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/remove-sweetpacks-hijacker

Removal guides in other languages

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.