Spigot įrankių juostos - Kaip pašalinti

Spigot įrankių juostos

Spigot.com tai puslapis kuriantis įrankių juostas, kurios gali būti instaliuojama į tokias naršykles kaip Internet Explorer, Mozilla Firefox ir Google Chrome. Bet kuri kompanija, norinti pareklamuoti savo vardą, gali sukurti savo varto įrankių juostas, tačiau tai nėra pati blogiausia dalis. Spigot įrankių juostos pakeis jūsų paieškos puslapį viena tam, kad uždirbtų pinigų, vartotojui kaskart atliekant paiešką. Nors tai yra legali programa, dauguma vartotojų nemano, kad ši programa galėtų būti naudinga ir pageidauja ją išinstaliuoti.

Kelios žinomesnės, Spigot sukurtos įrankių juostos yra Dealio, PDFCreator, Keyote Soft ir t.t. Mes nerekomenduojame naudoti jokių paiškos puslapių, kurie atsirado jūsų naršyklėse jums nežinant. Kadangi Spigot įrankių juostos neturi jokių privalumų lyginant su kitomis paieškos sistemomis, jos turėtų būti pašalintos, vos pastebėjus. Norėdami jas pašalniti, pasirinkite vieną iš žemiau peteiktų instrukcijų:

Jei jūs patys neinstaliavote Spigot įrankių juostų

paprastai, jei vartotojai neinstaliavo šių įrankių juostų patys, tai gali reikšti, akd jos pateko kartu su virusais. Taigi, tokiu atveju, rekomenduojama atlikti pilną kompiuterio skanavimą, naudojant patikimą antimalware programą, pavyzdžiui, SpyhunterHitman Pro ar kita antikenkėjiška programa . Tuomet turėtumėte vadovautis žemiau pateiktomis instrukcijomis.

Jei jūs instaliavote Spigot įrankių juostas patys arba matote jas atsidarę Control Panel

Išinstaliuokite programą iš programų sąrašo, kurį rasite Control Panel. Tuomet galite išinstaliuoti plėtinius ir iš naujo nustatyti naršyklės nustatymus.

Internet Explorer:

 1. Paspauskite ant rodyklės esančios paiškos laukelio dešinėje.
 2. Jei naudojarės IE8-9, pasirinkite Manage Search Providers, jei naudojatės IE7 paspauskite ant Change Search Defaults.
 3. Pašalinkite viską kas yra susiję su Spigot įrankių juostomis.

Mozilla Firefox:

 1. URL laukelyje įveskite “about:config”. Tai atidarys nustatymų puslapį.
 2. Paieškos laukelyje įveskite “Keyword.url”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 3. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.defaultengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 4. Paieškos laukelyje įveskite “browser.search.selectedengine”. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite.
 5. Paieškos laukelyje įveskite ‘browser.newtab.url’. Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš naujo nustatykite. Tai užtikrins, kad kaskart atsidarius naują puslapį, nebus atidaromas paieškos puslapis.Google Chrome
 6. Jei nustatymai pasikeičia, o antikenkėjškos programos nerando jokių infekcijų: Uždarykite Firefox, atidarykite File Explorer ir adreso aulekyje įveskite %AppData%. Paieškos laukelyje įveskite user.js. Jei šis failas egzistuoja, pervadinkite jį ir išnaujo paleiskite Firefox. Tuomet pakartokite aukščiau esančius žingsnius.

Google Chrome

 1. Paspauskite ant 3 horizontalių linijų, esančių naršyklės įrankių juostoje.
 2. Pasirinkite Settings
 3. Pasirinkite Basics ->Manage Search engines
 4. Pašalinkite nereikalingas paiškos programas
 5. Grįžkite į nustatymus. Startup pasirinkite open blank page (taip pat galite pašalinti nepageidaujamus puslapius)

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Malware aptikimui
(Win)

Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Spigot Irankiu Juostos ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija, Terms of use, Privacy Policy, Uninstall Instructions,

Parsisiųsti Malwarebytes Anti-Malware ir naudoti jį Malware aptikimui
(Mac)

Pastaba: Malwarebytes Anti-Malware bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Spigot Irankiu Juostos ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija,

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/remove-spigot-redirect

Removal guides in other languages

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.