Smart Guard Protection - Kaip pašalinti

Smart Guard Protection

Smart Guard Protection tai netikra antivirusinė programa, kuri priklauso WinWebSec šeimai. Ši rogue programų šeimą yra žinoma dėl daugybės kitų pavojingų virusų, tokiu kaip Antivirus Security Pro, System Doctor 2014, System Pregressive Protection ir t.t. Visos šios programos imituoja antivirusinių programų darbą ir bando išvilioti pinigus iš atsitiktinių kompiuterių vartotojų.

Smart Guard Protection į kompiuterius instaliuoja trojanai. Vos patekus į sistemą programa imituoja jog skanuoja jūsų kompiuterį, kaskart jį perkrovus. Po kelių minučių programa pateikia skanavimo rezultatus, teigiančius, kad jūsų kompiuteryje yra dešimtys virusų. Iš tiesų Smart Guard Protection negali aptikti tikrų infekcijų, tad pasitikėti šiais rezultatais nereikėtų.

Programa taip pat rodo įvairius netikrus pranešimus, teigiančius, jog jūsų kompiuteris nėra saugus. Ji taip pat apriboja kitų programų naudojimą ir nuolatos reikalauja įsigyti Smart Guard Protection licensiją, teigdama, kad pilna versija pašalins visus virusus ir apsaugos jūsų kompiuterį nuo kitų infekijų. Štai kaip atrodo vienas iš šių pranešimų.

Mes rekomenduojame pašalinti Smart Guard Protection vos pastebėjus šios programos veiklą. Jei naudojatės daugiau nei viena paskyra, praskanuokite savo kompiuterį su  Spyhunter iš tos paskyros, kurioje galite naudoti antispyware programas.

Taip pat galite imituoti Smart Guard Protection registraciją pasinaudoję šiuo kodu: AA39754E-216A8FF3. Registracija nepašalins programos, bet ją sustabdys ir jūs galėsite praskanuoti kompiuterį naudodami antispyware programą. Jei to padaryti nepavyks, vadovaukitės žemiau pateiktomis instrukcojomis.

Specialios Smart Guard Protection pašalinimo instrukcijos

  1. Perkraukite kompiuterį ir jam besikraunant kelis kartus paspauskite F8.
  2. Pasirinkite Safe Mode with Networking.
  3. Start->Run ir įveskitehttps://www.2-viruses.com/downloads/spyhunter-i.exe . Išsaugokite failą ir atsiminkite kur jį išsaugojote. Perkraukite kompiuterį įprastai.
  4. Pervadinkite Spyhunter iš .exe į .com plėtinį ir paleiskite.
  5. Instaliuokite ir praskanuokite su SpyhunterHitman Pro ar Malwarebytes Anti-Malware ar kitomis patikimomis antimalware programomis. Pašalinkite Smart Guard Protection įvestis ir sekite instrukcijas.

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Malware aptikimui
(Win)

Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Smart Guard Protection ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija, Terms of use, Privacy Policy, Uninstall Instructions,

Parsisiųsti Malwarebytes Anti-Malware ir naudoti jį Malware aptikimui
(Mac)

Pastaba: Malwarebytes Anti-Malware bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Smart Guard Protection ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija,

Removal guides in other languages

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.