Sirius multi-name netikros antivirusinės programos - Kaip pašalinti

Sirius multi-name netikros antivirusinės programos

Braviax/Fake Rean virusų šeima išleido dar vieną netikrų ir kenksmingų antivirusinių programų seriją, nutaikytą į kompiuterius visame pasaulyje. Šios kenkėjiškos antivirusinės programos naudoja skirtingus pavadinimus, kiekviena iš jų nutaikyta į vartotojus besinaudojančius skirtingomis Windows operacinėmis sistemomis. Nusikaltėliai sukūrė šį virusą siekdami pasipelnyti iš vartotojų – įtikinti juos jog kompiuteris yra užkrėstas virusu, o norint jį pašalinti teks įsigyti premium Multi-name antivirusinės programos versiją. Štai visų Sirius Multi-name netikrų antivirusinių programų pavadinimai:

Windows 8: Sirius Win 8 Protection 2014, Sirius Win 8 Antivirus 2014;

WINDOWS 7 NAMES: Sirius Win 7 Protection 2014, Sirius Win 7 Antivirus 2014;

WINDOWS XP NAMES: Sirius XP Protection 2014, Sirius XP Antivirus 2014;

WINDOWS VISTA NAMES: Sirius Vista Protection 2014, Sirius Vista Antivirus 2014;

Sirius Multi-name netikra antivirusinė programa neva skenuoja apkrėstą kompiuterį ir randa jame įvairių infekcijų. Kaip bebūtų, tai yra visiškas melas – ši programa neturi nei skenavimo varikliuko, nei virusų duomenų bazės, todėl ji paprasčiausiai negali aptikti jokių virusų jūsų kompiuteryje, net jei jų ir yra. Programa instaliuojasi į kompiuterį automatiškai – iškart po to jį skenuoja. Rezultatai gali būti šokiruojantys – jūsų kompiuteris užkrėstas pavojingais virusais, kurios būtina nedelsiant pašalinti. Neišsigąskite ir nedarykite skubotų išvadų – šis pranešimas yra klaidingas. Juo siekiama įbauginti vartotojus ir paskatinti juos įsigyti mokamą netikros antivirusinės programos versijos, kuri neva išspręs problemas.

Štai kaip atrodo įspėjamosios žinutės kurias rodo Sirius Multi-name virusas anglų kalba:

System Hijack!

System security threat was detected. Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan.

Sirius XP Protection 2014 has blocked a program from accessing the internet

This program is infected with Trojan-BNK.Win32.Keylogger.gen

Private data can be stolen by third parties, including credit card details and passwords.

Sirius Win 7 Protection 2014 Alert

System Hacked!

Unknown program is scanning your system registry right now! Identity theft detected.

Security Breach!
Beware! Spyware infection was found. Your system security is at risk. Private information may get stolen, and your PC activity may get monitored. Click for an anti-spyware scan.

Jei pastebėjote vieną iš šių žinučių, jūsų kompiuteris yra užkrėstas ir turėtumėte pasirūpinti jo saugumu. Rekomenduojame parsisiųsti vieną iš šių antivirusinių programų ir praskenuoti savo kompiuterė: Spyhunter, Malwarebytes arba StopZilla. Bet kuri iš šių programų automatiškai aptiks ir pašalins virusą bei saugos jūsų kompiuterį nuo panašių infekcijų ateityje.

Sirius Multi-Name netikros antivirusinės programos pašalinimas rankiniu būdu


Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Malware aptikimui
(Win)

Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Sirius Multi Name Rogue 2014 ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija, Terms of use, Privacy Policy, Uninstall Instructions,

Parsisiųsti Malwarebytes Anti-Malware ir naudoti jį Malware aptikimui
(Mac)

Pastaba: Malwarebytes Anti-Malware bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Sirius Multi Name Rogue 2014 ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija,

  1. Paspauskite pradėti->Vykdyti
  2. Įrašykite https://www.2-viruses.com/downloads/stopzilla.exe ir paspauskite “Enter” klavišą. Palaukite kol bus įvykdytas parsisiuntimas.
  3. Paleiskite Stopzilla programos įrašymą. Ji turėtų užblokuoti Sirius Multi-name Rogue 2014 procesą.
  4. Jei tai nepadeda, tokius pat veiksmus atlikite su SpyHunter programa. Spauskite pradėti->Vykdyti, įrašykite https://www.2-viruses.com/downloads/spyhunter-i.exe, parsisiųskite SpyHunter ir paleiskite jos instaliacijos dokumentą.
  5. Praskenuokite kompiuterį su Reimage, Stopzilla, Spyhunter arba Malwarebytes ir galutinai pašalinkite parazitą.

Šiuo metu Stopzilla instaliacija sėkmingai sustabdo įvairius virusus, tačiau jums gali prireikti kai kurių papildomų įrankių norint galutinai pašalinti virusus.

Sirius multi-name netikros antivirusinės programos pašalinimo video instrukcijos

Rankinis Sirius multi-name netikros antivirusinės programos pašalinimas

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/remove-sirius-multi-name-rogue-2014

Removal guides in other languages

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.