Sinergia Cleaner - Kaip Pašalinti

Parašė         birželio 1, 2018 18:49          2
 

Sinergia Cleaner – tai netikra antivirusinė programa, kuri bando įkalbėti kompiuterių vartotojus įsigyti jos pilną versiją tam, kad pašalinti kompiuteryje esančias infekcijas. Programa priskiriama rogue antivirus programų kategorijai. Ji plinta trojanų pagalba, vartotojams apie tai nieko nežinant. Vos patekusi į kompiuterį Sinergia Cleaner imituoja visas antivirusinės programos funkcijas ir tikisi, jog vartotojai patikės, jog tai naudinga programa.

Visų pirma programa imituoja, jog skanuoja jūsų kompiuterį ir ieško infekcijų. Atlikus skanavimą, ji teigia, jog jūsų kompiuteryje aptikta daugybė virusų ir rekomenduoja juos kuo skubiau pašalinti. Progama skanuoja kompiuterį kaskart jį perkrovus. Ji imituoja Windows Security Cleaner pranešimus teigiančius, kad Sinergia Cleaner neveikia.

Programa taip pat naudoja kitokius būdus įtikinti vartotojus, kad aktyvuoti Sinergia Cleaner yra labai svarbu. Ji rodo įvairius pranešimus ir iššokančias žinutes įspėjančias, jog jūsų kompiuteris pavojuje. Žemiau pateikiame kaip atrodo vienas iš pranešimų:

Virus Protection
Windows Security Center reports that “Sinergia Cleaner” is disabled. Security Shield helps to protect your computer against viruses and other security threats. Click Recommendations for the suggested actions. Your system might be at risk now.
Note: Windows has detected an unregistered version of Sinergia Cleaner

Sinergia Cleaner neturi jokių naudingų funkcijų todėl neverta bandyti ją aktyvuoti. Programą sukūrė internetiniai sukčiai tam, kad gauti pinigų iš atsitiktinių kompiuterių vartotojų. Pašalinkite Sinergia Cleaner vos pastebėjus jos veiklą savo kompiuteryje. Žemiau pateikiame žingsnius kaip tai padaryti:

 1. Parsisiųskite Spyhunter. Gali būti, kad reikės naudotis Internet Explorer neršykle, nes kitos naršyklės gali būti blokuojamos. Jei jūsų naršyklėje pasirodo pranešimas, jog jūsų kompiuteris yra užkrėstas, ignoruokite jį ir įveskite URL laukelyje įveskite https://www.2-viruses.com/downloads/spyhunter-i.exe.
 2. Pasirinkite Save File.
 3. Atidarykite aplanką, kuriame yra failas ir pervadinkite failą į iexplore.exe arba iexplore (jei nematote failo plėtinių).
 4. Paleiskite failą.
 5. Praskanuokite kompiuterį Spyhunter.

Jei negalite instaliuoti antikenkėjiškos progamos, vadovauokitės žemiau nurodytais žingsniais.

Jei naudojate Windows XP:

 1. Eikite į Start -> Run ir įveskite taskkill /f /im sinergia_cleaner.exe.
 2. Bandykite tol kos Sinergia Cleaner langas užsidarys ir tuomet bandykite atsisiųsti Spyhunter dar kartą.

Jei naudojate Windows Vista, Windows 7 ar Windows 8:

 1. Eikite į Start -> Run ir įveskite notepad.
 2. Įveskite taskkill /F /IM sinergia_cleaner.exe .
 3. Išsaugokite failą pavadinę sym.bat dokumentų aplanke.
 4. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite ant išsaugoto failo File Explorer ir pasirinkite Run as administrator.

Gali prireikti pakartoti žingsnius kelis kartus tol, kol Sinergia Cleaner langas užsidarys.
Jei nepavyks, galite pabadyti imituoti programos aktyvavimą pasinaudoję šiuo registracijos kodu : hello.

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

 
Kiti įrankiai
 
  Malwarebytes Anti-Malware
0     0
 
Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Sinergia Cleaner ir padeda juos sunaikinti nemokamai. Galite sunaikinti aptiktus failus, dll, procesus ir registro įrašus patys rankiniu būdu, arba įsigykite pilną programos versiją.
If Spyhunter fails to detect parasite, ask a question in comments and provide as much detail as possible or try scaning with other tools.
  We might be affiliated with some of these programs. Full information is available in disclosure

Rankinis Sinergia Cleaner pašalinimas

 
 

Sinergia Cleaner ekrano vaizdai

 
     
 

Internetinių projektų vadovas |       

Aš - Lietuvoje gyvenantis projektų vadovas, kuriam itin svarbu rūpintis man priklausančia įmone. Stengiuosi aktyviai domėtis temomis, kurios atskleidžia naujienas apie inovatyvius projektus bei tendencijas saugumo, sveikatos bei technologijos srityse. Mūsų įkurtas 2-viruses.com projektas žengė pirmuosius žingsnius jau 2007 metais, kuomet nusprendėme atsiriboti nuo monopolijos saugumo programų kūrimo industrijoje.

rugsėjo 17, 2013 17:46, birželio 1, 2018 18:49

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/remove-sinergia-cleaner

 
   
 

2 komentarai

2 Komentarai
 1. ta spyhunter tai vos ne viena ir tas pats kas sinergia. aceit randa daugybe klaidu ir vyrusi ir tik pirk aktyvavima tada tipo istrins ir bus tipo viskas gerai.

  • Yra ir nemokamų. Bet nėra nemokamo su integruotu procesu killer’iu installeryje (kuris nemokamas) bei tokio dydžio db. Synergia neturi realios parazitų duombazės ir ji išveda išanksto nustatytus aptikimus, be to, ji neišsiinstaliuoja normaliai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Sinergia Cleaner faktai
Tipas: Netikri antivirusai