"Šimtmečio jubiliejaus" Lietuvos pašto melagingas pranešimas - Kaip pašalinti

Ar jums teko susidurti su pranešimu, teigiančiu, jog „Švęsdamas 10-čio jubiliejų, „Lietuvos paštas“ norėtų padėkoti jums už pasitikėjimą ir suteikia jums galimybę laimėti „iPhone X arba Samsung Galaxy S9!“? Tai yra ne kas kita, kaip melaginga žinutė skirta lengvatikiams, siekiant išvilioti pinigus arba naudingą asmeninę informaciją.

Šnekant tiksliau, tai pushedwebnews.com kenkėjiška programa, kuri geba nuskaityti vartotojo lokaciją ir naudojamą kalbą, todėl kiekvienoje šalyje yra naudojamos vis skirtingos reklamos, kurios šiuo atveju kalba apie neva Lietuvos pašto organizuojamą konkursą, kurio metu galite laimėti „iPhone X“ arba „Samsung Galaxy S9“ išmaniuosius telefonus.

Nors atrodo visiškai nekaltos, tokios reklamos iš tiesų gali būti labai pavojingos. Priklausomai nuo to, ko siekia programišiai atsakingi už reklamų platinimą, jūsų kompiuteris gali būti užkrėstas kitomis kenkėjiškomis programomis, arba jūsų asmeninė informacija gali būti išviliota ir nutekinta. Tikriausiai blogiausia, kas gali nutikti – jūs galite būti apgautas ir prarasti savo sunkiai uždirbamus pinigus.

Jei ir jūs susidūrėte su tokia melaginga reklama ir atlikote joje nurodytus veiksmus, egzistuoja didelė galimybė, jog jūsų kompiuteryje šiuo metu yra įrašytas ir sėkmingai veikia virusas. Kviečiame skaityti šį straipsnį iki galo ir sužinoti, kaip apsaugoti savo duomenis ir kompiuterį nuo tokių kenkėjų bei pašalinti jau viduje esančius virusus.

Iššokančios kenkėjiškos reklamos

Lietuvos pašto reklama

Kai kurios reklamos yra tiesiog erzinančios ir trukdančios sklandų interneto naršymą, tačiau kai kurios yra iš tiesų kenkėjiškos ir siekia sau naudos, nepaisydami žalos, kuri gali būti padaryta vartotojui. Visų pirma, reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kokią žinutę transliuoja reklama. Jei ji atrodo per daug gerai, jog būtų realybė, tikriausiai tai klaidinanti reklama, už savęs slepianti piktus kėslus.

Kaip ir šiame konkrečiame atvejyje, naudojama ’socialinė ir sukuriamos patiklius žmones galinčios įtikinti reklamos, siūlančios laimėti telefonus. Visų pirma, panaršius internete galima sužinoti, jog Lietuvos paštas niekada neorganizavo tokio ar net panašaus konkurso, tad tai akivaizdus ženklas, jog tai, ką matote prieš savo akis, yra mažų mažiausiai įtartina.

Šimtmečio-jubiliejaus klaidinanti reklama

Visų antra, tokie ir panašūs konkursai dažniausiai nereikalauja daug informacijos, ypač tokios, kuri yra asmeninė ir perteklinė. Visada prieš pateikinėdami duomenis apie save, pasidomėkite kam juos atiduodate. Šiuo konkrečiu atveju, „Šimtmečio jubiliejaus“ Lietuvos pašto melagingas pranešimas iš jūsų paprašys tik asmeninio elektroninio pašto. Nors tai ir neatrodo kaip labai privati informacija, patekus į piktadarių rankas ji gali sukelti daug pasekmių. Jei atiduosite jiems savo paštą, galite tikėtis įvairių reklaminių laiškų, o kai kurie iš jų gali platinti ir naršyklės užgrobėjus ar išpirkos programas, kurios pridarys daug žalos.

Kodėl jūs matote šiuos pranešimus

Yra keletas priežasčių, kodėl jūs galite matyti šiuos pranešimus. Gali būti taip, jog jūs paprasčiausiai aplankėte tinklapį, kuris monetizuoja savo srautą rodydamas tokias knekėjiškas reklamas. Tokiu atveju pakanka atpažinti gresiantį pavojų ir tiesiog uždaryti reklamas bei stengtis nebesilankyti tokiuose tinklapiuose.

Lietuvos pašto apgavystė

Taip pat egzistuoja galimybė, jog jūsų kompiuteris jau dabar yra užkrėstas kokia nors kenkėjiška problema, kuri ir iššaukia šias reklamas, todėl jūs su jomis susiduriate pastoviai. Būtent šis pranešimas yra padarinys Pushedwebnews.com reklaminės programos, kuri ir rodo pranešimus užkrėstų kompiuterių savininkams. Reklamos gali būti įvairios, tad „Šimtmečio jubiliejaus“ Lietuvos pašto melagingas pranešimas yra tik vienas iš jų.

Kaip apsisaugoti nuo „Šimtmečio jubiliejaus“ Lietuvos pašto melagingo pranešimo

Nuo „Šimtmečio jubiliejaus“ Lietuvos pašto melagingo pranešimo ir kitų panašių reklamų galima apsisaugoti jei tinkamai tvarkysite savo kompiuterį ir neinstaliuosite jokių kenkėjiškų programų. Stenkitės nesisiųsti programinės įrangos ar failų iš tinklapių, kurie nekelia pasitikėjimo ir nėra oficialūs. Žinoma, geriausia prevencija – patikima antivirusinė programa, kuri nudirbs visą juodą darbą ir saugos kompiuterį už jus. Jei dar neturite tokios progrramos, rekomenduojame pažvelgti į mūsų programinės įrangos apžvalgų skiltį ir išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkančią programą.

Jei nutiko taip, jog jūsų kompiuteris jau dabar yra užkrėstas – nieko nelaukę praskenuokite jį su patikima antivirusine programa, tokia kaip Reimage. Ši programa automatiškai aptiks visus kenkėjiškus failus ir pašalins juos iš kompiuterio. Jei norite atlikti šių pranešimų šalinimą rankiniu būdu, rekomenduojame pažvelgti į šias instrukcijas, kuriose aiškiai nurodoma kaip tai padaryti.

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Malware aptikimui
(Win)

Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Simtmecio Jubiliejaus Lietuvos Pasto Melagingas Pranesimas ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija, Terms of use, Privacy Policy, Uninstall Instructions,

Parsisiųsti Malwarebytes Anti-Malware ir naudoti jį Malware aptikimui
(Mac)

Pastaba: Malwarebytes Anti-Malware bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Simtmecio Jubiliejaus Lietuvos Pasto Melagingas Pranesimas ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.