ShopDrop - Kaip pašalinti

ShopDrop

ShopDrop tai reklaminė progama, rodanti daugybę reklaminių pranešimų, siūlančių pasinaudoti įvairiais kuponais ir gauti nuolaidas apsipirkinėjant internetu. Programa gali būti instaliuota į Internet Explorer, Mozilla Firefox ir Google Chrome naršykles. ShopDrop laikoma potencialiai nepageidaujama, nes ji seka vartotojų naršymo įpročius ir renka informaciją apie jų pomėgius. Vėliau programa sugeneruoja tam tikrus pranešimus, pagal tai kokie yra vartotojo pomėgiai. Jei paspausite ant ShopDrop pranešimų jie jus iškart peradresuos į reklaminius puslapius.

Paprastai ShopDrop pranešimai rodomi jums lankantis internetinėse parduotuvėse. Daugybė vartotojų pastebi tokius pranešimus lankydamiesi Ebay, Amazon, Walmart ir panašiuose puslapiuose. Nors iš pirmo žvilgnsiu tokie pranešimai atrodo gana patrauklūs, iš tiesų jie tik stengiasi peradresuoti vartotojus į tam tikrus psulapius ir uždirbti pinigų reklaminių programų kūrėjams.

Kadangi ShopDrop yra instaliuojama be vartotojo žinios, programa laikoma potencialiai nepageidaujama. Norėdami išvengti tokių programų, turėtumėte būti atidesni kai siunčiatės įvairias programas iš interneto. ShopDrop ir panašios programos gali būti instaliuojamos su nemokamais grotuvais, PDF kūrimo programomis ir t.t. Visuomet sekitia instaliavimo žingsnius ir atžymįkite parinktis nurodančias papildomas programas, jei jos jums yra nežinomos.

Norėdami pašalinti ShopDrop pranešimus, praskenuokite savo kompiuterį naudodamiesi patikima antispyware programa, pavyzdžiui, SpyhunterHitman Pro ar kita patikima antispyware programa. Šios programos pašalins visas nepageidaujamas programas ir toliau galėsite įprastai naudotis savo kompiuteriu. Nepamirškite atnaujinti savo antispyware programos ir atsisiūsti jos naujausią versiją.

Išinstaliuokite ShopDrop komponentus iš Control Panel

 1. Atsidarykite Control Panel langą. Windows XP/Vista/7 spauskite Start -> Control Panel, Add/Remove Programs or Uninstall. Windows 8 vartotojai paieškos laukelyje įrašykite Control Panel, tuomet suraskite Uninstall a program pasirinktį. Jums gali tekti patvirtinti savo, kaip kompiuterio administratoriaus, teises.
 2. Programų sąraše ieškokite ShopDrop arba programų su panašiais pavadinimais. Taip pat rekomenduotina pašalinti Yontoo, WebCake ar bet kurias programas, kurių pavadinimas susijęs su žodžiais Savings arba Coupons. Jei nesate tikras kurias programas reikia pašalinti, praskenuokite kompiuterį su Spyhunter arba Stopzilla anti-virusinėmis programomis.
 3. Uždarykite Control Panel langą.

Pašalinkite ShopDrop iš Internet Explorer

 1. Paspauskite ant veržrakčio ikonos ir pasirinkite Manage Add-ons funkciją.
 2. Toolbars and extensions sąraše ieškokite ShopDrop ir pašalinkite jį. Taip pat pašalinkite viską, kas jums atrodo nepažįstama ar nereikalinga. Rekomenduotina pasilikti tik tuos papildinius, kurie yra pagaminti Google, Microsoft, Yahoo, Oracle arba Adobe.
 3. Uždarykite langą.

Pašalinkite ShopDrop iš Firefox

 1. Į įvesties laukelį įrašykite about:addons.
 2. Extensions and Addons sąraše ieškokite ShopDrop arba su šia reklamine programa susijusių programų ir jas pašalinkite. Taip pat pašalinkite viską ko neatpažįstate, arba programas pagamintas ne Google, Microsoft, Yahoo, Oracle ar Adobe.
 3. Uždarykite langą.

Pašalinkite ShopDrop iš Chrome

 1. Į įvesties laukelį įraškyte chrome://extensions.
 2. Extensions and Addons sąraše pašalinkite ShopDrop ir visas su ja susijusias programas. Taip pat pašalinkite viską ko neatpažįstate, arba programas pagamintas ne Google, Microsoft, Yahoo, Oracle ar Adobe.
 3. Uždarykite langą.

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Malware aptikimui
(Win)

Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Shopdrop ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija, Terms of use, Privacy Policy, Uninstall Instructions,

Parsisiųsti Malwarebytes Anti-Malware ir naudoti jį Malware aptikimui
(Mac)

Pastaba: Malwarebytes Anti-Malware bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Shopdrop ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija,

Removal guides in other languages

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.