ShopBrain - Kaip pašalinti

ShopBrain

ShopBrain reklaminė programa į naudotojų kompiuterius dažniausiai patenka be jų sutikimo. Šis kenkėjas veikia kaip interneto naršyklės priedėlis, kuris gali būti pridėtas į visas populiariausias interneto naršykles, tame tarpe – Internet Explorer, Google Chrome ir Mozilla Firefox. Šios aplikacijos kūrėjai pabrėžia, jog ji padės jums sutaupyti tiek laiką, tiek ir pinigus, tačiau tai yra visiškas melas. Jei jūsų kompiuteryje yra instaliuota ShopBrain, naršant internete (o ypač lankantis el. parduotuvėse ir panšiuose komerciniuose tinklapiuose) naršyklės lange matysite įvairias reklamas, kurios siūlys nuolaidas, kuponus ir kitas akcijas. Kad ir kaip bebūtų gaila, visi šie pasiūlymai įsigyti prekes geresnėmis kainomis yra netikri. Kadangi ShopBrain visus pinigus susirenka iš trečiųjų šalių, kurios moka už sukurtą srautą į jų tinklapius ir paspaudimus ant jų reklamų, šie pasiūlymai neatneš jokios nauodos, o atvirkščiai, gali padaryti žalos. Kai tik paspausite ant vienos iš pop-up tipo reklamų, iškart būsite nukreiptas į neaiškios kilmės tinklapį, kuris gali būti kenksmingas ir užkrėsti jūsų kompiuterį daug rimtesniais virusais. Būtent dėl šios priežasties ShopBrain yra įvardijama kaip potencialiai nepageidautinga programa, o pastebėjus ją savo kompiuteryje, reikėtų nedelsiant pašalinti. Negana to, ShopBrain taip pat renka ir jūsų asmeninius duomenis, pvz. naršymo istoriją, paieškos užklausas ar mėgstamiausius tinklalapius. Ši informacija yra perduodama trečiosioms šalims, kurios atsižvelgiant į ją pakoreaguoja savo reklamas ir taip padaro jas patrauklesnes lankytojams.
Jei svarstote, kaip tokia reklaminė programa gali atsidurti jūsų kompiuteryje – viskas labai paprasta. ShopBrain yra platinama kartu su nemokama programine įranga. Šis platinimo būdas yra gana negarbingas, nes vartotojai dažnai net nenutuokia, jog įrašinėdami vieną programą, papildomai įsirašė ir ShopBrain. Dėl šios priežasties, norint išvengti kenkėjiškos programos savo kompiuteryje, reikia būti itin apdairiems instaliuojant programinę įrangą parsisiųstą iš nepatikimų tinklapių. Instaliacijos metu jokiais būdais nepraleiskite jokių žingsnių ir viską įdėmiai perskaitykite. Jei tik yra galimybė, pasirinkite “advanced” arba “custom” instaliacijos tipą. Taip pat perskaitykite visas naudojimosi taisykles. Jei pastebėsite, jog šalia pagrindinės programos yra įrašinėjama ir ShopBrain, arba kokia nors kita programa, apie kurią niekada nesate girdėję – užkirskite tam kelią. Tuo atveju, jei jūsų kompiuteris jau užkrėstas su šia reklamine programa, rekomenduojame praskenuoti kompiuterį su patikima antivirusine programa, pavyzdžiui Spyhunter arba malwarebytes. Ji aptiks ir pašalins virusą automatiškai. Jei nenorite naudoti jokios programinės įrangos šiai užduočiai įgyvendinti ir pasikliaujate savo jėgomis, galite pasinaudoti mūsų nuosekliu ShopBrain pašalinimo gidu pateiktu žemiau.

Išinstaliuokite ShopBrain komponentus iš Control Panel

 1. Atsidarykite Control Panel langą. Windows XP/Vista/7 spauskite Start -> Control Panel, Add/Remove Programs or Uninstall. Windows 8 vartotojai paieškos laukelyje įrašykite Control Panel, tuomet suraskite Uninstall a program pasirinktį. Jums gali tekti patvirtinti savo, kaip kompiuterio administratoriaus, teises.
 2. Programų sąraše ieškokite ShopBrain arba programų su panašiais pavadinimais. Taip pat rekomenduotina pašalinti Yontoo, WebCake ar bet kurias programas, kurių pavadinimas susijęs su žodžiais Savings arba Coupons. Jei nesate tikras kurias programas reikia pašalinti, praskenuokite kompiuterį su Spyhunter arba Stopzilla anti-virusinėmis programomis.
 3. Uždarykite Control Panel langą.

Pašalinkite ShopBrain iš Internet Explorer

 1. Paspauskite ant veržrakčio ikonos ir pasirinkite Manage Add-ons funkciją.
 2. Toolbars and extensions sąraše ieškokite ShopBrain ir pašalinkite jį. Taip pat pašalinkite viską, kas jums atrodo nepažįstama ar nereikalinga. Rekomenduotina pasilikti tik tuos papildinius, kurie yra pagaminti Google, Microsoft, Yahoo, Oracle arba Adobe.
 3. Uždarykite langą.

Pašalinkite ShopBrain iš Firefox

 1. Į įvesties laukelį įrašykite about:addons.
 2. Extensions and Addons sąraše ieškokite ShopBrain arba su šia reklamine programa susijusių programų ir jas pašalinkite. Taip pat pašalinkite viską ko neatpažįstate, arba programas pagamintas ne Google, Microsoft, Yahoo, Oracle ar Adobe.
 3. Uždarykite langą.

Pašalinkite ShopBrain iš Chrome

 1. Į įvesties laukelį įraškyte chrome://extensions.
 2. Extensions and Addons sąraše pašalinkite ShopBrain ir visas su ja susijusias programas. Taip pat pašalinkite viską ko neatpažįstate, arba programas pagamintas ne Google, Microsoft, Yahoo, Oracle ar Adobe.
 3. Uždarykite langą.

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Malware aptikimui
(Win)

Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Shopbrain ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija, Terms of use, Privacy Policy, Uninstall Instructions,

Parsisiųsti Malwarebytes Anti-Malware ir naudoti jį Malware aptikimui
(Mac)

Pastaba: Malwarebytes Anti-Malware bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Shopbrain ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija,

Rankinis ShopBrain pašalinimas

Removal guides in other languages

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.