SelectionLinks - Kaip pašalinti

SelectionLinks

SelectionLinks tai adware programa, kuri rodo daugybę žinučių su įvairiais skelbimais populiariuose puslapiuose, pavyzdžiui, Facebook, Youtube, Twitter ir t.t. Kiekvienoje žinutėje nurodyta, kad skelbimai priklauso SelectionLinks. Programa gali instaliuotis į populiariausias naršykles – Internet Explorer, Mozilla Firefox ir Google Chrome.

Programa patenka į kompiuterius kartu su kitomis programomis. Parastai adware programos būna pridėtos prie kitų programų instaliavimo paketų ir jos instaliuojamos vienu metu. Vartotojai gali to išvengti pasirinkę Custom installation, atžymėdami siūlymus instaliuotis SelectionLinks ar kitas panašias programas. Jūs turėtumėte niekada nesutikti instaliuotis jokių nežinomų programų.

SelectionLinks atlieka kelis pakeitimus jūsų naršyklėse. Vos jai instaliavusis, jūsų naršyklėse atsiras naujos skiltys, kuriose galėsite atlikti paieškas Youtube bei Twitter. Blogiausia yra tai, kad program renka informaciją apie jūsų naršymo įpročius bei siunčia šia informaciją trečiosioms šalims. Vėliau šie duomenys gali būti panaudojami reklamos tikslais.

Norėdami pašalinkti SelectionLinks, turite pašalinti visus su šia programa susijusios komponentus iš Control Panel. Tuomet praskanuokite savo kompiuterį si patikima antivirusine programa, pavyzdžiui, Hitman Pro .

Įrankiai Malware automatiniui pašalinimui

Parsisiųsti Spyhunter ir naudoti jį Malware aptikimui
(Win)

Pastaba: Spyhunter bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Selectionlinks ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija, Terms of use, Privacy Policy, Uninstall Instructions,

Parsisiųsti Malwarebytes Anti-Malware ir naudoti jį Malware aptikimui
(Mac)

Pastaba: Malwarebytes Anti-Malware bandomoji versija suteikia galimybę aptikti parazitus, panašius į Selectionlinks ir padeda juos sunaikinti nemokamai. yra ribota bandomoji versija,

Rankinis SelectionLinks pašalinimas

Šaltinis: https://www.2-viruses.com/remove-selectionlinks

Removal guides in other languages

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.